ماموران TSA خرید پیتزا سهام pantries برای فرودگاه همکاران تحت تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس

اهدا مواد غذایی و لوازم از TSA کارگران برای فرودگاه کارگران که در کاهش ساعت و/یا حقوق مارس 30 سال 2020 است.

منبع: TSA

شیب کاهش سفر هوایی ناشی از Covid-19 همه گیر است و باعث اخراج furloughs و کوتاه ساعت کار برای کارکنان فرودگاه و قرارداد کارگران اعم از صندلی چرخدار مسئولین و چمدان گرداننده به موجودی خدمه و امتیازات کارکنان.

در تعدادی از شهرستانها خود را به همکاران از اداره امنیت حمل و نقل که در ادامه به دریافت حقوق پله تا برای کمک به میزبانی مواد غذایی به طور موقت pantries در فرودگاه های سراسر کشور, ارائه رایگان ناهار و شام خود را به تلاش همکاران و یا اهدا وقت خود را به ماسک و دیگر اقلام ضروری برای جوامع نیاز دارند.

متحد در اینجا یک اتحادیه به نمایندگی از مهمان نوازی کارگران تخمین می زند که 42,000 از اعضای آن در فرودگاه صنعت در حال حاضر در خارج از محل کار. بسیاری از کسانی که مشاغل از دست رفته در فرودگاه امتیازات و پذیرایی هواپیمایی که در آن حقوق و دستمزد محدوده از $9 تا 16 دلار در ساعت است.

“اینها فقط Unite Here اعضای” گفت: سخنگوی Meghan Cohorst “اگر شما را در تمام فرودگاه کارگران سراسر کشور این تعداد بسیار بالاتر است.”

رستوران فرودگاه و خرده فروشی انجمن (آرایه) برآورد 120,000 125,000 فرودگاه کارکنان در حال حاضر در خارج از محل کار.

برخی از این کارگران در نهایت ممکن است به نام. اما در حال حاضر درآمد آنها مختل و بسیاری از می تواند استفاده از برخی از کمک.

مواد غذایی pantries برخی از تسکین را فراهم

یکs با تشکر از شما برای حمایت از آنها دریافت کرده در حالی که کار بدون حقوق در طول 2018/2019 جزئی خاموش کردن دولت TSA ماموران در فرودگاه بین المللی دنور در 30 آوریل میزبان یک شربت خانه مواد غذایی در حمایت از فرودگاه و هوا حامل همکاران کار با کاهش ساعت یا قسمتی از حقوق.

“ما تیم بسیج برای جمع آوری هزاران نفر از غیر اقلام فاسد برای شربت خانه گفت:” لری Nau TSA فدرال امنیت مدیر کلرادو “133 فرودگاه کارکنان خرید شربت خانه و در زمان خانه مورد و در مجموع 538 اعضای خانواده تغذیه می کند.”

در آوریل 24, حمل و نقل اداره امنیت کارکنان در Ronald Reagan Washington National Airport (DCA) باز رایگان مواد غذایی و لوازم آرایش شربت خانه برای کمک به کارکنان فرودگاه گذاشته و یا کار با کاهش ساعت یا حقوق.

شربت خانه باز است چند ساعت در هر روز هفته در فضای ارائه شده توسط متروپولیتن واشنگتن فرودگاه اقتدار. TSA افسران در حال اهدای نقدی محصولات, و کارت هدیه برای نگه داشتن آشپزخانه مجهز با مواردی از قبیل حبوبات, خشک, شیر, سوپ, پاستا, خمیر دندان و صابون و مواد شوینده رختشویی محصولات زنانه پوشک و دئودورانت.

و در اوایل ماه آوریل TSA کارکنان در فرودگاه بین المللی دالس (IAD) باز رایگان شربت خانه برای تحت تاثیر فرودگاه اعضای جامعه است که مجهز با همه چیز از اهدا خشک و کنسرو کالا و لوازم آرایش به اسباب بازی را برای کارکنان است که بچه ها در خانه. فرودگاه ارائه فضای, قفسه بندی و تمیز کردن خدمات برای شربت خانه که باز است هشت ساعت در هر روز.

“متروپولیتن واشنگتن فرودگاه اقتدار و فروشندگان در فرودگاه خریداری شده و وعده های غذایی برای TSA افسران در طول [خاموش کردن دولت.] در حال حاضر ما شاهد صدها نفر از اخراج در فرودگاه جامعه ما که ما را به انجام آنچه ما می تواند به عقب و راهنما گفت:” اریک چانه TSA دستیار امنیتی فدرال مدیر برای غربالگری در دالس.

TSA افسران را نیز راه اندازی یک شربت خانه مواد غذایی در سینسیناتی/شمال کنتاکی فرودگاه بین المللی (CVG).

پیتزا و جعبه ناهار

دو بار در اوایل ماه آوریل TSA افسران در رود آیلند T. F. سبز فرودگاه (PVD) رنده شده برای خرید و تحویل پیتزا شام برای همکار فرودگاه کارگران از جمله کارکنان شرکت هواپیمایی صندلی چرخدار مسئولین و کارکنان خانه داری.

“مشیت الهی است و یک فرودگاه کوچک و کارکنان که در اینجا کار می کنند مثل خانواده” کریستوفر Primiano TSA ذینفعان ارتباط در PVD فرودگاه, CNBC گفت: “ما می دانیم این می تواند برای برخی از زمان بنابراین ما به دنبال چه چیز دیگری ما می توانیم از کمک های مالی و غذایی به درایوهای فروش پخت. ما می خواهیم به کمک و دادن تا آنجا که ما می توانیم.”

دادن نیز در ذهن TSA کارگران در سراسر کشور به یاد داشته باشید که چگونه فرودگاه جوامع بسیج به ارائه مواد غذایی, پوشک, کارت های هدیه و لوازم و خدمات به TSA افسران که انتظار می رود به کار بدون حقوق در طول جزئی تعطیلی دولت در سال 2019.

“تا زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده ما مؤثر فرودگاه, خانواده, ما تصمیم گرفتیم که این بود که ما فرصت منحصر به فرد قادر به بازپرداخت همه از مهربانی و مراقبت از کسانی که در نیاز” گفت: Francesca بیکر یک TSA برنامه متخصص در اورگان پورتلند فرودگاه بین المللی (PDX).

در آوریل 10, TSA کارکنان در PDX خریداری از پیش ساخته شده برای ناهار حدود 300 فرودگاه کارکنان. آنها این کار را دوباره در آوریل 21, همکاری با کارکنان محلی از گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) و اداره هوانوردی فدرال (FAA) به کمک ناهار و منابع به تعداد مساوی از فرودگاه کارگران است.

به عنوان بخشی از خود را “TSA می دهد” برنامه اوایل ماه گذشته ماموران TSA در خلیج سبز-Austin Straubel فرودگاه بین المللی (GRB) در ویسکانسین سون به خرید و تحویل پیتزا دسر و بالن به شرکت هواپیمایی و اجاره اتومبیل کارکنان در فرودگاه که در حال تجربه کاهش حقوق.

 

و در McGhee تایسون فرودگاه (TYS) در ناکسویل تنسی TSOs در حال جمع آوری کمک های مالی و مرتب برای برداشت دوم, جامعه بانک مواد غذایی عرضه مواد غذایی جعبه به حدود 300 فرودگاه کارکنان.

کمک به بی خانمان ها

TSA کارکنان غربالگری رکورد تعداد کم مسافر و خدمه در فرودگاه های سراسر کشور به طوری که در Newark Liberty International Airport (EWR) TSA افسران در حال پیدا کردن خلاق و مفید راه خود را به استفاده از زمان استراحت و خرابی بین غربالگری وظایف.

دستورالعمل های زیر از یک ویدیو آنلاین TSA افسران در EWR به تازگی ساخته شده 200 ماسک صورت از 100 جفت با نام تجاری جدید کفش خریداری شده با کمک های مالی اهدا شده توسط TSA کارکنان. هر sock-ماسک قرار داده شد در یک جداگانه پلاستیکی کیسه zippered همراه با یک کارت آموزش و همه 200 ماسک تحویل داده شد به دو منطقه پناهگاه بی خانمان.

“این یک بازی تعویض از نظر ما روح در پاسگاه گفت:” نیکول پاریسی” TSA مدیر در EWR که کمک کرد که ماسک “آن را به ما اضافی هدف” فراتر از معمول ما وظایف امنیتی,” او گفت: در یک TSA بیانیه.

TSOs در نیوآرک آزادی فرودگاه نیز استفاده می شود خود را خرابی در ایستگاه های بازرسی به خانه ساخته شده دریافت-well کارت و نوشتن یادداشت در حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران و COVID-19 بيمار در انزوا در نزدیکی مرکز پزشکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme