مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده می توانست نیمی از تعداد coronavirus موارد اگر آن را نصف تست

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن DC در 14 ژوئیه سال 2020 است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوباره جمعه است که ایالات متحده می توانست کمتر coronavirus موارد اگر آن را انجام کمتر تست — حتی به عنوان شیوع ادامه به افزایش در سراسر کشور و مرگ و میر شروع به انتخاب کنید تا سرعت.

“فکر می کنم این, اگر ما را نمی, انجام تست به جای تست بیش از 40 میلیون نفر اگر ما نیمی از تست ما که نیمی از موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. “اگر ما دیگر شما را کاهش دهد که در نیم ما را دوباره نیمی از آن است. اما سرفصل همیشه تست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که coronavirus تست “چیز خوبی است” این نیز خدمت کرده است به عنوان “علوفه برای این خبر جعلی به گزارش موارد است.” او گفت که اگر آمریکا نمی test مردم برای Covid-19 سپس شما نمی خواهد که “همه عناوین” چرا که این کشور دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و میر.

“هنگامی که من به نوبه خود در اخبار من دیدن, موارد, موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایالات متحده بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان با بیش از 3.4 میلیون نفر از حدود 13.3 میلیون جهانی موارد است. در حالی که ایالات متحده انجام تست بیشتر از هر کشور دیگری آن را نیز دارای بیشترین مرگ و میر — 136,300 جهان حدود 576,800 مرگ و میر. Covid-19 مرگ و میر بوده و در کاهش در امریکا برای تقریبا دو ماه به تازگی شروع به افزایش دوباره با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روزانه به طور متوسط مرگ و میر در ایالات متحده به اوج خود رسید و در اواسط ماه آوریل در بیش از 2400 بر اساس هفت روز میانگین متحرک. مرگ و میر بوده است در کاهش پس از bottoming در به طور متوسط بیش از 500 روز در چهارم جولای, اما آنها بوده است و افزایش زمان به طور متوسط از 700 Covid-19 مرگ و میر در روز دوشنبه با توجه به هاپکینز داده است.

در سراسر کشور بیش از یک سوم از ایالات متحده گزارش رکورد روزانه جدید موارد بر اساس هفت روز میانگین متحرک به عنوان از شنبه, با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط هاپکینز. بیست متحده آمریکا از جمله فلوریدا و گرجستان را شکست سوابق در روز دوشنبه با متوسط 10,855 و 3,358 موارد جدید بود.

به عنوان موارد همچنان به افزایش آزمایشگاه در سراسر کشور در حال سقوط در پردازش و ارائه نتایج آزمون با توجه دو کشور بزرگترین آزمایشگاه تشخیص شرکت.

“ما نسبت به این تقاضا در درجه اول به سریع ادامه گسترش COVID-19 عفونت در سراسر کشور به خصوص در جنوب و, جنوب غرب و غرب مناطق کشور” تلاش تشخیص در بیانیه ای گفت.

بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور که اپیدیولوژی می گویند می تواند نشان می دهد شدید ترین شیوع بیماری از آنجایی که آنها نمی تکیه بر تست در ادامه به آمار رکوردهای صعودی جدید نشان می دهد گسترده جامعه انتقال است. در دوشنبه, 14 متحده را شکست گریم سوابق در هفت روز به طور متوسط بستری اعداد از جمله تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها از Covid پیگیری پروژه.

— CNBC Nate Rattner, یاس کیم و خواهد Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر