دو سوم از گذاشته شدن کارگران واجد شرایط برای مزایای که بیش از دستمزد خود را: NBER کاغذ

مردم خط خارج کنتاکی حرفه ای مرکز قبل از افتتاح آن برای پیدا کردن کمک های خود را به تعداد مدعیان بیکاری در فرانکفورت, کنتاکی, ایالات متحده در ژوئن 18 سال 2020 است.

برایان Woolston | ایسنا

اخراج مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار درآمد کارگران بسیار بیشتر از کسانی که در بالاترین پایان مقیاس پرداخت اما جبران خسارت خود را در حالی که خاموش کار می توانید دو نمونه حقوق و دستمزد.

یک اداره ملی تحقیقات اقتصادی نگاهی به روند اشتغال بیش از سه ماه گذشته نشان داد که دو سوم از تمام کارگران آواره هستند واجد شرایط برای مزایای که خود تجاوز معمولی دستمزد.

در برخی موارد این افزایش می تواند چشمگیر باشد.

بیکار janitors می توانید جمع آوری 158 درصد از پرداخت های خود را در حالی که نمونه های خرده فروشی کارگر می تواند 142 درصد از آنچه به آنها داده شده بود, درآمد, با توجه به مطالعه انجام شده توسط NBER محققان پیتر Ganong, Joseph S. Vavra و پاسکال J. نوئل. هر کدام وابسته به دانشگاه شیکاگو است.

به طور کلی آنها کشف کردند که 68 درصد از بیکاران می توانید دریافت مزایای بیش از آنچه به آنها داده شده بود درآمد با ميانه جایگزینی رای بودن 134 درصد. کسانی که در پایین 20 درصد از درآمد واجد شرایط بیش از 200% از حقوق خود را. مشاغل با بالاترین درصد بیکاری غرامت نسبت به حقوق و دستمزد شامل خدمات مواد غذایی سرایداران و دستیاران پزشکی.

از مزایای اضافی ناشی از مراقبت عمل می کنند که به دنبال ارائه یک قایق زندگی برای کارگران آواره تلاش برای مبارزه با ویروس. این برنامه می دهد میلیون ها نفر از کارگران 600 دلار در هفته بالاتر از آنچه به طور معمول جمع آوری در مزایای بیمه بیکاری. کارگران در نظر گرفته شده ضروری است, از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی و در فروشگاه های مواد غذایی در حال گرفتن عادی خود حقوق به عنوان آنها همچنان به کار را از طریق بحران است.

در حالی که مراقبت بودجه کمک کرده اند را ثبات مالی را تحت تاثیر خانواده ها نگرانی های مطرح شده بیش از ایده دادن کارگران اضافه شده انگیزه ای برای بازگشت به شغل خود. مراقبت قانون بودجه منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه و بعید است که برای زنده ماندن در شکل فعلی آن است.

NBER کاغذ را ندارد توصیه های خاص اما اشاره می کند که سیاستگذاران می تواند وزن تغییر برنامه به طوری که جبران بیکاری باقی می ماند کمتر از 100 ٪ از قبلی دستمزد. حتی ارائه اضافی $300 به جای 600 دلار هنوز هم ترک 42 درصد از تمام کارگران در بالا کامل پرداخت محققان توجه داشته باشید.

“بالا جایگزینی نرخ ارائه می کنند بسیار مهم نقدینگی لازم را برای خانواده ها به صاف و مصرف بی سابقه ای در طول این دوره از دررفتگی اقتصادی” آنها گفت. اما آنها اضافه شده است که بالای 100% “جایگزینی نرخ” می “ایجاد توزیعی مسائل و ممکن است مانع کارآمد تخصیص مجدد نیروی کار هر دو در حال حاضر و به خصوص در طول یک احتمالی بهبود است.”

نویسنده همچنین اشاره می کنند که furloughed کارگران در بسیاری از موارد از دست دادن پوشش بهداشت و درمان و تامین سلامت عمومی مزایای ماندن در خانه.

کار کردن ‘خطر اخلاقی’

اخیر فدرال رزرو “کتاب بژ” که خلاصه فعالیت از بانک مرکزی 12 ولسوالی گزارش کارفرمایان گفت: آنها با داشتن یک زمان سخت شدن کارگران به عقب می آیند چرا که آنها در حال ساخت بیشتر از بیکاری.

انگلستان وزیر دارایی Rishi Sunak چهارشنبه اعلام کرد قصد خود را به باد کردن یک برنامه مشابه وجود دارد که او گفت: “نمی تواند و نباید برای همیشه رفتن.” تصمیم به محدود کردن مزایای بیکاری تولید نقد که آن بود زودرس در زمانی که اشتغال بحران به مراتب بیش از.

فعلی سیستم در ایالات متحده “باعث تجارت آف بین مصرف کننده و خطر اخلاقی,” NBER کاغذ متحده است.

محققان نتیجه گیری کرد که ارائه یک سیاست فراهم می کند که جبران خسارت بر اساس درصد به جای ثابت مقدار دلار می تواند کارآمد تر.

“چنین سیاستی را فراهم نمی کند همان نامتناسب به نفع فقیرترین بیکار اما آن می تواند دستیابی به درآمد قابل توجهی جایگزین و در نتیجه نقدینگی بدون اینکه جایگزینی نرخ بالای 100 ٪ برای بسیاری از کارگران” آنها نوشت.

مشاغل بازار شده است در مرحله یک گشت بیش از دو ماه گذشته با 7.5 میلیون شغل اضافه شده و نرخ بیکاری پایین آمدن از 14.7 درصد به 11.1%. اما دائم اخراج شده اند رو به افزایش و تغذیه مقامات می گویند بیشتر کمک مالی به احتمال زیاد لازم خواهد بود برای کمک به اقتصاد همچنان به بهبود می یابند.

جداگانه NBER مطالعه نشان داد که اشتغال کاهش یافت 30 ٪ از کسانی که در پایین پنجم از کارگران در حالی که این تعداد فقط 5% به بالا quintile.

اعداد تاکید بر چالش برای سیاستگذاران و حتی به بازار کار باعث می شود گام از بزرگترین اخراج چرخه در تاریخ ایالات متحده است.

“ما دیده ایم خوب بازیابی دیده ایم گزاف گویی گفت:” میشل مایر, ایالات متحده اقتصاددان در بانک مرکزی امریکا تحقیقات جهانی. “اما آن را خواهید برای دریافت بیشتر به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme