توییتر پرچم دیگری تهمت جیر برای نقض سیاست های خود

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در دفتر بیضی قبل از امضای یک فرمان اجرایی مربوط به نظارت رسانه های اجتماعی در 28 مه سال 2020 در واشنگتن, DC. مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی می تواند منجر به تلاش برای تنبیه شرکت های مانند توییتر و گوگل برای تلاش به نقطه واقعی تناقضات در رسانه های اجتماعی پست های سیاستمداران است.

داگ میلز | استخر | گتی ایماژ

توییتر روز سه شنبه بار دیگر قرار داده شده یک برچسب بر روی یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و ادعا او نقض پلت فرم و این سیاست در برابر رفتار توهین آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر گفت که کسانی که سعی می کنید برای ایجاد یک “منطقه خودمختار” در واشنگتن دی سی “خواهد بود ملاقات با نیروی جدی.” توییتر ادعا می کند که صدای خود را نقض قوانین به دلیل آن را شامل یک “تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص.”

توییت آمد و بعد از یک گروه از معترضان روز دوشنبه ناموفق اقدام به پایین کشیدن یک اساسنامه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید است. معترضان بعد از آن سعی کردم به ادعای یک منطقه در نزدیکی سیاه زندگی ماده پلازا به عنوان یک “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه” واشنگتن پست گزارش داد, قبل از اینکه پلیس آنها را حذف خواهند شد.

معترضان در سیاتل شروع اشغال یک منطقه خودمختار در این شهرستان در اوایل این ماه به اداره پلیس کشیده افسران از حوزه های محلی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany پاسخ در توییتر “اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه اتفاق افتاده است. توییتر آن را با برچسب ‘رفتار توهین آمیز برای رئیس جمهور ایالات متحده می گویند که او را به اجرای قانون است. توییتر می گوید که “سوء استفاده” برای جلوگیری از تظاهر کنندگان از زور تصرف خاک به راه اندازی یک یاغی منطقه در پایتخت ما است.”

به تازگی در توییتر شده است بیشتر به طور فعال در اجرای آن محتوای سیاست در برابر رئیس جمهور است. این سیاست ها شامل ویژه حک کردن است که اجازه می دهد تا توییتر به پرچم توییتهایی از رهبران جهان است که نقض استانداردهای خود را در حالی که ترک توییتهایی دست نخورده به طوری که آنها می تواند دیده می شود ،

توییتر معمولا حذف مشابه توییتهایی اگر آنها ارسال شده توسط کاربران دیگر. این شرکت گفته است که معتقد است پیام از رهبران جهان در جهت منافع عمومی پس از آن مکان یک هشدار مخدوش کردن پیام به کاربران تا زمانی که آنها از طریق کلیک کنید.

توییتر سیلی واقعیت-بررسی برچسب بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری برای اولین بار در ماه گذشته است. مدت کوتاهی پس از, توییتر قرار داده یک برچسب هشدار دهنده بیش از دیگر صدای جیر جیر که در آن گفت: نقض سیاست های خود را مورد ستایش خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله علیه توییتر به صورت اولیه واقعیت-بررسی برچسب معرفی یک فرمان اجرایی یک زن و شوهر روز بعد که به دنبال تضعیف مسئولیت سپر حفاظت از توییتر و دیگر سیستم عامل از مسئولیت قانونی خود users’ posts. اگر منظور اجرایی بسیار محدود در قدرت بدون تغییر قانونی حرکت بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تلافی توییتر اقدامات در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: سیاتل معترضان راه اندازی “منطقه خودمختار’—اینجا چیزی است که آن را مانند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme