ایالات متحده coronavirus مرگ و میر بالای 1000 دلار برای چهار روز مستقیم به کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس گزارش رکورد میانگین

پرسنل پزشکی حرکت مرحوم بیمار به یک کامیون یخچال خدمت به عنوان را تغییر morgues در بروکلین بیمارستان مرکز در مارس 09, 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده گزارش داد بیش از 1100 coronavirus مرگ و میر در جمعه مارک اولین بار از ماه مه مرض روزانه مرگ و میر رز بالاتر از 1000 برای چهار روز متوالی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

وجود دارد 10 متحده در سراسر ایالات متحده است که گزارش روزانه ضبط coronavirus مرگ و میر بر اساس هفت روز میانگین متحرک با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. CNBC با استفاده از هفت روز انتهایی متوسط برای صاف کردن خوشه در اطلاعات گزارش به شناسایی که در آن موارد و مرگ و میر در حال افزایش است و در حال سقوط است.

Covid-19 نفر در سراسر کشور ثابت باقی مانده است اما با این کشور هفت روز به طور متوسط در حال رشد کمتر از 1 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به هاپکینز داده است. مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان به طور معمول عقب افزایش موارد به دلیل آن می تواند در حالی که پس از کسی است که تشخیص داده می شود برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار است و به طور بالقوه مرگ اپیدیولوژی می گویند.

برخی از ایالت ها که گزارش صعود موارد برای هفته ها از جمله کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا در حال حاضر شاهد ثبت روزانه coronavirus مرگ و میر بر اساس هفت روز میانگین متحرک.

تگزاس به طور متوسط به حال 138 جدید مرگ و میر در روز جمعه است که بیش از 29 درصد بالاتر در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. کالیفرنیا به طور متوسط به حال 104 جدید مرگ و میر است که بیش از 13 درصد بالاتر در مقایسه با هفته پیش. فلوریدا گزارش شده به طور متوسط 121 روزانه مرگ و میر نزدیک به 21 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش.

در روز پنج شنبه Adm. برت Giroir یک معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که میزان مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایالات متحده باید شروع به سقوط در “بعد از چند هفته.”

هفت روز نورد متوسط coronavirus عفونت شروع به رها کردن و مقامات بهداشتی آمریکا پیش بینی بستری شدن در بیمارستان را در هفته آینده و میزان مرگ و میر را به دنبال خواهد داشت در حدود دو هفته او در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران.

Giroir پیش بینی متفاوت از پیش بینی ها در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ملی و دولتی در سطح پیش بینی ها نشان می دهد که تعداد مرگ و میر در ایالات متحده بیش از چهار هفته بعدی به احتمال زیاد بیش از تعداد گزارش شده بیش از چهار هفته گذشته با توجه به CDC.

“هیچ کس اجازه تا پای خود را از روی گاز,” او اضافه شده است. “اگر ما پرتاب احتیاط به باد رفتن به میله این همه رفتن به عقب.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت CNBC جمعه که دولت هنوز “فتح” coronavirus و آن را “رفتن به یک کمی در حالی که” برای از بین بردن, اگر چه دولت ساخته شده است که برخی از گام های. مقامات دولتی و کفن کارگردانان سفارش کیسه های اضافی بدن و کامیون های یخچال به آنها آماده شدن برای افزایش مرگ و میر ناشی از Covid-19 است که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 4,717 مردم در دولت است.

“من احساس می کنم که ما باید به فلات که در آن ما شامل رشد نمایی Covid در این زمان خاص اما ما یک مقدار زیادی به انجام کار بیشتر در هفته های آینده,” ابوت گفت. “ما نمی باید Covid فتح در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal