تهمت بود صحبت از اخراج وزیر دفاع Esper بیش از اختلاف در اعتراض پاسخ وال استریت ژورنال می گوید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش می دهد به عنوان خوانده شده را علامت Esper ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع صحبت می کند در طول برگزاری مراسم تحلیف در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز سه شنبه, جولای 23, 2019.

رادیو فردا | رادیو فردا | گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به اخراج وزیر دفاع علامت Esper زیر یک اختلاف بیش از روشها برای سرکوب در سراسر کشور تظاهرات بود اما صحبت از آن وال استریت ژورنال در گزارش روز شنبه با استناد به مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشورت با چندین مشاوران در مورد قصد خود را به آتش Esper او چهارمین وزیر دفاع با توجه به گزارش. رئیس جمهور تصمیم خود را بلافاصله آتش Esper پس از صحبت با خواص از جمله کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع وزیر امور خارجه مایک Pompeo و سنسور. تام پنبه R-ارک., و جیمز Inhofe R., Okla.

یک هفته پیش Esper علنا شکست با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول پنتاگون در نشست خبری گفت: او را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام قانون — یک قانون است که اجازه می دهد رئیس جمهور به استفاده از فعال وظیفه نیروهای خود را برای پاسخ دادن به ناآرامی های مدنی ناشی از تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“من می گویند این نه فقط به عنوان وزیر دفاع بلکه به عنوان یک سرباز سابق و عضو سابق گارد ملی این گزینه را به استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم شرایط. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر” Esper گفت: ژوئن 3.

“من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام, قانون,” او اضافه شده است.

ساعت بعد دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany داد ولرم حمایت از Esper وقتی پرسیده شد که در مورد نور روز بین تهمت و وزیر دفاع.

McEnany در پاسخ گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها “قدرت” را به حرکت به جلو با قیام کنند. “اگر او بخواهد به استفاده از آن او آن را انجام خواهد داد” او گفت: از اندازه گیری.

“همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper و باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد که در آینده” McEnany اضافه شده است.

نه پنتاگون و نه کاخ سفید بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ادامه مطلب: Esper است که هنوز وزیر دفاع ‘به عنوان در حال حاضر’ کاخ سفید می گوید: پس از گزارش ها می گویند تهمت عصبانی بود با او

در طول یک کاخ سفید آدرس ژوئن 1 مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف کوتاه استناد به قیام عمل می کنند اما تهدید به اعزام فعال وظیفه نظامی ایالات متحده اگر متحده موفق به سرکوب تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او “سریع و قاطع عمل برای محافظت از ما سرمایه بزرگ در واشنگتن دی سی” و اضافه کرد “چه اتفاقی افتاد در این شهرستان شب گذشته بود و در کل رسوایی است.”

“به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این تظاهرات که برخی از آنها خشونت تبدیل شد و منجر به غارت بودند باعث مرگ ماه گذشته جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید. او در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس که تاکنون به اتهام قتل برگزار شد زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

معترضان خواستار شده است که سه تن از افسران که شاهد مرگ نیز شارژ می شود. تمام چهار افسران درگیر شده اند از کار اخراج شدند.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات Esper دستور استقرار 1600 فعال وظیفه سربازان ارتش از فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک به واشنگتن در منطقه است. ساعت پس از ورود خود را Esper گفت که او قصد ارسال آنها را به خانه.

اعضای گارد ملی مستقر در نزدیکی کاخ سفید به تظاهرات صلح آمیز برنامه ریزی شده علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

ساعت بعد, پس از دیدار در کاخ سفید و گزارش می دهد که تهمت ناراحت شد با Esper یک سخنگوی ارتش گفت: ان بی سی نیوز که Esper حال تغییر ذهن خود را دوباره و نمی خواهد فرستادن سربازان به خانه.

یک روز بعد Esper معکوس تصمیم خود و دستور داد چند صد سرباز از 82nd Airborne Division به بازگشت به خانه به فورت براگ در کارولینای شمالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید