آمریکا شرکت هواپیمایی اتحادیه های کارگری به دنبال میلیاردها بیشتر به گسترش coronavirus حقوق و دستمزد کمک به تقاضا همچنان ضعیف

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از ده ها هزار نفر از کارکنان خطوط هوایی روز پنجشنبه خواسته قانونگذاران برای 32 میلیارد دلار اضافی کمک دولت به حفظ شغل خود را از طریق پایان ماه مارس سال 2021 به عنوان مسافرت هوایی و تقاضا کم باقی مانده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایالات متحده بار و مسافر شرکت های هواپیمایی و همچنین شرکت هواپیمایی پیمانکاران تا به حال 32 میلیارد دلار در فدرال کمک به حفظ پرداخت کارگران زیر 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در ماه مارس است. نظر که کمک منع شرکت های هواپیمایی از تخمگذار کردن یا برش نرخ پرداخت کارکنان از طریق سپتامبر. 30 سال جاری است.

این اتحادیه روز پنج شنبه خواست رهبری مجلس نمایندگان و سنا به تصویب “یک حذف پسوند” که برنامه این استدلال که انجام این کار را به حداقل رساندن برنامه های اضافی و یا مذاکرات بین خزانه داری و خطوط هوایی.

“این ساده ترین و سریع ترین راه برای حفظ کنگره تاریخی تعهد به حفظ کارگران حمل و نقل هوایی در حقوق و دستمزد— بسیاری از آنها در خط مقدم این ویروس کشنده” گفت: نامه ای امضا شده توسط اتحادیه ها به نمایندگی از خدمه پرواز خلبانان مکانیک و سایر کارکنان به رهبران کنگره.

سخنران برای مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

همه عمده ایالات متحده مسافری خطوط هوایی پذیرفته فدرال حمایت, اما مدیران هشدار داده اند کاهش شغل ممکن است هنگامی که شرایط منقضی خواهد شد در این پاییز. یک سخنگوی خطوط هوایی آمریکا که نشان دهنده آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines ایالات خطوط هوایی جنوب غربی و سایر حامل های عمده آن گفت: “در حال حاضر به دنبال اضافی کمک های فدرال.”

شرکت های هواپیمایی در حال ارسال اولین ضرر و زیان در سال به عنوان ویروس و اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن فرستاده تقاضا غلت به پایین ترین سطح در بیش از پنج دهه است. برخی از مدیران انتظار نداریم که تقاضا برای بازیابی 2019 سطوح برای بیش از یک سال است.

شرکت های هواپیمایی پارک صدها جت برش نمرات از مسیرهای و هزاران نفر از کارگران داوطلب شده اند بدون مزد و یا بخشی از پرداخت ترک در تلاش برای صرفه جویی در پول نقد.

کنگره ضمن به احتمال زیاد برای شروع مذاکرات بعدی آن عمده coronavirus امداد لایحه در ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de