توییتر محدودیت تهمت جونیور دسترسی پس از او به اشتراک گذاشته coronavirus اطلاعات غلط

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور صحبت می کند به افراد جوان در حال انتظار برای شنیدن پدرش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل یک “آدرس به جوان آمریکایی” در شهر رویایی کلیسا در شهر فینیکس, آریزونا, ژوئن 23 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

Donald Trump Jr., محدود دسترسی به حساب توییتر خود را پس از به اشتراک گذاری ویدئو در رسانه های اجتماعی پلت فرم که در آن نقض Covid-19 اطلاعات غلط در قوانین این شرکت را تایید کرد سه شنبه.

توییتر سخنگو به نام پسر رئيس جمهور برای نقض سیاست خود را در “تبلیغ گمراه کننده و مضر اطلاعات مربوط به Covid-19.”

این پست در سوال های ویروسی در مورد هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای درمان Covid-19 تا پس از حذف شده است. توییتر سخنگوی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور است که هنوز هم قادر به فهرست برنامه اما قادر به صدای جیر جیر پاسخ را دنبال کنید و یا مانند پست برای یک دوره 12 ساعته.

در بیانیه ای به CNBC اندی Surabian سخنگوی Trump Jr., تکرار اثبات نشده شکایت از محافظه کاران که شرکت رسانه های اجتماعی مانند توییتر سعی کنید به سکوت محافظه کاران در سیستم عامل مربوطه آن.

“توییتر تعلیق همین جونیور برای به اشتراک گذاری ویروسی تصویری از متخصصان پزشکی بحث در مورد دیدگاه های خود را در هیدروکسی کلروکین است بیشتر ثابت می کند که بزرگ فناوری قصد کشتن آزادی بیان آنلاین و یکی دیگر از نمونه ای از آنها را به ارتکاب انتخابات دخالت به سرکوب جمهوری خواه صدای” Surabian در بیانیه ای گفت:.

توییتر گفت: تعلیق تهمت جونیور حساب فقط محدود خود دسترسی داشته باشید. به غیر از صدای جیر جیر که توییتر گفته خود را نقض سیاست های بقیه تهمت جونیور توییتهایی هنوز هم قابل مشاهده بر روی صفحه خود را.

توییتر به سرکوب اطلاعات غلط و آزار و اذیت در آن پلت فرم بیش از چند هفته گذشته باعث چندین محافظه کار مفسران و سیاستمداران محکوم به, برنامه, برای, چگونه آن را میانه های محتوا. همچنین در هفته های اخیر شروع به برچسب زدن توییتهایی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله یکی که توییتر گفت: جلال خشونت در طول جورج فلوید تظاهرات در ماه مه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر