وجود دارد هیچ چیز مانند یک جهانی همه گیر به از بند باز کردن نیروهای نژادپرستی در جامعه است. در ایالات متحده با یک virulently نژادپرستانه دولت در حال حاضر در قدرت قبل از COVID-19 همه گیر آمار ما ممکن است حتی متوجه شعارهای توهین آمیز و سیاست های ناشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده که چقدر او را نرمال بیگانه ستیزی. اما این خرس شناسایی اگر تا کنون وجود دارد که نیاز به همبستگی در میان آمریکایی ها در حال حاضر است.

در حالی که برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید مطمئن نیستید که چه چیزی را به عنوان اخبار از ویروس جدی تر شد. او عمیقا نگران در مورد تاثیر اقتصادی این ویروس در انتخاب مجدد پیشنهاد. او سپس خود را جای پای—در نژادپرست زمین جایی که او راحت تر است—در حال حاضر به طور معمول خواستار رمان coronavirus فشار “چینی virus.” در یکی از بسیاری از آنلاین سوگاو بازیگران خود را مانند رهبر یک فرقه ممکن است انجام به عنوان نجات دهنده از کسانی که آمریکایی ها عمیقا تحت تاثیر این ویروس گفت: “برای افرادی که در حال حاضر از کار به دلیل مهم و ضروری در مهار سیاست های مثلا خاموش کردن از هتل ها و کافه ها و رستوران ها پول به زودی در حال آمدن به شما.” او سپس در ضمنی که چین به سرزنش و گفت: “یورش چینی ویروس [sic] است و نه تقصیر شما!”

هنگامی که مواجه با خبرنگاران در کاخ سفید نشست خبری تهمت حفر پاشنه خود را در, کرد و گفت که “چین بود و قرار دادن اطلاعات آن نادرست بود که نظامی ما به این به آنها” و در نتیجه “به جای داشتن یک استدلال من گفت: من به آن تماس بگیرید از کجا آمده است. بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار دقیق مدت است.” او با تکرار این ادعا در روز چهارشنبه زمانی که یک خبرنگار مواجه او میپرسند: “چرا شما در حفظ و با استفاده از این [مدت] بسیاری از مردم می گویند آن را نژادپرست است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: “آن را نژادپرستانه در همه هیچ نیست در همه. آن را از چین می آید. آن را از چین می آید.” ویدئو کلیپ از سخنان خود با ارزش است مشاهده فقط برای دیدن چگونه او enunciates کلمه “چین” بارها و بارها به عنوان اگر آن را یک کلمه کثیف بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بنحوی که او را به سادگی درگیر شدن در یک tit-for-tat ورزش (به سختی یک روش مناسب برای سر-از-دولت) به دلیل چینی خروجی رسانه ها ظاهرا ادعا کرد ارتش ایالات متحده ایجاد کرده بود این ویروس به عنوان یک سلاح بیوشیمیایی. اما شکست خورده و مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که جناح راست منابع در ایالات متحده نیز ترویج مشابه توطئه ادعای دانشمندان چینی ایجاد این ویروس در آزمایشگاه.

این تصادفی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه زبان در سراسر coronavirus همه گیر است که تکرار های مورد علاقه خود را رسانه های خروجی فاکس نیوز. Tucker Carlson است ranted و raved در خود اصرار که این ویروس باید به عنوان منشاء آن از چین است. کارلسون اتحاد ضمنی که شده است وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از سوء قصد نسبت به آمریکایی ها در خصوص, گفت: “کشور ما” بزرگترین رقیب است و انکار واقعیت در مورد طاعون آنها انداخته در جهان است و پس از آن آشکارا تهدید به کشتن شهروندان آمریکایی در کشور ما است.”

این سفارتخانه در انجمن ها از مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز در حال حاضر با داشتن یک نژادپرست تاثیر است. رادیو فردا’ کاخ سفید خبرنگار Weijia جیانگ یک چینی تبار آمریکایی گفت در توییتر “این صبح یک مقام کاخ سفید با اشاره به #Coronavirus به عنوان “کونگ آنفولانزا’ به صورت من. این باعث می شود من تعجب می کنم آنچه که آنها خواستار آن پشت سر من.” یک دانش آموز آمریکایی گفت: نیویورک تایمز چگونه عمیقا آن نهفته او را برای شنیدن اظهارات نژادپرستانه ساخته شده توسط دانش آموزان دیگر او پس از coronavirus ساخته شده اخبار. او گفت: “جوان آسیایی آمریکایی ها مثل من هستند و احساس نفرت آلوده هر بخشی از زندگی ما است.” شده اند وجود دارد بسیاری از موارد مستند از ویروس های مربوط به رویدادهای نژادپرستانه علیه آسیایی ها و آمریکایی های آسیایی تبار در آمریکا و این تنها به احتمال زیاد به بدتر به عنوان برگ برنده در ادامه با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی virus.”

روشن است که دلیل چرا تهمت است با استناد به نژادپرستی در صورت عفونی ویروس است که ما را تهدید می کند: آن است بنابراین او می تواند منحرف کردن مقصر برای گسترش آن. پس از ماه ها انکار جدیت coronavirus و عدم دسترسی سریع و زود اقدام در تضمین گسترده تست مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ادعا “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” چه بهتر از راه برای منحرف کردن اذهان آمریکایی ها از خود را شکست و خطرناک بی کفایتی نسبت به قربانی یک غیر سفید جامعه?

این یک اسکریپت او چند بار قبل از استفاده به ویژه در کمپین 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی بارها و بارها zeroed در مهاجران به عنوان مشکل تماس مکزیکی ها “تجاوزگران” و “جنایتکاران” و تشویق هواداران خود به انتخاب او بنابراین او می تواند آنها را ذخیره کنید از اقتصادی خراب کردن آنها رنج برده اند.

امروز همه گیر را ارائه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش به تبعیض علیه گروه های متعدد. دولت او به هدر رفته هیچ زمان و در نظر گرفتن مزیت جهانی حرکت را تعطیل مرزها به منظور کند کردن گسترش ویروس. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد استناد coronavirus به عنوان پایه ای برای یک پروژه او بالا و بارها و بارها به دنبال تحقق: بستن مرز ایالات متحده با مکزیک. در حال حاضر وجود دارد به مراتب بیشتر موارد از coronavirus در کانادا (470) از وجود دارد در مکزیک (82) و اگر چه در حال حاضر وجود دارد یک مرز شمالی بسته شدناین برگ برنده دولت گرفته می شود درد به اطمینان حاصل شود که آن را “موقت” و “با رضایت متقابل است.” در واقع آمریکا یک تهدید بیشتر به همسایگان خود با موارد شماره گذاری در هزار است. اگر چه اروپا ضربههای ویروس, تهمت استفاده نمی شعارهای نژادپرستانه در ساخت تصمیم خود را به صورت موقت ممنوعیت سفر به اروپا است. او گفت: “ما باید برای متوقف کردن ایتالیایی ها و اسپانیایی ها از آوردن بیماری خود را به سواحل آمریکا و تهدید مردم ما و اقتصاد ما.”

افسران مهاجرت و گمرک (ICE) آژانس—انجام خود را به عنوان برگ برنده را عملا ضد مهاجر ارتش—ادامه عملیات خود را با وجود تماس برای “اجتماعی, فاصله,” ساخت توده و دستگیری از مهاجران مستند نشده در کالیفرنیا فقط یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام دستورالعمل های دقیق مربوط به virus. دیوید مارین مدیر اجرای قانون و حذف عملیات به صورت یخ در لس آنجلس گفت: L. A. Times “ما در اینجا در تلاش برای محافظت از مردم توسط این بیگانگان جنایی را در خیابان ها و خارج از جوامع ما است.” به مارین سوال که چه چیزی اتفاق می افتد به خانواده های مهاجران او دستگیر شد و به سادگی بی ربط بالا بردن این سوال که دقیقا او و دیگر یخ عوامل در حال حفاظت است.

ما شده ایم در اینجا بسیاری از بار قبل. نوشتن کوارتزویلیام تامسون توضیح داد: “این الگوی conflating مسابقه با یک بیماری خاص است که ثابت موضوع در تاریخ آمریکا است. به نام چند مهاجران ایرلندی بودند در ارتباط با شیوع وبا در 1830s و برخی از بیماری های مقاربتی مانند سفلیس شد برچسب های تقلبی به عنوان یک “سیاه بیماری’ منجر به وحشتناک و غیرانسانی از مردان آمریکایی در طول تاسکیگی سفلیس آزمایش.”

آنچه در واقع می تواند به مبارزه با گسترش مرگبار coronavirus, است, همکاری, همکاری و همبستگی. این ویروس می کند تبعیض بر اساس رنگ پوست. آن نهفته است ساکنان ده ها تن از کشورها در سراسر هر قاره ها به جز قطب جنوب. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح می خواهد ما را به سرزنش کسی جز خودش را برای سرعت رعد و برق است که با این بیماری است که از طریق حرکت ملت است. اگر ما به زنده ماندن این کابوس بهترین امید ما این است که اعتماد به یک دیگر کار به پایان گسترش هر دو ویروس کشنده و آپارتاید اسرائیل ،

Sonali Kolhatkar

مقاله نویس

Sonali Kolhatkar یک مقاله نویس برای Truthdig. او همچنین بنیانگذار میزبان و تهیه کننده اجرایی از “افزایش تا با Sonali” یک رادیو و تلویزیون نشان می دهد که ايران در سخنرانی تلویزیونی (DirecTV,…

Sonali Kolhatkar

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی