جف Lawson

ابیگیل استیونسون | CNBC

Twilio سهام بودند تا آنجا که 25 درصد در تمدید معاملات روز چهارشنبه پس از شرکت در گزارش سه ماهه اول و نتایج سه ماهه ارشاد که پیشی تحلیلگران تخمین می زند. سهام این شرکت بیش از $149.95 رکورد از ماه جولای سال 2019.

این شرکت گزارش داد:

  • درآمد: 6 سنت به ازای هر سهم تعدیل
  • درآمد: $364.9 میلیون

درآمد رشد 57 درصد به صورت سالانه از 62 درصد رشد در سه ماه قبل.

تحلیلگران بررسی Refinitiv انتظار داشتند دست دادن 11 سنت در هر سهم بر اساس تنظیم و $331.25 میلیون درآمد. اما مقایسه ساده نیست با توجه به غیر قابل پیش بینی اثر بیماری همه گیر کوروناویروس و مستندات.

برای سه ماهه دوم, Twilio پیش بینی نامیده می شود برای از دست دادن 11 سنت به 8 سنت در هر سهم بر اساس تنظیم و $367 میلیون دلار به 370 میلیون درآمد. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv شده بود به دنبال یک تنظیم از دست دادن از 13 سنت در هر سهم در $336.9 میلیون درآمد.

“در بسیاری از راه های Twilio ساخته شده بود برای این لحظه” Twilio مدیر عامل جف لاوسون گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. در روز چهارشنبه. اگر چه این شرکت دیده می شود کاهش سوار-های بازار در سه ماهه Lyft و بارگذاری استفاده از هر دو شرکت تکنولوژی — Twilio شاهد افزایش استفاده از خدمات آن برای توزیع در مراکز تماس و telehealth از اواخر سال, او گفت:.

Twilio گزارش بیش از 190,000 فعال حساب مشتری در پایان سه ماهه در حالی که تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند 185,595.

این شرکت انصراف خود را کامل-سال راهنمایی به عنوان شرکت داده قطعیت با کروناویروس موارد در ادامه به کوه.

“با توجه به قدرت ما در ترازنامه به عنوان اندازه از این فرصت در مقابل ما قصد ما این است که برای ادامه سرمایه گذاری از طریق چرخه” گفت: Khozema Shipchandler, Twilio دارایی رئیس. “اعتقاد ما این است که در بهترین منافع Twilio و ما سهامداران و ادامه خواهد داد به تولید و افزایش رشد نتایج برای آینده قابل پیش بینی را قادر می سازد ما را به بیرون آمدن از این زمان محیط زیست حتی در موقعیت قوی تری.”

با وجود این پس از ساعت, حرکت, Twilio سهام شد تا حدود 25 ٪ از زمان آغاز سال است.

تماشا کنید: Cramer ‘ رعد و برق دور: من نگران Twilio

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی