توییتر می گوید هکرها دسترسی مستقیم پیام از 36 قربانیان از جمله یک انتخاب رسمی

توییتر مدیر عامل و بنیانگذار شرکت, جک دورسی, آدرس دانش آموزان در انستیتو تکنولوژی هند (IIT) در نوامبر 12, 2018 در دهلی نو, هندوستان.

امل KS | Hindustan Times | گتی ایماژ

هکرها که در زمان بیش از این حساب حدود 130 نفر در هفته گذشته در یک آشکار بیت کوین کلاهبرداری قادر به دسترسی به پیام های مستقیم توییتر گفت: در روز چهارشنبه.

هکرها دیده 36 پیام مستقیم صندوق از جمله یکی برای یک انتخاب رسمی در هلند توییتر گفت. پیام های مستقیم شبیه به تلفن, پیام های متنی, و به طور کلی تصور می شود ، افشای می تواند کاربران را به از دست دادن ایمان در این سرویس توانایی به نگه داشتن پیام های محرمانه از خوانده شدن توسط بیگانگان.

توییتر افشا روز چهارشنبه پیچیده در حال حاضر تیره تصویر مورد که هکرها بودند و چه آنها شد.

هکرها قادر به صدای جیر جیر از حساب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن سابق باراک اوباما رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در میان دیگر قابل توجه در آمار و ارقام.

اگر چه بسیاری از مشخصات بالا هک حساب توییتی اومدی درخواست برای بیت کوین یک تجزیه و تحلیل از cryptocurrency معاملات نشان داد که حساب ذکر شده توسط هکرها تنها جمع آوری $121,000 که به نظر می رسد مجموع کم برای چه تاریخی هک که شامل داخل دسترسی به یک شبکه اجتماعی بزرگ.

توییتر گفت: بر این باورند که هکرها نگاه DMs برای هر انتخاب رسمی گذشته از این سیاستمدار در هلند.

هنوز پیام های مستقیم از این حساب و برجسته دیگر قربانیان می تواند حاوی اطلاعات غیر عمومی و یا عکس ارسال شده از یا به عمده ارقام که هکرها می تواند انتخاب کنید به استفاده و یا انتشار در یک نقطه بعد از آن در آینده.

توییتر هفته گذشته گفت که این حمله دریافت کرده بود takeout از اطلاعات با استفاده از “توییتر خود اطلاعات” ابزار برای هشت حساب.

اف بی آی گزارش شده است که بررسی هک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme