ایالات متحده دو برابر فضل و سیما رهبر به 10 میلیون دلار

ناصرو | No comments

یک جنگنده دولت اسلامی عراق و سوریه یا داعش دارای یک پرچم و یک سلاح.

ایسنا

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo چهارشنبه اعلام کرد که ایالات متحده دو برابر شده است فضل جدید رهبر معظم انقلاب + تصاویر 10 میلیون دلار بود.

رهبر داعش ترور سازمان, امیر محمد سعید ابدال-Rahman al-تفسير قرآن, همچنین شناخته شده به عنوان حاجی عبدالله صعود به نقطه بالا در ترور سازمان پس از اکتبر 2019 مرگ ابوبکر البغدادی در ایالات متحده عملیات نظامی.

Al-تفسير قرآن بود که قبلا یک عضو ارشد در داعش سلف سازمان al-Qa’ida در عراق قبل از پیوستن به دولت اسلامی عراق و سوریه یا داعش.

“به عنوان یکی از داعش ارشد پردازان, al-تفسير قرآن کمک درایو و توجیه ربودن کشتار و قاچاق از وضعیت اقلیت مذهبی در شمال عراق و همچنین رهبری برخی از گروه های تروریستی جهانی عملیات” وزارت امور خارجه گفت: در یک نسخه.

“این پاداش لحظه ای مهم در مبارزه با داعش و شاخه های آن و شبکه های سراسر جهان است. به عنوان داعش را شکست داد در میدان جنگ ما مصمم به شناسایی و پیدا کردن رهبران گروه به طوری که ائتلاف جهانی سازمان ملل مبارزه برای شکست دادن داعش می تواند همچنان به از بین بردن داعش باقی مانده و خنثی کردن آن جاه طلبی های جهانی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته او با توجه به خروج نیروهای ایالات متحده از جنگ زده سوریه, سیگنالینگ خروج زود هنگام به رهبری ایالات متحده در مبارزه علیه داعش.

در دسامبر 2018, مغلوب ساختن پیشی جستن در یک اطلاعیه اعلام کرد پیروزی بر داعش و به طور رسمی دستور خروج نیروهای آمریکایی از سوریه است. یک روز بعد از آن وزیر دفاع جیم Mattis دست در استعفای خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>