مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند ‘معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes” روز قبل از تولسا تجمع

نیکلاس Winford (L) بحث تهمت حامی Randall تهم (R) در سیاست های نژادی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از BOK مرکز ژوئن 18 سال 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه هشدار داد که هر کسی که به اوکلاهما در اعتراض به مبارزات انتخاباتی خود تجمع در تولسا “را درمان نمی شود” شده اند که در دیگر مناطق کشور است.

“از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

رئیس جمهور را تهدید, که فشرده معترضان با “آنارشیست آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes,” یک روز قبل از اینکه او قصد دارد برای بازگشت به مبارزات انتخاباتی با یک فرد رالی. این گردهمایی پس از یک مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سبک شده اند برگزار شد و ماه از نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

این رویداد کیکآف به راه اندازی مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی بوده است بسیار بحث برانگیز است. کارشناسان بهداشت عمومی — حتی در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله دکتر Anthony Fauci — هشدار داده اند که این رویداد می تواند از گسترش این بیماری کشنده است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

این تجمع که به میان می آید در سراسر کشور جنبش اعتراضی علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ نیز انتظار می رود به منظور جلب مجازی و حضوری مخالفان از فعالان و تظاهرکنندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است رهبران در نیویورک, مینیاپولیس و سیاتل خود را برای دست زدن به تظاهرات. از رئیس جمهور گرفته تهاجمی “نظم و قانون” موضع در برابر تظاهرات در برابر مات تمایز میان هزاران مسالمت آمیز شرکت کنندگان و کسانی که مرتکب اعمال خشونت آمیز و یا سرقت در حوادث.

شهر تولسا در روز پنج شنبه تا به حال در ابتدا اعلام کرد در آخرین دقیقه 10 بعد از ظهر حکومت نظامی که اثر را جمعه و شنبه توضیح داد که اجرای قانون محلی مطلع هشدار داده بود که مردم از خشونت-گروه باعث شد سفر به نیویورک برای دامن زدن به ناآرامی در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع های متعدد رسانه ها گزارش شده است.

اما در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه تولسا شهردار G. T. به bynum گفت: سرویس مخفی آمریکا از او خواست به لغو مقررات منع رفت و آمد و سفارش او پیروی.

“شب گذشته من را به تصویب مقررات منع رفت و آمد در درخواست از تولسا رئیس پلیس Wendell فرانکلین پس از مشورت با ایالات متحده و سرویس های مبتنی بر هوش آنها دریافت کرده بود,” به bynum در بیانیه ای گفت:, NBC News گزارش شده است.

“امروز به ما گفته شد که حکومت نظامی است و دیگر لازم است تا من rescinding آن” به bynum گفت.

قبل از بیانیه ای که منتشر شد, مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او فقط در حال صحبت با تلفن با به bynum که “به من اطلاع داد وجود خواهد داشت هیچ منع رفت و آمد امشب و یا فردا برای ما و بسیاری از هواداران از حضور در #MAGA رالی.”

“لذت بردن از خودتان – با تشکر از شما برای شهردار به bynum!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

در ضمن اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را تکذیب کرد یک درخواست به منظور عرصه که در آن تجمع برگزار می شود به اجرای اجتماعی فاصله احتیاطی NBC گزارش داد.

دادگاه گفت: در یک تصمیم به اتفاق آرا انکار است که درخواست گروه های درگیر نمی تواند ایجاد که BOK مرکز در تولسا مجبور است برای به اجرا درآوردن اجتماعی, فاصله, قوانین, با توجه به ان بی سی.

این تجمع در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه. اما تهمت تغییر تاریخ پس از مواجهه با انتقاد, برنامه ریزی برای یک تجمع در Juneteenth — روز بزرگداشت پایان برده داری در آمریکا و میزبانی آن را در یک شهرستان که دیدم تاریخی و مسابقه مرگبار ضد شورش.

رئیس جمهور شده است مشتاق به خارج از کاخ سفید که در آن او را صرف بیشتر از سه ماه گذشته به عنوان دولت کار می کرد برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد از آن صبح روز جمعه که “جمعیت بزرگ و خطوط در حال حاضر در حال تشکیل در تولسا” و اضافه کرد که مبارزات انتخاباتی خود را “شروع می شود در روز شنبه شب در اوکلاهما!”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد متوسط چک ماسک و ضد عفونی کننده دست قبل از ورود به BOK مرکز که دارای بیش از 19,000 مردم است. Rallygoers نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک یک سخنگوی کمپین گفت: CNBC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme