در میان این تحول ناشی از کوروناویروس اپیدمی 2020 انتخابات فصل گرم سهشنبه با اولین خانه رقابتی ویژه انتخابات پس از همه گیر با شروع مسابقات در کالیفرنیا و ویسکانسین است که قادر به تولید دو عضو جدید از کنگره است.

جمهوری خواهان به امید پیروزی در هر دو مسابقه نگه داشتن ویسکانسین صندلی در ایران دست و پیروزی کالیفرنیا صندلی آنها را از دست داده به دموکرات ها در سال 2018 است.

اما مداوم و عدم اطمینان در اطراف ویروس و جدید واقعیتهای اجتماعی فاصله محدودیت رانده اند بسیاری از رای دهندگان به بازیگران پست الکترونیکی-در رای گیری یک فرایند است که ایجاد عدم اطمینان بیشتر از حد معمول — و بیشتر غیر قابل پیش بینی با توجه به این که ویژه انتخابات در طول تاریخ قرعه کشی پایین مشارکت رای دهندگان.

و به عنوان ناشناخته مسیر ویروس تهدید را نیز مختل سقوط کمپین های نجومی و ماه نوامبر انتخابات نیز روز سه شنبه مسابقه می تواند با ارائه یک ممکن است نقشه راه برای مبارزه در coronavirus عصر.

“پویایی در حال حاضر در حال راه اندازی بزرگترین تغییر در نحوه مبارزات در حال اجرا پس از ظهور اولیه رای گیری گفت:” مت گورمن سابق مدیر ارتباطات ملی جمهوری خواه کنگره.

“قادر به ایجاد انگیزه رای دهندگان به بیرون رفتن به پای صندوق های رای, تعقیب غایب و پست الکترونیکی-در آراء و فقط به طور کلی دریافت یک تصویر دقیق از مشارکت مردم در حال رفتن به بسیار آموزنده برای سقوط.”

ویژه انتخابات در کالیفرنیا 25 منطقه چاله دولت دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت در برابر یک خلبان سابق نیروی دریایی آمریکا, جمهوری خواه مایک گارسیا. لس آنجلس-منطقه صندلی شده بود در عربستان دست برای سال, اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست این منطقه با 7 امتیاز در سال 2016 منادی دموکرات کتی هیل پیروزی و دو سال بعد در طول مذاکرات فعلی استیو نایت.

در سال 2019 تپه به طور ناگهانی استعفا داد و از کنگره میان اخلاق تحقیقات بیش از یک اتهام رابطه نامناسب با یک کارمند و پس از برخی از اخبار سازمان های انتشار عکس های برهنه از خود را بدون رضایت او.

ویژه انتخابات نامیده می شود برای پر کردن صندلی اش بلند شد و حتی بیشتر غیر قابل پیش بینی که بیش از دو هفته پس از 3 مارس ویژه اولیه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات با صدور اقامت در خانه جهت است که تبدیل هر دو زندگی روزمره و مبارزه.

تپه و گارسیا می گویند مبارزات خود را در ابتدا با تمرکز بر کمک به اتصال رای دهندگان با اطلاعات مورد نیاز و خدمات تغییر دور از سنتی در مبارزه میکند.

“من یک قیاس نامزد” اسمیت گفت NBC News. “وجود دارد هیچ معنی جایگزینی برای آن فرد-به-فرد در تماس با درآمد یک رای دهندگان اعتماد و پشتیبانی است.”

“این کمپین شده توسط سخت آتش و نامتعارف محیط” گارسیا در مصاحبه ای گفت: در ماه مارس است.

در حال حاضر مسابقه در حال انجام است تقریبا به طور کامل از طریق پست به دلیل Newsom اجرایی سفارش نیاز به تمام رای دهندگان برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری یک عمل است که دولت ترویج در انتخابات قبلی اما باعث شده است تا نگرانی در گذشته است.

نهفته تنش ها بر سر پست الکترونیکی-در برگه های رای منفجر شد و بیش از آخر هفته پس از تصمیم به اضافه کردن یک فرد در مکان سنجی در لنکستر شهرستان با یک اقلیت قابل توجهی از جمعیت. مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی حرکت در توییتر با این استدلال آن را اثبات دموکرات ها’ در حال حرکت به صورت یک “تقلب در انتخابات”. و گارسیا در مورد زمان تصمیم گیری پس از رای گیری در مکان قبلا به اطلاع عموم.

اما دموکرات مقابله با اشاره به این که شهردار Lancaster, جمهوری, پشتیبانی از اضافه کردن این مرکز و همچنین به نگرانی در مورد داشتن یک مرکز رای گیری در چنین متنوع منطقه از منطقه است.

در حالی که این بیماری همه گیر است و بدبختانه مفهوم سنتی مبارزه وارونه برخی از قطعات از انتخابات هنوز هم نگاه آشنا و البته با یک کروناویروس و تاب است.

جمهوری خواهان در تلاش هستند تا به بازیگران اسمیت به عنوان بیش از حد لیبرال برای نوسان منطقه با تمرکز بر آراء او در دولت و قوه مقننه به افزایش مالیات. و دموکرات ها در حال تلاش برای کراوات گارسیا به عنوان نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن, بئب او با انتقاد بر دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر.

مسابقه کشیده شده است برخی از بزرگ تاییدیه. در سمت راست تهمت تایید گارسیا بارها و بارها stoking نگرانی در مورد “عدم صداقت” با توجه به پست الکترونیکی-در برگه های رای با وجود هیچ مدرکی وجود ندارد که این روش نتایج در نرخ بالا از تقلب.

اسمیت دست آورد پشتیبانی از هر دو رئیس جمهور سابق باراک اوباما و 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ، اما یکی دیگر از مشخصات بالا ظاهر ثابت بیشتر بحث برانگیز است.

تپه پخش تلویزیون یک نقطه در منطقه که در آن او ملبس به ماسک و نام رای دهندگان به “رای خود را مانند زندگی در آن وابسته است.”

که “احتمالا نه به طور کامل مورد استقبال دموکرات ها گفت:” راب Pyers مدیر تحقیق و پژوهش در بگمارند کالیفرنیا هدف کتاب که آهنگ های انتخابات در دولت است.

صرف نظر از این که چه کسی برنده اسمیت و گارسیا را دوباره در ماه نوامبر برای راست را بر روی صندلی در 2021.

در ویسکانسین 7th کنگره منطقه یک صندلی برگ برنده برنده با 20 امتیاز در سال 2016 از حزب دموکرات Tricia Zunker و جمهوریخواه دولت سناتور. تام تیفانی در حال رقابت برای صندلی های خالی توسط GOP Rep. شان دافی که استعفا داد و با استناد به کودک خود و عوارض. اگر او برنده Zunker خواهد بود ویسکانسین اولین بومی آمریکا زن برگزیده کنگره است.

پس از مارس اولیه انتخابات خدشه دار شد در آخرین دقیقه بحث بر سر ایمنی فرد در رای گیری روز سه شنبه انتخابات است و انتظار می رود نرم و صاف به عنوان بسیاری از رای دهندگان در حال مصاحبه غیابی.

Handicappers بر این باورند که ایران را به راحتی نگه دارید در طول تاریخ جمهوری خواه و حزب را در ترکیب تلاش است outspent Zunker در امواج رادیو و تلویزیون. Zunker هر چند استدلال می کند که همه گیر می تواند در سوق دادن حمایت به صورت دموکراتیک باعث می شود مانند فشار برای مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی.

“مسیر به یک رئیس جمهور جدید شروع می شود با پیروزی ما در مارس 12,” او گفت:.

تیفانی گفت که رئیس جمهور — که به تایید او باقی می ماند “نیروی واقعی” در منطقه است و آنها با هم می تواند “اقتصاد به رفاه است.”

هر چند در گذشته به ویژه انتخابات را تبدیل به اخبار بالا این مسابقات شده اند تحت الشعاع قرار توسط ویروس و برندگان ممکن است قابل توجه تبلیغات پرش. و کارشناسان می گویند که روز سه شنبه نتایج به خصوص در کالیفرنیا آن را تضمین نمی کند یک ماه نوامبر تکرار به دلیل شرایط غیر معمول ترکیب در حال حاضر پیش بینی نشده انتخابات نتایج.

“من فکر نمی کنم ما می توانید در قرعه کشی بزرگتر حزبی گیری از آینده فوق العاده از آنجا که آنها بسیار منحصر به فرد و فوق العاده همیشه پیش بینی راه که باد باد” دیو Wasserman, خانه, ویرایشگر برای طبخ سیاسی, گزارش, گفته NBC.

او افزود که در ماه نوامبر انتخابات خواهد بود بیشتر از یک همه پرسی رئیس جمهور پس از او خواهید بود در انتخابات.

یکی دیگر از عوامل دموکراتیک نقدی مزیت است. هر دو طرف باید صرف نسبی برابری دموکراتیک مبارزات را تا حد زیادی outraised رقبای جمهوری خواه خود را تا کنون در این چرخه با کالیفرنیا مسابقه به عنوان یک استثنا — به طور بالقوه آن را حتی کمتر از یک bellwether با توجه به کایل Kondik از دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است.

“دموکرات ها در حال دفاع از خود را آسیب پذیر صندلی با امتیازهای و کسانی که امتیازهای (در بسیاری موارد) باید غول پول لبه های خود را بالا جمهوریخواه رقبای” Kondik گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی