ایالات متحده-روابط چین به رهبری برای ‘تاریکترین فصل و در عین حال اروپا و اوراسیا گروه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (سمت چپ) و رئیس جمهور چین.

جیم واتسون و پیتر Klaunzer | استخر AFP | Getty Images

روابط بین ایالات متحده و چین — جهان بالا دو اقتصاد — می تواند بدتر بیشتر به عنوان هر دو کشور نشان داده اند که آنها آماده هستند به مبارزه با یکدیگر در بسیاری از جهات با توجه به ریسک سیاسی ،

“وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تشدید اینجا. من فکر می کنم که آن را در حال حاضر کاملا روشن است که ما در تاریک ترین فصل و در عین حال از آمریکا و چین روابط” تاد Mariano مدیر برای ایالات متحده در گروه اوراسیا گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” روز پنج شنبه.

“ما شاهد حرکت می کند در حال حاضر بیشتر بر روی تکنولوژی و صادرات ، من فکر می کنم نشانه نگران کننده است که به سادگی تعدد جبهه ها در آن دو کشور در حال مبارزه و یا آماده شدن برای مبارزه با” او گفت:.

در چند سال گذشته اختلافات بین دو کشور متمرکز در زمینه هایی مانند تجارت خود را عدم تعادل و مسابقه در تکنولوژی است که باعث تعرفه جنگ و تهدید به از خط خارج شدن اقتصاد جهانی است.

در ماه های اخیر ایالات متحده و چین باید آمار را در هر یک از دیگر بیش از یک طیف وسیع تری از مسائل که شامل منشاء coronavirus و استقلال از هنگ کنگ.

وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تشدید اینجا. من فکر می کنم که آن را در حال حاضر کاملا روشن است که ما در تاریک ترین فصل و در عین حال از آمریکا و چین روابط.

تاد مرینو

گروه اوراسیا

هنگ کنگ یک کسب و کار اصلی و مرکز مالی در آسیا است که خود حکومت خاک چینی است که ویژه رابطه تجاری با آمریکا اما واشنگتن آغاز شده است به پاره بازگشت برخی از شهرستان امتیازات تحت قانون ایالات متحده به پکن تدابیر کنترل خود را بر منطقه با تأیید امنیت ملی قانون است.

علاوه بر این چین در حال گسترش کمربند و جاده ابتکار و ادامه داد: اظهارات در دریای چین جنوبی نیز خوراک به آن تنش با آمریکا با توجه به Mariano.

کمربند و جاده ابتکار عظیم زیرساخت های فشار که بسیاری از تحلیلگران و منتقدان را به عنوان چین را از راه های گسترش جهانی آن نفوذ از طریق اعطای وام. دریای چین جنوبی مهمی در مسیر دریایی برای تجارت جهانی پکن که در آن ادعا کرده است بیشتر از آن را به عنوان قلمرو خود و حتی کشورهای دیگر نیز مدعی بخش هایی از آن است.

“داشتن چنین گسترده درگیری من فکر می کنم واقعا تضعیف توانایی سیاستگذاران به نوع کمربند خاموش و حل و فصل تنش ها در این مسائل گفت:” ماریانو.

مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بایدن?

تحلیلگران هشدار داده اند که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در به دنبال یک دوره در کاخ سفید می تواند چرخ ضامن دار تا فصاحت و بلاغت و دیگر اقدامات علیه چین در تلاش برای خواستگاری رای دهندگان. انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده برای نوامبر برنامه ریزی شده در این سال است.

اگر تهمت مجددا انتخاب می شود, واشنگتن موضع نسبت به پکن باقی خواهد ماند: بیشتر هیاهو و بیشتر تهدیدات و احتمالا حتی بیشتر از تعرفه ها گفت: William Reinsch مشاور ارشد و شول صندلی در کسب و کار بین المللی در اتاق فکر مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

من که سوال به یک دسته از آمریکایی ها انجام کسب و کار در چین و همه آنها گفت: همان چیزی که آنها فکر می کنم که چینی ها ترجیح می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن به رای.

ویلیام Reinsch

مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی

هنوز پکن ممکن است ترجیح می دهند در واقع تهمت به برنده شدن در این انتخابات بر رقیب دموکرات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن Reinsch گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” روز پنج شنبه.

“من خواسته ام که سوال به یک دسته از آمریکایی ها انجام کسب و کار در چین و همه آنها گفت: همان چیزی که آنها فکر می کنم که چینی ها ترجیح می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن به رای,” Reinsch گفت: در پاسخ به CNBC سوال که آیا اوباما می خواهید به عنوان آینده رئیس جمهور آمریکا است.

“آنها بر این باورند که چینی ها فکر می کنم که این آسیب است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به غرب داد بیشتر از آسیب های او را انجام می دهند به آنها. و بنابراین آنها خالص بیرون می آیند بهتر است,” او گفت:.

پس در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” رویکرد منزوی کرده و آمریکا از برخی از نزدیک ترین متحدان. رئیس جمهور تهدید کرده است که افزایش تعرفه ها در اتحادیه اروپا و رها هسته ای با ایران است که با حمایت متحدان سنتی از جمله انگلستان و فرانسه و آلمان.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب طرح برداشت برخی از 9,500 آمریکا از آلمان است. این حرکت در آمد و به عنوان رئیس جمهور شکایت کرده است که آلمان بوده است “متخلف” در آن پرداخت به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی یا ناتو — بین دولتی اتحاد نظامی بین 30 آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی است.

“او را تحریک متحدان ما او را از دست دادن دوستان است که به چین باز در اروپا و دیگر نقاط جهان که آنها تا به حال قبل از اینکه گفت:” Reinsch.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر