مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد لینکلن میراث ‘مشکوک’ بالند در مورد کار خود را به صورت سیاه و سفید آمریکایی

اعضای سی گارد ملی ایستاده بر روی پله های بنای یادبود آبراهام لینکلن نظارت تظاهرکنندگان در تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در تاریخ 2 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که در حالی که رئیس جمهور آبراهام لینکلن — که رهایی مردم از بردگی در طول جنگ داخلی در حالی که همچنین صرفه جویی در اتحادیه — انجام برخی از خوب “نتیجه نهایی” از رئیس جمهور 16 اقدامات هستند “همیشه سوال برانگیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, نظر در مورد همکار خود را جمهوری خواه در مصاحبه با فاکس نیوز’ هریس فاکنر که در آن رئیس جمهور گفت که او انجام داده است و بیشتر به صورت سیاه و سفید در جامعه از هر رئیس جمهور با استثنای احتمالی لینکلن.

“بنابراین من فکر می کنم من انجام داده ام بیشتر به صورت سیاه و سفید در جامعه از هر رئیس جمهور و اجازه بدهید با یک پاس در Abraham Lincoln, علت او خوب اگر چه این همیشه سوال برانگیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت فاکنر, که سیاه و سفید است.

“شما می دانید, به عبارت دیگر, پایان, نتیجه,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

Faulker سپس قطع ترامپ: “خوب ما آقای رئیس جمهور. او بسیار خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “اما ما رایگان هستند. شما را در درک آنچه منظور من است. بنابراین من میخوام یک پاس در آبه صادق آبه که ما او را.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند با اخبار مجریان Bret Baier و Martha MacCallum طی مجازی تاون هال داخل یادبود لینکلن در آوریل 3 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الیور Contreras | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ذکر شده آنچه او گفته بودند اقدامات خود را به سود سیاه و سفید آمریکایی از جمله “عدالت کیفری اصلاحات است.”

“هیچ کس دیگری می تواند آن را انجام داده اند. من آن را,” او اضافه شده است.

“من نمی می توانید بسیاری از بد نامی و واقعیت مردم من آن را برای پس از آن در تلویزیون و تشکر از همه اما من و آنها مرا مورد نیاز برای دریافت آن انجام می شود و من آن را انجام داده و من پنج یا شش سناتور جمهوریخواه که تا به حال هیچ علاقه ای در آن انجام می شود و آنها عالی بودند و ما آن را انجام می شود. ما انجام دادیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره برنده خود را تصویب دراز مدت بودجه فدرال برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه آمد نزدیک به سه هفته پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید پس از یک مینیاپولیس پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه مشتعل تظاهرات در سراسر کشور خواستار اصلاحات در ادارات پلیس و خواسته برای حذف نمادهای کنفدراسیون از اماکن عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل هفته رد پیشنهادات از مقامات نظامی که 10 پایگاه ارتش ممکن است نام خود را تغییر داد زیرا آنها در حال حاضر پس از نام ژنرال در کنفدراسیون. تمام این پایگاه ها در سابق مؤتلفه متحده است.

“ما در تاریخ به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر محکوم کردن این پیشنهاد است.

“دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی” او نوشت.

لینکلن رئیس جمهور شد که Confederate states, جدا از ایالات متحده در یک محکوم تلاش برای نجات این موسسه از بردگی مردم سیاه و سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع پس از coronavirus همه گیر شروع كردن به طور گسترده ای برای برنامه ریزی تاریخ 19 ژوئن در Tulsa, اوکلاهما بود که این سایت از یک سال 1921 قتل عام صدها نفر از سیاه پوستان با سفید اراذل و اوباش. ژوئن 19, همچنین شناخته شده به عنوان “Juneteenth” یک روز تعطیل به مناسبت پایان برده داری در آمریکا

رئیس جمهور گفت: فاکنر در روز جمعه که بعد از این تجمع انتخاب شد و نه به عمد همزمان با Juneteenth اما آن را به نام یک “جالب” تاریخ و یکی از “جشن است.”

اما از سوی دیگر ، کامالا هریس D-کالیفرنیا گفته است که انتخاب تولسا در آن روز برای تجمع “است و نه فقط یک چشمک به سفید supremacists — او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب.”

هریس که سیاه و سفید است, در نظر گرفته شده است مدعی پیشرو برای تبدیل شدن به همسر در حال اجرا از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در سال 2020 انتخابات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme