مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل مایکل کوهن در زندان پس از او خودداری کردند در رسانه های تهوع سفارش

مایکل کوهن سابق وکیل برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد پشت در خانه پس از آزادی از زندان در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 21 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل و دلال شده است فرستاده می شود به زندان که از او منتشر شد در ماه مه یک روز پس از balking در یک نیاز است که او با خودداری از صحبت با رسانه ها و یا انتشار یک کتاب در حالی که در زیر خانه حبس.

کوهن وکیل جفری Levine در مصاحبه ای گفت که او در تلاش است برای صحبت با اداره زندانها مقامات به بحث در مورد آنچه می تواند انجام شود او را به خارج از زندان فدرال در Otisville, New York.

وکیل گفت: کوهن است که در معرض خطر ابتلا به کروناویروس وجود دارد به دلیل موجود مسائل مربوط به سلامت. کوهن منتشر شد از Otisville در اواخر ماه مه به دلیل نگرانی او را تبدیل شدن به آلوده به ویروس.

سوابق نشان می دهد هشت زندانی و یکی از کارکنان در Otisville باید Covid-19.

Levine متهم به اداره زندانها از صدور یک “غلط روایت” در توجیه که کوهن بود به طور ناگهانی به زندان گرفته شده پنج شنبه. کوهن وکیل همچنین گفت: او را از یک قاضی فدرال به درگیر شدن در این وضعیت اگر او نمی تواند حل و فصل آن با آژانس است.

از صبح روز جمعه لوین گفت: “او شده است قادر به دریافت پاسخ از اداره در تلاش های خود را برای تماس با مقامات وجود دارد.

این اداره گفته کوهن 53 ساله را بازداشت گرفته شده پس از منهتن ساکن حاضر به امضای توافق نامه که شامل محدودیت های متعدد از جمله رسانه های تهوع که بار او را از صحبت کردن با روزنامه نگاران ارسال در رسانه های اجتماعی و انتشار یک کتاب.

چنین تهوع جلوگیری می کند کوهن از صحبت کردن علنی در برابر مشتری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او انجام داده است بارها و بارها در گذشته تا جنایی حکم منقضی می شود در سال آینده.

یک کپی از سفارش گفت: هدف از تهوع که همچنین نیاز کوهن برای گفتن خانواده و دوستان به پست در رسانه های اجتماعی از طرف او “است که برای جلوگیری از glamorizing یا آوردن تبلیغات به وضعیت خود را به عنوان یک محکوم زندانی خدمت وادار سازد اصطلاح در جامعه است.”

لوین گفت: کوهن که برنامه ریزی شده برای انتشار یک کتاب در ماه های آینده در مورد کار خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز حاضر به امضای قرارداد.

“است که کاملا درست نیست” لوین گفت.

او گفت که او و کوهن نگرانی که تهوع برگزیند کوهن در متمم اول قانون اساسی, حقوق و خواسته مشروط مسئولان برای مذاکره در آن نقطه است.

وکیل گفت: کوهن است که در حال حاضر مایل به توافق برای همه کسانی که شرایط را برای خانه حبس بودند که به او ارائه شده پنج شنبه توسط فدرال مشروط کردند.

“این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است” لوین گفت: از کوهن را به نشانه آن است که معامله.

لوین گفت: این محدودیت که مشروط شدن مقامات به دنبال کوهن مربوط به رسانه ها محدود تر از یک قرار داده شده در زندان فدرال زندانیان که می تواند به برقراری ارتباط با خبرنگاران و می تواند نوشتن یک کتاب.

کوهن در واقع تا به حال مشغول به کار در آینده کتاب در Otisville, Levine اشاره کرد.

لانی دیویس یک مشاور حقوقی به کوهن در مصاحبه ای گفت: آن “افزایش یک سوال آن است که آیا یک تصادف” که کوهن کردند بود لغو شتابزده از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش و عدم توقف دو کتاب دیگر در مورد او از حال منتشر شده است.

در مورد اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قادر به جلوگیری از انتشار یک آشکار خاطرات سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

در مورد دوم مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن است که توسط یک وکیل برای رئیس جمهور ناموفق به دنبال جلوگیری از انتشار یک ارسال به تمام کتاب در مورد تهمت خانواده خود جدا زاده مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

این وکیل است که به نمایندگی از رابرت تهمت چارلز سخت تر فرستاده کوهن یک نامه از طرف رئیس جمهور کسب و کار سازمان نسبت ناروا او اخطار کرد که او را در خطر قانونی اگر او نوشت: یک کتاب در مورد زمان کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اداره زندانها را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کوهن گناه التماس کرد در سال 2018 به چندین جرائم مالی دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی نقض متصل به صدا در نیاوردن پول پرداخت در ماه های قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دو زن که ادعا می کنند که امور با مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور تکذیب, رابطه جنسی با هر زنی است.

کوهن محکوم به سه سال زندان و شروع به خدمت مدت که سال گذشته در Otisville.

کوهن که از رنج می برد ریوی و فشار خون و مسائل بود furloughed از زندان تحت یک برنامه است که منتشر شده تقریبا 6,800 فدرال زندانیان از زندان به خانه حبس از coronavirus همه گیر آغاز شد و به دلیل ابتلا به Covid-19.

در روز پنج شنبه کوهن و لوین رفت و به مشروط شدن در ایالات متحده دادگاه منطقه منهتن نیویورک برای کوهن نصب می شود برای بند مچ پا است که مانیتور خود را با رعایت خانه حبس و همچنین به بیش از شرایط است که سلول است.

زمانی که آنها ابراز نگرانی در مورد تهوع سفارش مشروط مقامات گفت: “اجازه دهید این به کنار برای لحظه ای” لوین به یاد می آورد.

“ما کار می کرد همه چیز را” وکیل گفت که او انتظار می رود که ادامه بحث در رسانه ها مربوط به مورد نیاز است.

مشروط مقامات و سپس خواسته کوهن و لوین به صبر در یک اتاق در دفاتر که آنها به پایان رسید تا انجام حدود 90 دقیقه وکیل گفت.

مقامات در یک نقطه گفت: مردان “آنها در حال انتظار برای شنیدن از BOP” لوین گفت.

اما بعد مارشال آمریکا به اتاق آمد و قرار کوهن به قید با استناد به نظم که به گفته او در حال حاضر مطابق با شرایط نظارت بر توافق لوین گفت.

لوین گفت: زمانی که او و کوهن گفت: کوهن خواهد توافق به جلوگیری از او را از بودن گرفته شده و به بازداشت آنها رد و گفت: خیلی دیر شده بود.

کوهن سپس منتقل شد به یک زندان فدرال در بروکلین. زندان سوابق نشان می دهد او در زندان در Otisville که از صبح روز جمعه.

لوین گفت: کوهن بازداشت شد و نه متصل به نشریه نیویورک پست یک عکس از کوهن ناهار خوری در یک رستوران فرانسوی در شرق فوقانی جانبی در هفته گذشته.

وکیل گفت: کوهن مراجعه به آن رستوران را نقض نمی کند نظر خود را زندان کردند به دلیل آن را در یک منطقه مجاز بود که به دیدار قبل از انتقال به خانه حبس شده و قرار بود به اتفاق می افتد پنج شنبه.

با توجه به اداره زندان اطلاعات بیش از 2500 زندانی و بیش از 230 BOP کارکنان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 سراسر کشور.

“در حال حاضر 5,137 زندانیان و 603 کارکنان را بهبود” وب سایت آژانس می گوید. “شده اند وجود دارد 94 فدرال زندانی کشته و 1 BOP عضو هیات مرگ نسبت به COVID-19 بیماری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر