مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون سیلی تحریم ها در چین برای دخالت در هنگ کنگ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او امضا قانون برای اعمال تحریم بر چین در پاسخ به تداخل آن با هنگ کنگ استقلال.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او یک فرمان اجرایی را امضا پایان درمان ترجیحی است که هنگ کنگ به مدت طولانی لذت می برد.

“هنگ کنگ خواهد شد در حال حاضر تحت درمان همان است که در سرزمین اصلی چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک سخنرانی طولانی در باغ گل رز کاخ سفید که به سرعت زیرفشار از این قانون به لمس بر روی انواع کمپین موضوعات.

“هیچ امتیازات ویژه, هیچ, ویژه اقتصادی درمان و بدون صادرات فن آوری های حساس. علاوه بر آن همانطور که می دانید ما در حال قرار دادن عظیم تعرفه ها و قرار داده شده اند بسیار زیادی تعرفه ها در چین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است آشکارا انتقادی از پکن جارو امنیت ملی قانون با هدف محدود کردن هنگ کنگ استقلال و ممنوعیت ادبیات انتقادی حزب کمونیست چین.

در اوایل این ماه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo تشریح قانون جدید به عنوان یک “Orwellian حرکت” و حمله به “در حقوق و آزادی های مردم هنگ کنگ است.”

امنیت قانون است آخرین شماره به چرخ ضامن دار تا تنش در روابط میان واشنگتن و پکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا سرزنش چین برای آشکار بهداشت بحران ناشی از کروناویروس و از آن انتقاد کرده است پکن برای آن غیر قانونی ادعای ارضی در دریای چین جنوبی است.

جهان دو اقتصاد بزرگ هستند همچنین در تلاش برای بهبود روابط تجاری با مالکیت معنوی و سرقت اثبات می شود یک نقطه sticking.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع سخنرانی خود در باغ گل رز با تمرکز بر هدف قرار دادن چین اقدامات اما به سرعت چرخد و برای ضربه زدن به آرایه ای از مخالفان سیاسی خود را – به خصوص presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

بایدن را “حرفه ای تمام شده است یک هدیه به حزب کمونیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “آن بوده است ویرانگر برای آمریکا.”

“بایدن با بیان مطلب تملق گوی ستایش در مورد چین در یک روز معمولی از حدود امریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. او به نقل از بایدن گفت که به تازگی ایالات متحده “هرگز زندگی می کردند تا به” تاسیس آن آرمان است.

تهمت نیز صرف بخش قابل توجهی از سخنرانی نرده در برابر آنچه به نظر می رسید که بخش عمده ای از بایدن انتخاباتی پلت فرم. رئیس جمهور حمله کردند بایدن در مورد مسائل از جمله مهاجرت, انرژی, سیاست, مدرسه انتخاب و نظامی بودجه, در میان دیگران.

“شده است وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که این دو نامزد بودند خیلی متفاوت” نسبت ناروا گفت.

بایدن انتخاباتی را بلافاصله ارائه یک پاسخ به رئیس جمهور حملات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سال اشاره کرده است که ایران می خواهد گام برای تنبیه چین برای عدم جلوگیری از این ویروس که برای اولین بار مشاهده شده در چین در شهر ووهان از گسترش در سراسر جهان است.

این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان ساخته و ویران کردن در اقتصاد جهانی با رهبران در هر سطح از دولت تحمیل اقدامات شدید سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری است. ایالات متحده گزارش شده مرگ و میر بیشتر و عفونت از Covid-19 بیش از هر ملت دیگر و یک موج اخیر موارد جدید در ایالات متعدد نشان می دهد بحران به مراتب بیش از.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مسبب ویرانی مستقیما با چین بوده است و غالبا به کروناویروس در نظر است که آن را مرتبط با این کشور – از جمله چینی “ویروس” – اعتراض از منتقدان که تماس با آن نام بیگانه.

“چین محرمانه فریب و پوشش و اجازه آن را به سراسر جهان گسترش … و چین باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک استقلال بعد از سخنرانی در کاخ سفید ،

همه گیر انداخته است به سوال وضعیت تهمت های بلند به دنبال معامله تجاری با پکن فاز اول امضا شده توسط هر دو کشور در اوایل این سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که آمریکا در ارتباط با چین شده است “به شدت آسیب دیده” است و او حتی نمی فکر کردن در مورد مرحله بعدی در تجارت ممکن است مذاکرات است.

در رادیو فردا مصاحبه زودتر شنبه تهمت دو برابر کردن: “نگاه ما ساخته شده است یک معامله تجاری اما به محض این که توافق انجام شد, جوهر نیست حتی خشک و با آنها برخورد ما با طاعون. بنابراین در حال حاضر من نه علاقه مند به صحبت کردن به چین در مورد یکی دیگر از معامله. من علاقه مند به انجام کارهای دیگر با چین است.”

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر