مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در اقتصاد مخازن در نظرسنجی جدید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد برای حضور در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن 14 ژوئیه سال 2020 است.

درو Angerer | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز خود را در دست زدن به اقتصاد ایالات متحده به طور چشمگیری کاهش یافته و در ماه گذشته با توجه به یک نظرسنجی جدید.

این نظرسنجی از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان می دهد که تنها 44 درصد از مردم تایید از راه تهمت است دست زدن به اقتصاد ایالات متحده در مقایسه با 52% از ماه قبل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسداشت از اقتصاد بوده و یکی از تنها نقاط روشن برای رئیس جمهور در نظر سنجی های اخیر. این کاهش چشمگیر است, شوم, ثبت نام برای انتخاب مجدد چشم انداز.

نتایج بیا فقط پس از آزادی از چه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “دیدنی” شغل گزارش که نشان داد که اقتصاد در ماه ژوئن اضافه 4.8 میلیون شغل یک شکل که پیشی بینی شده است.

اما او رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفته است که شغل گزارش نبود انعکاسی از واقعیت برای بسیاری از آمریکایی ها.

“اشتباه نکنید ما هنوز هم عمیق کار سوراخ چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تا بد bungled پاسخ به کوروناویروس” به presumptive دموکراتیک نامزد گفت. “برای هر کس که کار نشده دوباره برای هر کسی که خود را نمی کند سهام که نمی توانید یک یار وام از طریق اتصال به شبکه می کند و این احساس یک پیروزی؟”

در ضمن 50 درصد از کسانی که نظر سنجی می گویند که بایدن خواهد انجام یک کار بهتر دست زدن به اقتصاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که 45 درصد گفت: او نمی خواهد. نظرسنجی انجام شده بین جولای 9 و 13 ژوئیه. وجود دارد 1,273 پاسخ دهندگان و نظرسنجی به حال یک حاشیه خطا از +/- 2.8 درصد است.

جدید رای گیری منتشر شد چهارشنبه توسط CNBC/تغییر تحقیقات نشان داد که تنها 46 درصد از احتمال رای دهندگان تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد در مقابل 54 درصد که سایتهای.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که یک تغییر چشمگیر بیش از دو هفته گذشته در نحوه رای دهندگان مستقل درجه رئیس جمهور را از دست داده و اقتصاد است. در اواخر ماه ژوئن همان نظرسنجی نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی تصویب رتبه های زیر آب با هشت امتیاز با مستقل. دو هفته بعد که کسری بودجه تا به حال دارای عقاید به 28 نقطه کسری با 64 درصد از مستقل گفتن نظرسنجی آنها رد از چه تهمت است دست زدن به اقتصاد است.

به طور کلی پدیدهای است که منجر به رئیس جمهور توسط یک حاشیه گسترده ای در سراسر کشور و در بحرانی نوسان متحده در تازه ترین نظرسنجی که کمپین های نجومی سران به مرحله نهایی آن.

این RealClearPolitics ملی رای گیری میانگین را نشان می دهد بایدن با 48.3 درصد حمایت رای دهندگان قابل ملاحظه ای پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با 40.2% پشتیبانی می کند.

تهمت نیز دریافت ملال انگیز نشانه های خود را برای دست زدن به ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس. به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی نشان می دهد که تنها 35 درصد از رای دهندگان تایید شده از پاسخ او در مقایسه با 62% که مخالفت نشان داد. این امتیاز پایین او را دریافت و از ماه مارس با توجه به آزادی مطبوعات از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان یا 59 درصد گفت: بایدن رسیدگی خواهد همه گیر خوبی در مقایسه با 35 درصد که گفت مخالف است.

Coronavirus roiled بازارهای مجبور هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور به شاتر در تلاش برای محدود کردن جنبش و حاوی ویروس است.

Coronavirus شیوع در سراسر جهان گسترش با بیش از 13.3 میلیون مورد تأیید و بیش از 578,600 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال حداقل 3.4 میلیون نفر و 136,400 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

CNBC کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme