تهمت نمی خواهد دنبال نیوجرسی coronavirus قرنطینه سفارش او را نه یک غیر نظامی,’ کاخ سفید می گوید

ناصرو | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد یک مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت با هدف کمک به جلوگیری از خودکشی توسط ایالات متحده جانبازان و دیگر آمریکایی در شرق اتاق در کاخ سفید در واشنگتن ژوئن 17 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

کاخ سفید گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد تغییر طرح خود را برای سفر به نیوجرسی آخر این هفته با وجود یک نظم جدید توسط فرماندار نیاز به بازدید کنندگان که در آمریکا با تعداد بالا از coronavirus موارد به قرنطینه برای 14 روز.

“رئیس جمهور ایالات متحده است و نه یک غیر نظامی گفت:” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere زمانی که خواسته در مورد تهمت را رعایت قرنطینه سفارش داده شده خود را در سفر روز شنبه به ایالت آریزونا است که شاهد افزایش نرخ آن Covid-19 موارد است.

“هر کسی که در مجاورت نزدیک به او از جمله کارکنان مهمانان و مطبوعات در حال آزمایش برای COVID-19 و تایید به توان منفی” Deere در بیانیه ای گفت.

“با توجه به آریزونا, کاخ سفید به دنبال آن است COVID کاهش طرح برای اطمینان از رئیس جمهور نمی آمد به تماس با هر کسی که علامتی یا نه تا به حال تست شده” سخنگوی اضافه شده است.

“هر کسی که در سفر در حمایت از رئیس جمهور این هفته خواهد بود از نزدیک تحت نظارت علائم و تست شده برای COVID و در نتیجه در برخواهد داشت کمی به هیچ خطر برای جمعیت های محلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است فرمانده کل ارتش آمریکا, اما او هرگز یک عضو نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به سفر آخر این هفته به باشگاه گلف خود در بدمینستر, N. J. در بازدیدکننده داشته است گذشته به باشگاه او به پرواز در نیروی هوایی به فرودگاه نیوآرک و Morristown.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی همراه با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت در روز چهارشنبه اعلام کرد که بازدید کنندگان از کشورهای با تعداد زیادی از coronavirus موارد مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه به مدت دو هفته یا جریمه.

“این چیزی هوشمند برای انجام. ما گرفته اند مردم ما … از طریق جهنم و بازگشت” مورفی به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه.

یک سخنگوی مورفی کاهش یافته است به نظر کاخ سفید در بیانیه ای در مورد تهمت به بازدید باغ دولت است.

کومو در همان کنفرانس تماس با مورفی گفت: “ما بسیار سخت کار می کرد برای به دست آوردن ویروسی نرخ انتقال به پایین. ما نمی خواهیم به دیدن آن بروید چرا که بسیاری از مردم می آیند به این منطقه است و آنها می توانند به معنای واقعی کلمه به ارمغان بیاورد عفونت با آنها.”

“از آنجا که آنچه اتفاق می افتد در نیویورک اتفاق می افتد در نیوجرسی اتفاق می افتد و در کانکتیکات” کومو گفت.

حداقل هشت نفر که مشغول به کار در پیشرفت تیم برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آزمایش مثبت برای Covid-19 دو نفر از آنها را عوامل سرویس مخفی. دو تا از افراد دیگر که تست مثبت بود تا پس از کار در این تجمع در مقایسه با دیگر شش که نتایج آزمون در آمد قبل از این رویداد رخ داده است.

– گزارش های اضافی توسط CNBC تاکر و هیگگینس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>