ایالات متحده coronavirus پاسخ هنوز هم فلج عدم تست دکتر اسکات Gottlieb می گوید

اسکات Gottlieb سابق کمیسر FDA

آدم جفری | CNBC

به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به رشد در سراسر تعدادی از کشورهای آمریکا پاسخ داده است هنوز هم مانع عدم تست و ناتوانی برای هدایت منابع به اصطلاح نقاط داغ سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز دوشنبه.

در سراسر کشور ایالات متحده ramped تا تست از یک متوسط بیش از 174,000 تست های تشخیصی در هر روز از طریق آوریل به طور متوسط 666,081 آزمون در هر روز تا کنون در ماه جولای به یک CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. در حالی که آزمایش افزایش یافته است, در سراسر کشور, Gottlieb گفت: تقاضا برای تست های بیشتر به رشد عرضه در سخت ضربه متحده مانند فلوریدا و تگزاس.

“ما لازم نیست که یک طرح ملی. ما نمی باید یک استراتژی ملی. ما لازم نیست که یک ملی از منابع و نوسان ظرفیت است که ما می تواند حرکت در اطراف هنگامی که ما این همه گیر و بنابراین متحده شروع به فشرده به سرعت او گفت:” در CNBC “Squawk Box.” “این یک مشکل بزرگتر از ما فکر این امر می تواند در این نقطه است.”

تست ظرفیت در ایالات تگزاس و آریزونا گزارش تیره و تار تحت سنبله در تقاضا است که به عنوان بخش هایی از این کشورها تجربه شدید شیوع است. به طور کلی زنجیره تامین برای تست های تشخیصی که شامل نمونه مجموعه نمونه سواب مواد شیمیایی و مواد دیگر تیره و تار شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در حالی که زنجیره عرضه شده است تقویت از ماه مارس از طریق سرمایه گذاری عمومی, آزمون, تولید کنندگان مانند LabCorp و تلاش را گزارش کرده اند پرونده در هفته های اخیر. LabCorp گفت آن ارائه نتایج تست به طور متوسط در عرض یک تا دو روز از نمونه انتخاب کنید تا اما سخنگوی کلی اسمیت Aceituno گفت CNBC در هفته گذشته “نتایج به طور متوسط ممکن است 1 تا 2 روز دیگر” با توجه به افزایش اخیر در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

“این یک مشکل بزرگتر از ما فکر این امر می تواند در این نقطه” گوتلیب روز دوشنبه گفت:. “وجود دارد و تاخیر از سه تا پنج روز زمانی که شما صحبت کردن با پزشکان بر روی زمین است. وجود خطوط طولانی انتظار طولانی برای دریافت تست و بنابراین ما واقعا هنوز هم لازم نیست که یک سیستم ملی که در آن شما می توانید توزیع این محصولات در سراسر کشور.”

FDA اعطا اضطراری با استفاده از مجوز به Becton دیکینسون برای Covid-19 آنتی ژن نقطه از مراقبت های آزمون است که می تواند تولید نتایج در عرض 15 دقیقه این شرکت روز دوشنبه گفت:. این شرکت گفت: در این آزمون را می توان خام در این شرکت موجود پلت فرم است که در حال حاضر نصب شده در حدود 25000 امکانات بهداشتی در سراسر کشور است. این آزمون بسیار مهم خواهد بود به ramping تا تست به خصوص در سخت ضربه متحده با گسترش شیوع بیماری و ضعف سیستم های بهداشتی Gottlieb گفت.

“در شرایط زمانی که ما در حال رفتن به بیش از عرضه در بازار ما در حال رفتن به برخی از عمده مصوبات جدید محصولات, من فکر می کنم خیلی زود است که در حال رفتن به نقطه بیشتر-از-مراقبت تشخیص” گوتلیب گفت: پیش از Becton دیکینسون اعلام. “که به ارائه ظرفیت زیادی به بازار سیستم های جدید که کنترل خود را در زنجیره تامین end-to-end به طوری که آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی از ظرفیت های جدید به بازار است.”

سریع و گسترده آزمایش بسیار مهم است برای تشخیص جدید کروناویروس موارد و فعال محلی مقامات بهداشتی را به سرعت شناسایی منبع عفونت و دیگران که ممکن است در معرض. از آغاز شیوع مقامات بهداشت عمومی و اپیدیولوژی به نام ایالات متحده به سرمایه گذاری قابل توجهی در آزمون تولید و ramping تا تست زیرساخت ها است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما قبلا گفت که “هر کسی که می خواهد یک تست یک تست.” و در ماه گذشته در یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, تهمت نسبت به رشد شیوع بیماری در سراسر کشور برای افزایش تست و اضافه کرد که او گفت مقامات به “سرعت تست کردن لطفا.”

بهداشت عمومی و متخصصان و اپیدیولوژی گفته اند که این آمار حاکی از افزایش موارد است که با توجه به تست به این دلیل که تعداد موارد جدید پیشی گرفته است تعدادی از آزمایش های جدید اجرا شود. با محدود تست در مناطق با بیشترین شیوع Gottlieb روز دوشنبه گفت که ایالات متحده نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در تست و بهتر هدف این کشور آزمایش.

“من هنوز در تعجب است که هنگامی که شما به یک بیماری همه گیر در دولت شما لازم نیست که توانایی مارشال منابع و تمرکز آنها را به دولت که” او گفت:. “واضح است که اتفاق می افتد. واضح است که ما لازم نیست که هنوز هم.”

— گرافیک توسط CNBC Nate Rattner

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر