مغلوب ساختن پیشی جستن شکاف با سفید, خانه مشاور بهداشت Fauci وسیعتر به عنوان coronavirus موارد در ادامه به آمار پرونده های جدید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد خود را بالا بیماری های عفونی مشاور این هفته در حالی که دکتر Anthony Fauci به طور جداگانه بستری او نیست جریان جمهور در coronavirus همه گیر در حداقل دو ماه — آشکار آشکار در گسترش شکاف بین این دو است.

“دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity در روز پنج شنبه. “آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری از مسائل از جمله ماسک های صورت. شاید آنها اشتباه شاید نه. بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بسیاری از اشتباهات ساخته شد بسیاری از اشتباهات.”

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است در تضاد و یا انتقاد مشاوره از کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مخالفت با Fauci را شناسایی شیوع.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد قانونگذاران در مجلس سنا در جلسه هفته گذشته که موارد می تواند فراتر از 100,000 عفونت های جدید در روز اگر ویروس همچنان به گسترش در آن زمان سرعت.

“من بسیار نگران و من راضی نمی کند با چه خبر است چرا که ما در حال رفتن در جهت اشتباه اگر شما نگاهی به منحنی از موارد جدید, بنابراین ما واقعا باید برای انجام کاری در مورد آن و ما نیاز به انجام آن را به سرعت” او شهادت قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

Fauci تصریح کرد نگرانی خود را در یک مصاحبه در Facebook Live در روز سه شنبه. “ما هنوز زانو در موج اول” از Covid-19 عفونت, او گفت:.

وقتی پرسیده شد که بعد از آن روز شنبه در مورد Fauci ارزیابی های همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من با او اختلاف نظر دارند.”

“من فکر می کنم ما در یک جای خوب” رئیس جمهور گفت: در مصاحبه با “دادگاه مطبوعات” نشان می دهد. “ما یک کار خوب انجام داده. من فکر می کنم ما در حال رفتن به در, دو, سه, چهار هفته … من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل بسیار خوب.”

Fauci سپس گفت: وال استریت ژورنال روز شنبه است که با سرعت در حال گسترش coronavirus شیوع بیماری باید به طور جدی در نظر گرفتن “خاموش کردن” مانند کشور بود که این ویروس برای اولین بار آمار ایالات متحده در ماه مارس است. مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس اما قول داده اند که برای حفظ بازگشایی امریکا و صرف بیشتر از هفته فشار رهبران دولت برای بازگشایی مدارس در این پاییز.

Fauci که تبدیل شدن به صدای پیشرو در کشور در پاسخ به Covid-19 شیوع همواره هشدار درباره افزایش معضل رو به ایالات متحده به عنوان روزانه موارد جدیدی در ادامه به سوابق بالا و عفونت سنبله در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا.

اما صدای او را نمی ممکن است به عنوان با صدای بلند آن را به عنوان یک بار بود داخل کاخ سفید, که در آن او توصیه شش رئیس جمهور در طول این دوره از کار خود را. او اعتراف کرد در مصاحبه ای با فایننشال تایمز در روز پنج شنبه که او را ندیده مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید از اوایل ماه ژوئن و نشده نمود و در این بیماری همه گیر در حداقل دو ماه.

Fauci اضافه شده است که او را “مطمئن” پیام خود را منتقل شده اند به رئیس جمهور. یک سخنگوی کاخ سفید نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

Fauci و تهمت نیز همگرایی در coronavirus همه گیر در اوایل در ایالات متحده شیوع. در آوریل Fauci سی ان ان گفت زندگی بیشتر “بدیهی است که” می تواند ذخیره شده اند اگر آمریکا ساخته شده قبل از آن تلاش ها برای مهار ویروس. او بعدها در راه برگشت به کسانی که نظرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تماس “#FireFauci.”

“از من خواسته شد یک سوال فرضی” در مورد اینکه آیا زندگی می تواند ذخیره شده اگر سیاست های کاهش قرار داده بودند در محل قبلا “و سوالات فرضی گاهی اوقات می تواند شما را به برخی از مشکل” Fauci گفت: در آن زمان.

برخی از نظر سنجی های اخیر نشان می دهد که ملت مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان موارد همچنان به سنبله در غرب آمریکا و جنوب. یک CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی منتشر شده 1 جولای نشان می دهد رای دهندگان در شش کلید نوسان متحده نمی کند نظر رئيس جمهور در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس مطلوب.

وقتی پرسیده شد که برای انتخاب دو نفر یا گروه مسئول برای افزایش اخیر در بستری شدن در بیمارستان 35% گفت: رئیس جمهور — بزرگترین سهم را در میان پاسخ. تهمت بود به دنبال “مردم با پوشیدن ماسک” در 34% “ایالات بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به زودی” در 32 درصد و “مردم نه اجتماعی فاصله” در 29 درصد است.

نتایج آینه در اطلاعات جدید از ان بی سی نیوز/SurveyMonkey هفتگی پیگیری نظرسنجی در روز سه شنبه است که آمریکایی ها به طور قابل توجهی بیشتر اعتماد به نفس در خود و استانداران از رئیس جمهور وقتی که می آید به دست زدن به coronavirus.

— CNBC کوین Breuninger, Christina Wilkie, خواهد Feuer و یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر