رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای یک Honeywell International, Inc. کارخانه تولید N95 ماسک در اولین سفر خود پس از گسترده COVID-19 مستندات مربوط به اثر رفت آوریل 5 سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شرکت فورد موتور گفت: این گفته کاخ سفید که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم دیگر او را مجبور به پوشیدن ماسک برای coronavirus احتیاطی زمانی که او در دیدار یک میشیگان کارخانه تولید هواکش پنج شنبه.

اما روشن نیست که تهمت که دوری پوشیدن ماسک را مطابق با این بخشنامه.

پرسید: بعد از سهشنبه اگر او را به پوشیدن ماسک در فورد Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان تهمت به خبرنگاران گفت: “من نمی دانم.”

“من حتی فکر آن را” رئیس جمهور گفت:. “آن بستگی دارد. در مناطق خاص من خواهد بود.”

“ما را ببینید. که در آن مناسب, من خواهد شد”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید را نقض سفارش صادر دوشنبه توسط میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که کارگردانی است که امکانات تولید “تعلیق همه غیر ضروری در شخص بازدیدکننده داشته است از جمله تورهای.”

Whitmer سخنگوی اما روز سه شنبه گفت که فرماندار دموکرات نمی خواهد سعی کنید برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از بازدید از کارخانه فورد.

اگر او به شرح زیر فورد ماسک سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید به کارخانه می تواند اولین بار است که او در عکس پوشیدن ماسک.

فورد در ابتدا نمی گویند که آن را متوقف خواهد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن از ورود به کارخانه اگر او حاضر به پوشیدن ماسک.

“سیاست ما این است که هر کس می پوشد PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” فورد در بیانیه ای گفت.

“ما همه به اشتراک گذاشته فورد پروتکل های ایمنی از جمله تولید ما راهکار کارمند جزوه و خود-ارزیابی بررسی با کاخ سفید جلوتر از زمان و در آماده سازی برای این سفر است.”

پس از این مقاله برای اولین بار منتشر شد فورد صادر شده به روز بیانیه که گفت: “کاخ سفید خود ایمنی و تست سیاست در جای خود و خود را تعيين” در مورد اینکه آیا تهمت و حزب او را به پوشیدن ماسک در طول سفر است.

Whitmer سخنگوی زاک Pohl گفت: در یک ایمیل به رسانه ها از جمله مطبوعات آزاد دیترویت که “فورد و UAW [ایالات خودرو اتحادیه کارگران] در حال انجام کار باور نکردنی برای کشور و ابتکار و خلاقیت خود را نجات.”

“در حالی که بازدید رئیس جمهور است که بر خلاف فرماندار منظور این است که یک فرصت به نمایش گذاشتن چقدر مهم میشیگان است که برای پاسخ به COVID-19 و بازسازی کشور ما اقتصاد” Pohl نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در برابر فشار به پوشیدن ماسک حتی به عنوان دولت فدرال را تشویق می کند آن را برای همه آمریکایی ها ،

هفته گذشته کاخ سفید گفت: کارکنان که آنها تا به حال به پوشیدن ماسک یا صورت پوشش هنگام ورود به بال غربی ساختمان است. که فرمان آمد و پس از یک نوکر شخصی به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس را سخنگوی آزمایش مثبت برای coronavirus.

تهمت نمی پوشیدن ماسک به عنوان یک coronavirus احتیاط در طول یک مه 5 دیدار به یک Honeywell کارخانه در ققنوس است که در تولید میلیون ها نفر از N95 ماسک برای دولت فدرال است. که با وجود این واقعیت است که کارگران در خط تولید انجام و با وجود نشانه ای وجود دارد که گفت: هر کس وجود دارد که نیاز به پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل گفته بود که او را به پوشیدن ماسک اگر لازم بود در Honeywell تسهیلات.

پنس عینک ماسک صورت در اواخر ماه آوریل در سفر خود به جنرال موتورز یک کارخانه در ایندیانا روز پس از اینکه برای عدم انتقاد به پوشیدن یک در طول یک تور از مایو کلینیک و مرکز درمانی در مینه سوتا است.

GM تسهیلات نیاز به کارکنان و بازدید کنندگان را به پوشیدن ماسک صورت به عنوان نشانی کلینیک مایو.

پنس نمی پوشیدن ماسک در طول سفر به مرکز بهداشت و درمان در الکساندریا که آمد همان روز به عنوان اخبار در مورد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر تست مثبت است.

فدرال مراکز کنترل بیماری در مارس صادر ارشاد توصیه کرد که آمریکایی ها پوشیدن “پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت: “من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن است.”

— CNBC مایک Wayland کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی