مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه سری از دستور اجرایی با هدف کاهش هزینه های دارو

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا چهار دستور اجرایی با هدف کاهش هزینه های بالای داروهای تجویزی در ایالات متحده در چه تغییرات گسترده به بازار داروهای تجویزی در آمریکا اگر آنها در حال نهایی.

صنعت تجارت گروه Iea این تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا آنها را به نام یک “بی پروا حواس پرتی” به Covid-19 بیماری همه گیر. سفارشات که مشمول مقررات بررسی روند طراحی شده را به مواد مخدر آمریکا قیمت حداقل در تاریخ همتراز با هزینه های خود را در خارج از کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها اغلب پرداخت 80% بیشتر برای داروهای تجویزی از آلمان و کانادا و کشورهای دیگر برای برخی از گران قیمت ترین دارو.

“چهار سفارشات من امضای امروز به طور کامل بازسازی بازار داروهای تجویزی از نظر قیمت گذاری و هر چیز دیگری به این داروها مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه آمریکایی ها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. “من دولت ما در حال ایستاده به لابی ها و منافع خاص و مبارزه در برابر تقلب ،

سفارشات

اولین سفارش اهداف انسولین بالا قیمت نیاز فدرال مراکز بهداشتی و درمانی به تصویب تخفیف دریافت می کنند در مواد مخدر و EpiPens به طور مستقیم به بیماران است. رئیس جمهور گفت: کسانی که ارائه دهندگان نباید دریافت این تخفیف در حالی که شارژ بیماران خود را “عظیم و پر قیمت است.”

دوم منظور اجازه می دهد متحده داروخانه ها و عمده فروشان به واردات مواد مخدر از کانادا که در آن آنها به طور معمول کمتر از هزینه در ایالات متحده در بسیاری از شرایط آن است که قانونی برای واردات داروها از کشورهای دیگر برای استفاده شخصی با توجه به مواد غذایی و دارو.

صنعت داروسازی و رگولاتور باید گفت: واردات مواد مخدر می تواند تهدیدی برای سلامت مصرف کننده. حامیان از جمله بهداشت ، برنی ساندرز می گویند واردات دارو از کشورهای دیگر خواهد افزایش رقابت و قابل ملاحظه ای در قیمت های پایین تر.

مرتبه سوم است که با هدف جلوگیری از “واسطه” نیز شناخته شده به عنوان سود داروخانه مدیران از جیب “غول پیکر, تخفیف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. Iea گفته است که مواد مخدر افزایش قیمت در طول سال شده اند متواضع و با ذکر نگرانی با ملت تخفیف سیستم.

الکس آذر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی پس از امضای مراسم که شرکت های دارویی در حال حاضر پرداخت حدود $150 میلیارد نامعلومی رشوه به واسطه اغلب در ازای مطلوب تر پوشش بیمه برای داروهای خود را.

“قانون جدید نیاز خواهد بود کسانی که رشوه تواند از طریق به سالمندان ما زمانی که آنها راه رفتن به داروخانه” آذر گفت:, و اضافه کرد که این امر کاهش هزینه داروهای تجویزی برای ارشد حدود 26 درصد به 30 درصد یا 30 میلیارد دلار در سال است.

کاخ سفید نشست

چهارم که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است نیاز به پیاده سازی اجازه می دهد مدیکر برای خرید مواد مخدر در همان قیمت کشورهای دیگر پرداخت. منظور به طور خاص اجازه می دهد مدیکر برای پیاده سازی یک اصطلاح بین المللی قیمت گذاری شاخص را به قیمت مواد مخدر در خط با آنچه در کشورهای دیگر پرداخت.

“هر کس عادلانه تر و قیمت بسیار پایین تر,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما مسخره سیستم که شکسته شده است برای چندین دهه ما حتی مجاز به مذاکره قیمت مواد مخدر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چهارم اما گفت که او بود که برگزاری آن تا Aug. 24 به این صنعت هم به “آمد تا با چیزی” برای کاهش قیمت دارو. دارویی مدیران شرکت در حال برنامه ریزی برای دیدار در کاخ سفید در روز سه شنبه گفت.

هزینه های تجویز دارو در آمریکا به مراتب بیش از دیگر کشورهای با درآمد بالا افزایش به $335 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به ایالات متحده داده است. بسیاری از جمهوری خواهان قبلا مخالف چنین پیشنهادی خواستار آن را “کنترل قیمت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کاهش هزینه های مواد مخدر یکی از کلید بهداشت و درمان-مراقبت از مسائل اولیه در مدت خود را. اما قیمت گذاری مواد مخدر او را به عقب بیش از سال گذشته به عنوان برگ برنده دولت منتقل شده تمرکز خود را به اولویت های دیگر, مانند, نوجوانان, vaping اپیدمی و در حال حاضر coronavirus که همچنان به سرعت در حال گسترش از طریق ایالات متحده با بیش از 4 میلیون نفر که از روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که ایالات متحده امن 90 درصد از جهان را عرضه remdesivir یک داروی ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان Covid-19. در اوایل این هفته رئیس جمهور هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده احتمالا “بدتر قبل از آن بهتر می شود” و خواست عمومی به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

‘بی پروا انحراف’

صنعت داروسازی بلافاصله تحت فشار قرار دادند در مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد قوانین.

دکتر میشل McMurry-هیت, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت زیست فناوری و نوآوری سازمان گفت: “اتخاذ خارجی کنترل قیمت توسط مدیر اجرایی فیات را فلج کوچک و شرکت های نوآورانه در حال توسعه واکسن و درمان است که کمک خواهد کرد که پایان دادن به این بیماری همه گیر و مردم آمریکا به کار می کنند.”

Iea رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Stephen J. Ubl گفت: تهمت بود باز کشور برای بیمه مراقبت های بهداشتی. Ubl به نام تغییرات قیمت دارو “رادیکال و خطرناک سیاست به تعیین قیمت بر اساس نرخ پرداخت می شود در کشورهایی که او به عنوان برچسب سوسیالیستی که آسیب بیماران مبتلا به امروز و به آینده.”

“دولت پیشنهاد امروز بی پروا حواس پرتی که مانع توانایی ما برای پاسخ به این زمان همه گیر و کسانی که ما می تواند در آینده” Ubl در بیانیه ای گفت. “آن را خدشه دار رهبری آمریکا است که پاداش ریسک پذیری و نوآوری و تهدید به امید بیمارانی که نیاز به درمان بهتر و درمان.”

گروه تجارت قبلا استدلال کرد که داروی افزایش قیمت در طول سال شده اند متواضع و با ذکر نگرانی با ملت تخفیف سیستم. کسانی هستند که تخفیف داروسازان را به واسطه اغلب در ازای مطلوب تر پوشش بیمه برای داروهای خود را. این گروه مورد علاقه تغییرات به مدیکر از جمله دربندی مقدار سالمندان خواهد پرداخت به صورت خود به خود در داروخانه ها و شمارنده هر سال است.

تحلیلگر سیاست لیندسی Greenleaf وجود دارد گفت: پتانسیل عواقب ناخواسته است که می تواند در واقع درایو قیمت بالاتر در قسمت B داروهایی که تجویز شده توسط پزشکان به این دلیل که داروسازان می تواند به نفع حجم زیادی از خریداران مانند بیمارستان ها بیش از پزشک شیوه های.

“راه که مدل قبلا پیشنهاد خطر وجود دارد از رانندگی تحکیم چون (فرد) ارائه دهندگان نمی خواهید به قادر به رقابت به عنوان به خوبی به عنوان آنها در حال حاضر,” او گفت:.

این SPDR S&P داروسازی ETF (XPH) که آهنگ های مواد مخدر سهام بسته 1.4% در روز جمعه.

حتی اگر تهمت صدور دستور اجرایی آن ممکن است چند ماه طول بکشد دولت برای نهایی کردن آنها.

— CNBC کریستینا Wilkie, برتا کومبس و یلنا Dzhanova کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme