آمریکا می تواند تحریم مقامات چینی برای ادعای غیر قانونی در دریای چین جنوبی دیپلمات می گوید

خدمه چینی نیروی دریایی نگهبانی ایستاده بر روی عرشه چینی PLA نیروی دریایی کشتی در مه 23, 2014.

سؤ از پیروزی | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — ملت دیپلمات شرق آسیا گفت: در سخنان روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با استفاده از تحریم ها به هدف قرار دادن مقامات چینی’ اقدامات در شدت مورد بحث و مجادله در دریای چین جنوبی است.

“هیچ چیز را از روی میز” دیوید Stilwell, معاون وزیر امور خارجه برای دفتر شرق آسیا و اقیانوسیه امور گفت: وقتی پرسید که آیا ایالات متحده آمریکا را در نظر بگیرید با استفاده از تحریم برای مهار چین است.

“اتاق وجود دارد که این زبان چین را درک علل و ملموس عمل” او گفته مجازی مخاطبان در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“هر کجا که شما هستند پکن به طور فزاینده ای می خواهد به خطر ادعای اجبار و کنترل است. ماهیت خود آن را قبول نمی کند پلورالیستی جهان با آزادی های اساسی انتخاب و وجدان” Stilwell, گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده در منطقه بود به سادگی به اجرای قوانین موجود.

“این است که خانه داری. این ها چیزهایی هستند که ما باید برای یک مدت زمان طولانی است.”

Stilwell نظرات بر روی پاشنه از وزیر امور خارجه مایک Pompeo را تاول دوشنبه ملامت از پکن “کمپین قلدری” در دریای چین جنوبی است.

Pompeo گفت: ایالات متحده آمریکا به تقویت موقعیت خود در منطقه و توصیف بخش عمده ای از ادعاهای ارضی در آبهای مورد مناقشه به عنوان غیر قانونی است. “جهان اجازه نخواهد داد که پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان امپراتوری دریایی خود را,” او گفت:.

به سفارت چین در واشنگتن نیز روز دوشنبه گفت که ایالات متحده “پرتاب و وزن خود را در اطراف در هر دریا از جهان است.”

“به بهانه حفظ ثبات آن خم عضلات تکان دهنده تنش و تحریک رویارویی در منطقه” بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آمریکا “نه یک کشور به طور مستقیم درگیر در اختلافات” و تداخل.

آشکار coronavirus سلامت همه گیر و تشدید تنش ها در دریای چین جنوبی هستند و آخرین در یک رشته از مسائل تند رابطه بین واشنگتن و پکن است. جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای درگیر یک مخل تجارت مبارزه با سرقت مالکیت معنوی و امنیت سایبر اثبات می شود یک نقطه sticking بین دو کشور است.

هفته گذشته FBI مدیر کریستوفر Wray ناودان دولت چین برای استفاده از آن از جاسوسی و حملات سایبری علیه ایالات متحده است. او گفت: این کمپین به مبلغ “یکی از بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ بشر است.”

دریای چین جنوبی است که خانه را به بیش از 200 لکه از زمین به عنوان یک دروازه به جهانی راه دریا که در آن نزدیک به 4 تریلیون دلار از تجارت عبور سالانه است. بیش از 1 تریلیون دلار از آن مربوط به بازار ایالات متحده است. دریا نیز به حدود 2.6 تریلیون دلار در بازیابی نفت و گاز است.

پنج متقاضیان — چین و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام — اشغال نزدیک به 70 مورد مناقشه صخره های مرجانی و جزایر در سراسر دریای چین جنوبی است. در طول سال متقاضیان ساخته شده است و گسترش حدود 90 پایگاه در این رقابت از ویژگی های.

متعدد با هم تداخل دارند مستقل ادعا به زمین منجر به آن خانه برای پایگاه نظامی. پکن دارای سهم عمده ای از این زمین و امکانات با حدود 27 پایگاه فلفلی در سراسر.

پکن علاقه در حال توسعه زمین در سراسر دریای جنوب چین است که به هیچ وجه جدید.

چین برای اولین بار در زمان در اختیار داشتن آتشین عبور از صخره و Subi ریف در سال 1988 و پس از مجهز ویژگی های با آب عمیق پورت هواپیما سوله امکانات ارتباطی دولت, دفاتر و 10000 پا و باند.

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد آتشین صلیب مرجانی در جزایر اسپراتلی در ژانویه 22, 2006 (سمت چپ) و در مارس 27, 2020 (سمت راست).

آسیا دریایی ابتکار شفافیت | مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی | Maxar فن آوری

در ماه مه سال 2018 چین بی سر و صدا نصب شده ضد کشتی موشک های کروز و surface-to-air missile systems در سه تا از آن غنی شده پایگاه در غرب فیلیپین.

با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده گزارش های تاسیسات مشخص شده است که اولین چینی استقرار موشک به آتشین صلیب Reef, Subi صخره ها و شرارت های مرجانی در جزایر اسپراتلی. این Spratlys که شش کشور مدعی واقع شده است حدود دو-سوم از راه شرق از جنوب ویتنام به جنوب فیلیپین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر