دو قدرتمند آمریکا از نیویورک در معرض خطر از دست دادن خود را در مقدماتی

در کنگره ایالات متحده الیوت انگل (D-NY) رای در یک مدرسه در نزدیکی خانه اش در 23 ژوئن 2020 در ریوردیل محله برانکس نیویورک.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

قوی و شب برای نیویورک سیتی منطقه ترقی خواهان در روز سه شنبه اولیه انتخابات دو قدرتمند خانه دموکرات مظنونان حمله به دانشگاه الیوت انگل و کارولین Maloney نگاه را در معرض خطر از دست دادن کرسی های خود را.

به عنوان پست الکترونیکی-در رای گیری نتایج trickled در میانه مدیر مدرسه جمال بومن led انگل توسط متناوب حاشیه بیش از 25 درصد صبح روز چهارشنبه.

بومن یک مرد سیاه قوی تر نارضایتی در مورد کمیته روابط خارجی مجلس صندلی نبود از این منطقه در طول coronavirus همه گیر و همچنین واکنش به این کنگره گفت: “نمی مراقبت” در مورد صحبت کردن در یک رویداد در مورد خشونت پلیس اگر او چهره اصلی. انگل نشان دهنده 16th District, در بخش هایی از برانکس و شهرستان Westchester.

“ما جشن گرفتن این جنبش” بومن که زد بر یک جارو لیبرال پلت فرم به دست آورده و تاییدیه از بهداشت ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: در یک عملا سخنرانی پیروزی سه شنبه شب. “یک حرکت طراحی شده برای فشار علیه یک سیستم است که به معنای واقعی کلمه ما را می کشد. این کشتار سیاه و قهوه ای بدن نامتناسب اما کشتن همه ما است.”

جمال بومن صحبت می کند در یک سازمان دیده بان حزب به عنوان او طول می کشد سرب در اوایل دموکراتیک اولیه برای نیویورک 16th کنگره منطقه در یانکرز نیویورک, ایالات متحده 23 ژوئن 2020.

لوکاس جکسون | ایسنا

در نزدیکی 12th منطقه که شامل بخش هایی از منهتن و بروکلین و کوئینز Maloney دقت منجر وکیل Suraj پاتل. خانه نظارت کمیته صندلی برگزار لبه کمتر از 2 درصد بیش پاتل در روز یکشنبه است. این نماینده کنگره به راحتی او را شکست خورده در سال 2018 به چالش بکشد.

Maloney شده در کنگره برای بیش از 25 سال در حالی که انگل در خدمت بیش از 30 سال است.

در ضمن در شمال شهر نیویورک مترقی پشتیبانی توسط امثال ساندرز و Ocasio-کورتز دارای گسترده برتری در این مسابقه به جای گذاشت دموکراتیک تشکر. نیتا Lowey. Mondaire جونز که مانند بومن پشتیبانی از “مدیکر برای همه” و یک سبز در آمریکا برگزار شد بیش از 20 درصد-مزیت صبح روز چهارشنبه در حومه منطقه 17.

در برانکس, نیویورک, عضو شورای شهرستان ریتچی تورس منجر به یک میدان با هدف به جای گذاشت دموکراتیک تشکر. خوزه سرانو. دموکرات امیدوار است برای جلوگیری از نامزدی شورای شهر عضو روبن دیاز, Sr. که دارای سابقه اظهارات ضد همجنس و مخالف سقط جنین در 15 منطقه.

اگر جونز و تورس برنده کرسی های آنها تبدیل خواهد شد به اولین آشکارا گی سیاه, اعضای کنگره است.

نماینده ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) می رسد قبل از تاون هال نشست در کوئینز قصبه شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 27 2019.

رویترز/Jeenah ماه/فایل عکس

همچنین در شهر نیویورک Ocasio-کورتز به راحتی برگزار می شود خاموش چالش اصلی از حق خود. در برانکس و ملکه 14th منطقه برجسته دموکراتیک سوسیالیستی دارای سرب بیش از 50 درصد بیش از سابق CNBC لنگر میشل Caruso-Cabrera که تا به حال حمایت از یک طیف وسیعی از سرمایه گذاری و کسب و کار تیتان.

کامل نتایج مقدماتی انتخابات به احتمال زیاد نمی خواهد آمد به صورت روز به انتخابات مقامات تعداد پست الکترونیکی-در برگه های رای را پر می کند به کاهش خطر در این بیماری همه گیر. نژادها همیشه می تواند تغییر به عنوان بیشتر از رای گیری می شود گزارش شده است.

حتی پس از, اولیه, نشانه های نقطه به نقطه پیروزی برای ترقی خواهان در یک شهرستان است که به فریاد این سال برابر عدالت اقتصادی و سیستم مراقبت های بهداشتی است که به طور نامتناسبی آسیب مردم از رنگ.

“امشب ما در حال اثبات این است که مردم را به جنبش در نیویورک نیست یک حادثه” Ocasio-کورتز توییتی شنبه. “این یک دستور.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de