جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

ران اژدر | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ: مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که متهم به سوء رفتار جنسی متعدد زنان توصیه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به “مبارزه” یک تجاوز جنسی اتهام علیه او از 27 سال پیش.

تارا Reade به تازگی شکایت با واشنگتن پلیس گفت که بایدن sexually assaulted او در حالی که وی در سنا در سال 1993. پلیس باید نقل مکان کرد و این شکایت به “غیر فعال” وضعیت.

بایدن روز جمعه با رد این اتهام گفته است که “این هرگز اتفاق افتاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در بایدن پس از این انکار که مشخص دموکرات اولین بیانیه عمومی در مورد این موضوع. “من فقط می گویند به جو بایدن ‘فقط بیرون رفتن و مبارزه با آن,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با مجری رادیویی محافظه کار دن richard shaw.

“او باید برای خود تصمیم من برای رفتن به گفتن او را چه به” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “بایدن در حال رفتن به مجبور به بیرون رفتن و مبارزه با خود در جنگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که مجموعه را به صورت بایدن در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به نام Reade “معتبر” در این مصاحبه اما نشان می دهد که در برخورد با اتهامات مانند او او را دوست دارد “برای به دست آوردن در مقابل آن و من فقط آن را انکار کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود متهم شده است که از سوء رفتار جنسی متعدد زنان است. او با رد این اتهامات بارها و بارها.

او برنده کاخ سفید در سال 2016 با وجود بمب, افشای یک نوار کاست قدیمی از تلویزیون برنامه “Access Hollywood” نشان داد که چگونه او تا به حال bragged در مورد اتوبوس زنان اندام تناسلی بدون رضایت خود را. نوار آمد به نور هفته قبل از انتخابات.

تهمت نیز متهم شده است از نظر جنسی در اتوبوس و اذیت و آزار متعدد زنان است. یک متهم, نویسنده E. ژان کارول ادعا می کند در یک مدنی افترا طرح دعوی در دادگاه که او مورد تجاوز او در یک فروشگاه, اتاق پانسمان در اواسط 1990s. تهمت را رد کرده است تمام اتهامات سوء رفتار جنسی.

“من شده است به دروغ متهم توسط مردم است که من هرگز حتی دیده من حتی هرگز دیده می شود بسیاری از این افراد. و برخی از این افراد که من آنها را ملاقات کرد – بهره صفر باشه ؟ مانند صفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“و همه ناگهانی شما را تبدیل به یک ثروتمند پسر شما یک پسر مشهور و سپس شما را تبدیل به رئیس جمهور و مردم فقط افرادی که شما هرگز دیده می شود که شما هرگز از شنیده می شود را به اتهام. بنابراین من حدس می زنم در راه شما می توانید می گویند من من چسبیده تا برای او,” او گفت: با اشاره به بایدن.

Reade را تکان داد تا بایدن را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در ماه مارس زمانی که او ادعا کرد در یک پادکست که بایدن دوخته به دیوار و با استفاده از انگشتان دست خود را به نفوذ او در یک ساختمان اداری در کاپیتول هیل زمانی که او یک سناتور از دلاور.

تهمت هم پیمان شده اند با استفاده از Reade است اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور.

بایدن خود شکستن هفته سکوت در این باره خطاب به اتهام صبح روز جمعه در مصاحبه با MSNBC. در بیانیه منتشر شده فقط قبل از مصاحبه بایدن ذکر شده “کامل و رشد رکورد از تناقضات” در اتهامات و گفت: “آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”

چند زن دیگر را متهم بایدن نامناسب و ناخواسته پس از دست زدن به او در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود از یک سال پیش.

— CNBC دن منگان, تاکر هیگینز و کوین Breuninger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی