نماینده جان Ratcliffe یک جمهوری خواه از تگزاس گوش در طول یک کمیته اطلاعات مجلس سنا تایید شنوایی در واشنگتن دی سی ایالات متحده در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. عکاس: گابریلا Demczuk/نیویورک تایمز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

گابریلا Demczuk | نیویورک تایمز | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای رهبری جامعه اطلاعاتی ایالات متحده گفت: سناتور جمعه که در میان تهدیدات جهانی رو به ملت او را بلافاصله تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این نگرانی که من در گرفتن پاسخ” نماینده ایالات متحده جان Ratcliffe گفت: در طول سه ماهه آخر سال قبل از کمیته اطلاعات مجلس سنا.

“اگر تایید جامعه اطلاعاتی خواهد بود لیزر متمرکز در گرفتن پاسخ است که ما می توانیم در مورد اینکه چگونه این اتفاق افتاده است” او گفت:.

Coronavirus آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان و هر چند بسیاری از آنها بهبود بیش از 254,430 فوت کرده اند. در آمریکا بیش از 1.1 میلیون نفر گزارش شده تا کنون نزدیک به 70,115 مرگ و میر بیشتر از هر ملت با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آشکار بهداشت بحران ناشی از کروناویروس که آخرین شماره به سر و صدا روابط میان پکن و واشنگتن است. جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای در حال حاضر مشغول شدند در یک مخل تجارت جنگ و اختلافات بیش از ناآرامی ها در semiautonomous هنگ کنگ.

Ratcliffe که اگر تایید منجر خواهد شد و این کشور 17 سازمان های اطلاعاتی گفت: بازدید از چین به عنوان بزرگترین تهدید برای ایالات متحده در بسیاری از جبهه ها. او ذکر شده چین جاه طلبی به رشد خود امپراتوری از طریق کمربند و جاده ابتکار و ملت نژاد برای تسلط بر فن آوری های مانند هوش مصنوعی 5G و محاسبات کوانتومی.

“من نمی خواهد می گویند همه راهها به چین اما بسیاری از آنها را به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی