رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با خبرنگاران در مورد کوروناویروس در جیمز بردی مطبوعاتی در کاخ سفید جمعه 22 مه سال 2020 در واشنگتن است.

الکس براندون | AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که او “خواهد بود با اکراه مجبور” به حرکت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه اگر کارولینای شمالی نمی سهولت در اجتماعی فاصله محدودیت اجازه حضور کامل.

کنوانسیون تنظیم شده است برای هفته Aug. 24 در Charlotte, North Carolina.

در یک سری از توییت رئیس جمهور گفت که او برای حمایت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برگزار می شود در کارولینای شمالی اما برافراشته در برابر رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر برای ادامه اعمال محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“برنامه های ساخته شده توسط هزاران مشتاق جمهوری خواهان و دیگران به سر به کارولینای شمالی در ماه اوت” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“آنها باید بلافاصله با توجه به یک پاسخ توسط فرماندار به اینکه آیا یا نه فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند. ما خواهد بود با اکراه مجبور به پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت. این چیزی است که من می خواهم به انجام است.”

مدت کوتاهی پس از شلاق کوپر تهمت توییتی که او تا به حال صرف این آخر هفته روز یادبود بازی گلف یک حرکت که منجر به انتقاد تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر تهدید می آید در میان هفته از او خواستار بازگشایی این کشور است. از سوی رئیس جمهوری فرمانداران برای استراحت اجتماعی فاصله محدودیت و اجازه بازگشایی کسب و کارهای کوچک برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است که ویران شده است با این بیماری همه گیر.

اما برخی کشورها همچنان به دیدن تعدادی از موارد افزایش و مقامات بهداشت هشدار داده اند که در اوایل بازگشایی می تواند منجر به موج دوم.

در توییت تهمت شکایت کرده است که حزب جمهوری خواه ممکن است در نهایت هزینه های “میلیون ها دلار در ساخت این عرصه به یک استاندارد بسیار بالا” که در آن کنوانسیون برگزار می شود بدون دانستن اینکه آیا کوپر اجازه خواهد داد که در مقیاس کامل حضور و غیاب.

کوپر و کمیته ملی حزب جمهوری خواه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از CNBC.

اما رسانه های خبری که قبلا گزارش شده که RNC متعهد به میزبانی آن کنوانسیون در ماه اوت است. “ما جعل جلوتر به عنوان اصل برنامه ریزی شده” یک سخنگوی کمیته گفت: فاکس نیوز در اوایل این ماه.

کنوانسیون ملی دموکرات ها که در اصل مجموعه ای برای ماه جولای در حال حاضر رخ می دهد در ماه اوت یک هفته قبل از جمهوریخواه. سازمان دموکراتیک کنوانسیون گفت: آنها انتظار دارند که تاخیر در ارائه “زمان بیشتری برای تعیین مناسب ترین ساختار برای این رویداد تاریخی است.”

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 5.4 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 345,059 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 97,000 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی