Kenneth Braithwaite شهادت بر نامزدی خود را به وزیر نیروی دریایی قبل از کمیته نیروهای مسلح سنا در پایتخت ایالات متحده در واشنگتن دی سی پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

کوین Dietsch| استخر | گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای رهبری نیروی دریایی ایالات متحده گفته قانونگذاران پنج شنبه است که در صورت تایید او ثابت افسرده روحیه فاکتورها باعث ایجاد پلاک خدمات شعبه در پی آنچه که او به نام یک سری از رهبری شکست.

“این باعث تاسف من است که می گویند که وزارت نیروی دریایی در آب های خشن با توجه به بسیاری از عوامل است اما در درجه اول شکست رهبری” کنت Braithwaite در حال حاضر ایالات متحده در ایران به نروژ گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا در سخنان افتتاحیه خود.

Braithwaite که خواهد بود چهارم غیر نظامی به رهبری نیروی دریایی در حدود پنج ماه ذکر شده در حوادث مختلف در سال های اخیر از جمله شیوع کروناویروس در یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل “چربی لئونارد” رسوایی فساد و مرگبار کشتی نیروی دریایی برخورد.

“همه آنها نشان دهنده یک شکست در اعتماد افراد پیشرو در خدمات” Braithwaite گفت: توصیف فرهنگ در نیروی دریایی بود “لکه دار شود.”

Braithwaite را به شهادت می آید که پنتاگون انجام عمیق تر بررسی به دست زدن به یک شیوع کروناویروس در یو اس اس تئودور روزولت که متعاقبا منجر به شلیک U. S Navy سروان. برت Crozier و استعفای سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

وزیر نیروی دریایی توماس Modly صحبت می کند در پنتاگون در کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی 2 آوریل سال 2020 است.

لیزا فردینندو | وزارت دفاع

Crozier برطرف شد توسط Modly پس از کاپیتان نامه شفاعت برای کمک به کاهش گسترش ویروس روی عرشه ناو هواپیمابر به بیرون درز شد به رسانه ها. Modly سپس در زمان 35 ساعت سفر که هزینه مالیات دهندگان $243,000 به آدرس خدمه داشته است.

در آدرس تحویل از طریق کشتی بلندگوی Modly دو برابر کردن در تصمیم خود برای از بین بردن Crozier و نام سابق کشتی کاپیتان “ساده لوحانه” و “احمقانه است.” ساعت بعد Modly صادر عذرخواهی به نیروی دریایی است.

یک روز بعد در 7 آوریل Modly دست در استعفای خود را به Esper که پس از آن اعلام کرد که او تا به حال شنود گذاشته جیمز McPherson, خبرگزاری ارتش به جدید اقدام نیروی دریایی ،

‘ملوانان لازم نیست برای مرگ

کاپیتان برت Crozier آدرس خدمه برای اولین بار به عنوان افسر فرمانده این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در طول یک تغییر فرماندهی مراسم در کشتی عرشه پرواز در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده در نوامبر 1 2019.

نیروی دریایی ایالات متحده | متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس شان لینچ | ایسنا

در چهار صفحه, نامه, اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکل در اواخر ماه مارس Crozier توصیف بدتر شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی یک خانه موقت به بیش از 4000 خدمه. در آن زمان بیش از 100 نفر در کشتی آلوده شدند.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” Crozier نوشت. “گسترش این بیماری در حال انجام است و در حال شتاب گرفتن است.”

Coronavirus قرار گرفتن در معرض سرنشین روزولت که لنگر انداخت در گوام و به دنبال آن به تازگی به اتمام پورت به دانانگ ویتنام. پانزده روز پس از خروج از ویتنام سه ملوانان از روزولت آزمایش مثبت برای ویروس. از آن زمان به بعد بیش از 1000 ملوانان در روزولت را آزمایش مثبت برای این ویروس و ملوان فوت کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی