مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد فرمانداران خواسته های آنها باز خانه عبادت ‘در حال حاضر’

ناصرو | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه خواستار آن شدند که فرمانداران بازگشایی کلیساها و کنیسه ها و مساجد “در حال حاضر” و تهدید به “نادیده گرفتن” رهبران دولت’ محدودیت اگر آنها نمی دهند تا آخر هفته.

انتشار مشخص شده رئيس جمهور در آخرین تلاش به سطح شیب دار تا از مخاطرات سیاسی اطراف کشور coronavirus بهبود تلاش. او رو به سختی انتخاب مجدد مبارزه با ظاهری دموکراتیک نامزد جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشتند: “بی عدالتی” است که برخی از رهبران دولت اجازه داده اند “مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین” به باز بماند در میان Covid-19 همه گیر در حالی که بسته شدن خانه ها ،

“این درست نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تماس با من در خانه از عبادت ضروری است.”

“اگر هر گونه سوال وجود دارد آنها در حال رفتن به مجبور به تماس با من, اما آنها نمی خواهید به موفقیت در آن تماس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از رهبران دولت.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر برای این آخر هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران.”

اما آن را به دور از روشن اگر تهمت اقتدار به انجام این کار.

متحده نه دولت فدرال را به اعمال محدودیت های سخت بر ساکنان و کسب و کار سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus. کاخ سفید تنها منتشر شد راهنمای متحده و رهبران منطقه ای به دنبال به عنوان آنها مبارزه با این بیماری است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany وقتی پرسید که چه قدرت اجازه می دهد تا تهمت به نادیده گرفتن یک فرماندار قوانین ارائه نکردند خاص ارائه.

او گفت: “رئیس جمهور را به شدت تشویق هر فرماندار اجازه می دهد تا خود را در کلیساها به بازگشایی و پسر آن را جالب می شود در یک اتاق است که به شدت می خواهد به نظر می رسد برای دیدن این کلیساها و خانه از عبادت ماندن بسته شده است.”

یک خبرنگار در اتاق به سرعت اعتراض به آن توصیف کرد و گفت که او یک churchgoer و می خواهم به شرکت خدمات دوباره اما این سوال باقی می ماند در مورد اینکه آیا مکان های عبادت در حال خواسته به بازگشایی بیش از حد به سرعت.

10 اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده آمده است: “قدرت و نه تفویض به ایالات متحده که در قانون اساسی و نه ممنوع توسط آن به کشورهای در حال متعلق به آمریکا بود و یا به مردم است.”

با اقتصاد ایالات متحده زور زدن زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, مغلوب ساختن پیشی جستن است با صدای بلند به نام در این کشور شروع به بازگشایی روند. تمام 50 ایالت در حال حاضر آغاز شده است برخی از سطح از بازگشایی حتی به عنوان موارد گزارش در ادامه به افزایش در برخی از نقاط کشور است.

بیش از 1.58 میلیون نفر و حداقل 95,052 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

کاخ سفید به تازگی مبارزه با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به آینده دستورالعمل برای بازگشایی مناطق عبادت بیشتر ملایم, NBC News در گزارش پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تحت فشار قرار دادند برای تجمعات مذهبی به راه اندازی مجدد: او در ماه مارس گفت که او می خواست برای دیدن “بسته بندی کلیساها” در عید پاک, مارس 12. او بعدها مورد حمایت این ایده گفت: “من فقط فکر می کنم این امر می تواند یک جدول زمانی است.”

در یک جانبازان رویداد در اوایل روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به زودی یک مسئله “بسیار قوی توصیه” در بازگشایی کلیساها. “ما می خواهیم کلیساها باز ما می خواهیم بعد از ایمان کنیسه ما آنها را می خواهید باز” رئيس جمهور گفت: پس از آن.

“این رفتن به شروع به اتفاق می افتد. به نظر من آنها ضروری است و یکی از چیزهایی که ما می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایالات متعدد – از جمله نیویورک, کانون بحران در ایالات متحده آمریکا — در حال حاضر آرامش اجتماعی فاصله قوانین اشاره کرده است.

روز چهارشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صادر شده به روز شده در ارشاد اجازه می دهد خدمات کلیسا تا 10 نفر در مناطق که در آن محدودیت هنوز هم در محل و سفارش کنندگان به پوشیدن ماسک. کومو تشویق کلیساها به میزبان درایو-در خدمات و مراسم در پارکینگ.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نیز در پایین ترک خورده مراسم مذهبی با اجتماعات بزرگ. در اواخر ماه آوریل de Blasio گفت تایید نشده تشییع جنازه برای یک فوق خاخام ارتدوکس به خود جلب کرد که هزاران نفر از عزاداران در بروکلین “کاملا غیر قابل قبول” و هشدار اداره پلیس نیویورک را “تحمل صفر” سیاست در اجتماعات بزرگ.

— CNBC دن منگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>