ایالات متحده بیشترین بازدید روز تنها از coronavirus موارد در 36,358 شکستن مارس رکورد

خورشید Tran کارمند ارائه می دهد رایگان ماسک به مسافران برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در مرکز شهر ایستگاه اتوبوس در توسان آریزونا, ایالات متحده, ژوئن 20, 2020.

چنی Orr | ایسنا

آمریکا را شکست آن رکورد بالاترین coronavirus موارد ثبت شده در یک روز با 36,358 جدید مثبت گزارش روز چهارشنبه با توجه به شمارش توسط NBC News.

چهارشنبه موارد بالا قبلی کمترین تعداد روز از آوریل 26 — اولین اوج این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا — 73 موارد با توجه به NBC News ردیابی اطلاعات. سازمان بهداشت جهانی دیدم تک آن روز رکورد در روز یکشنبه با بیشتر 183,000 موارد در سراسر جهان است.

کارشناسان بهداشت و درمان گفت: ان بی سی نیوز روز دوشنبه که تجدید حیات در موارد در جنوب و کشورهای غربی می توان به یادبود روز و هنگامی که بسیاری از مقامات شروع به شل شدن مستندات و بازگشایی کسب و کار.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

در ضمن منطقه شمال شرق دیده اند کاهش قابل توجهی در موارد به عنوان مقامات در منطقه را حفظ سیاست های اطراف اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

بازدید کنندگان که سفر از آمریکا به نقاط که می رسند در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات خواسته خواهد شد که به قرنطینه برای دو هفته فرمانداران از این کشورها چهارشنبه اعلام کرد.

متاسفانه به عنوان بسیاری از کشورهای مبارزه برای مهار این ویروس پس از موعد مقرر شل شدن محدودیت بیمارستان در حال غرق شدن بودند.

در فلوریدا که در آن بیش از 109,000 موارد گزارش شده ظرفیت برای بزرگسالان مراقبت ويژه است و تنها 21 درصد به دولت داده به روز رسانی در چهارشنبه. آریزونا تنها 12 درصد از آن تخت ICU موجود دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش روز سه شنبه.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ستایش, کالیفرنیا, پاسخ به همه گیر و تشبیه مبارزه با کروناویروس به عدالت اجتماعی جنگهای صلیبی.

“کالیفرنیا افزایش یافته است به مناسبت در مسائل اجتماعی را به خوبی در گذشته شما بوده ام به رهبران این کشور بر کسانی که همه چیز” Fauci گفت: ساکرامنتو باشگاه مطبوعات در روز چهارشنبه.

“این مسئله ای است که واقعا مسئولیت های اجتماعی مرتبط با آن است.”

با وجود ستایش از Fauci, کالیفرنیا نیز شاهد بزرگترین آن روز تنها coronavirus شمارش در روز چهارشنبه. اضافی 7,149 موارد گزارش شده به ارمغان آورد و دولت را در مجموع تایید موارد به 190,222.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom التماس کرد با کالیفرنیا روز چهارشنبه برای ادامه استفاده از پوشش صورت را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش ویروس.

“شما شکست ناپذیر از COVID-19,” Newsom گفت. “کاملا خلاف این یک بیماری است که به راحتی گسترش می یابد به راحتی گسترش می یابد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de