دو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان که با حضور تولسا رالی تست مثبت برای coronavirus

دو نفر از اعضای یک کمپین پیشبرد تیم که با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در اوکلاهما در شنبه باید آزمایش مثبت برای coronavirus این کمپین روز دوشنبه گفت:.

جدید, نتایج آزمون را شمارش از پیش اعضای تیم برای تولسا رویداد که آزمایش مثبت برای Covid-19 تا هشت.

شش زودتر مثبت آزمون پیشرفت اعضای رخ داده است فقط قبل از این رویداد و کسانی که مردم را به شرکت در این تجمع به عنوان یک نتیجه.

حداقل دو نفر از قبل تست مثبت شد از عوامل است.

تعداد افراد متصل به صورتی که تست مثبت است و انتظار می رود به افزایش NBC News در گزارش با استناد به مبارزات انتخاباتی و اجرای قانون مقامات.

اعلام اضافی دو پیشبرد اعضای تیم تست مثبت پس از آنها با حضور در این تجمع یک روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به این شهر رویایی کلیسا در شهر فینیکس برای یک رویداد توسط دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“پس از دیگری دور از آزمایش برای کمپین کارکنان در تولسا, دو, دیگر اعضای پیشرفت تیم آزمایش مثبت برای کوروناویروس” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در روز دوشنبه.

“این کارکنان با حضور در این تجمع اما با پوشیدن ماسک در طول رویداد. پس از تست مثبت کمپین بلافاصله فعال تاسیس قرنطینه و تماس با ردیابی پروتکل” Murtaugh گفت.

دو کارکنان در میان کسانی که مورد آزمایش پس از این تجمع به عنوان یک اقدام احتیاطی برای پرواز خانه با توجه به NBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن بنا خشمگین در بعد از ظهر شنبه هنگامی که خبر شکست که نیم دوجین از اعضای پیشرفت تیم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

شرکت کنندگان در این مراسم بودند نیاز به ثبت نام, چشم پوشی انتشار تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را از هر گونه مسئولیت اگر آنها بیمار شد پس از این تجمع است.

در این تجمع که به نام رئيس جمهور coronavirus تست “یک شمشیر دو لبه است.”

“ما تست شده اند 25 میلیون نفر در حال حاضر آن است که احتمالا 20 میلیون نفر بیشتر از هر کس دیگری. آلمان بسیاری انجام داده; کره جنوبی انجام داده است و تعداد زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. اما در اینجا بد بخش: هنگامی که شما انجام تست به آن حد است که شما را پیدا خواهد کرد بیشتر موارد!”

“بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا. آنها تست و آنها تست.”

سخنگوی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که تهمت بود شوخی زمانی که او گفت که او تا به حال دستور زیردستان به “آهسته” Covid-19 تست.

تلسا تجمع که رئیس جمهور شده بود مشتاقانه منتظر است خار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف برای روز. در علاوه بر این به مثبت Covid-19 آزمون در میان مبارزات کارگران به رئیس جمهور گزارش نیز عصبانی بود پس از این رویداد به دلیل آنچه که شگفت انگیزی کم مردم در انتخابات.

با وجود مبارزات انتخاباتی خود مباهات پیش از عظیم تقاضا برای این رویداد تجمع در BOK, مرکز که ظرفیت 19,000 کشید فقط 6,200 مردم است.

حتی قبل از این تجمع شروع شد و کارگران شروع به شکستن یک مرحله راه اندازی در خارج در یک منطقه در کنار مجموعه ای از آنچه که انتظار می رود هزاران نفر از مردم که نمی تواند به میدان جنگ.

فقط ده ها تن از مردم جمع شده بودند که در خارج از منطقه در آن زمان که معاون رئیس جمهور مایک پنس راه اندازی شد برای شروع به صحبت کردن در داخل عرصه پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ققنوس کلیسا رویداد روز سه شنبه شرکت کنندگان نیز خواهد شد که به امضای چشم پوشی برای پذیرش که می گوید: “با حضور در این کنوانسیون به شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت می کنید که از نقطه عطف عمل خود را وابسته به رویای شهر کلیسا, کارکنان, عوامل, پیمانکاران و یا داوطلبان در قبال هر گونه بیماری یا آسیب است.”

ققنوس شورای شهر در هفته گذشته به تصویب یک فرمان نیاز به افراد 6 سال و بالاتر به پوشیدن ماسک ،

“ما دیده ایم فوق العاده ای در انطباق با ماسک فرمان که رفت به اثر این آخر هفته. هر کس از حضور در فردا رویداد به خصوص هر مقام انتخابی باید مجموعه ای به عنوان مثال برای ساکنان با پوشیدن ماسک و گفت:” ققنوس شهردار کیت Gallego, در بیانیه ای.

“این شامل رئیس جمهور” Gallego گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در مکان عمومی, با وجود مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری همه اصرار آمریکایی ها برای انجام این کار.

رویای شهر کلیسا کشیش لوقا بارنت و کلیسا رئیس امور مالی ایمپلنت Zastrow در روز دوشنبه به نظر می رسد در یک ویدیو یوتیوب و گفت که به تازگی نصب شده تمیز-فن آوری هوا در کلیسای “99.9 ٪ از COVID-19 در عرض 10 دقیقه.”

“بنابراین شما می دانید زمانی که شما می آیند در اینجا شما امن و محافظت شده” بارنت می گوید در این ویدئو.

“با تشکر از خدا برای بزرگ تکنولوژی و تشکر از خدا برای فعال بودن!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme