مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده در فرایند تهیه coronavirus استراتژی است که “طراحی و توسعه به عنوان ما به همراه’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک coronavirus پاسخ اخبار مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن ایالات متحده در 21 ژوئیه سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سه شنبه گفت که دولت او “در روند در حال توسعه یک استراتژی” برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کرد که این طرح اقدام کرده است “تهیه شده به عنوان ما به همراه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد بیش از شش ماه پس از اولین coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده است. حداقل 141,000 مردم در ایالات متحده در حال حاضر از درگذشت Covid-19 و بیش از 3.8 میلیون نفر آلوده شده اند, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما یاد گرفته ایم خیلی در مورد این بیماری و ما می دانیم که آسیب پذیر هستند و ما در حال رفتن به در واقع سپر آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اولین کنفرانس خبری در Covid-19 از اتاق جلسه کاخ سفید در نزدیک به سه ماه.

ویروس “است باطل و خطرناک بیماری اما ما یاد گرفته ایم یک معامله بزرگ در مورد آن و کسی که آن اهداف” رئیس جمهور گفت:.

“ما در حال توسعه یک استراتژی است که رفتن به بسیار بسیار قدرتمند است. ما به عنوان ما به همراه” او گفت:. “برخی از مناطق کشور ما در حال انجام به خوبی دیگران انجام می دهند کمتر هست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته و سپس از یک لیست از اقدامات دولت او را گرفته مانند افزایش در دسترس بودن آزمایشات ویروس و استقرار هزاران نفر از اعضای گارد ملی به کشورهای برخورد با شدید ترین شیوع است.

“در نهایت هدف ما این است که نه صرفا برای مدیریت این بیماری همه گیر است اما برای پایان دادن به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد که یک “اولویت” خود دولت است که در حال توسعه و توزیع واکسن موثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره سخت انتخاب مجدد در نوامبر قبلا خواست رهبران دولت به سرعت بازگشایی دولت خود را اقتصاد که بسیاری از آنها ویران شده است دقیق و مستند اقدامات اجرا شده به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

اما با چند متحده گزارش شکستن رکورد موج در عفونت و بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که این روز را همه گیر خواهد شد و احتمالا “بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

“این چیزی است که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما این راه آن است که آن چه ما” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا به نام خود را به “تشویق کننده” برای کشور است. “شما نگاه بیش از آن در سراسر جهان است.”

هنوز هم تهمت های مکرر در کنفرانس خبری خود باور است که “این ویروس را ناپدید می شوند. آن را ناپدید می شوند.”

کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس و شامل هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, تا به حال به طور منظم برگزار می شود جلسات در Covid-19 در اوایل این سال است.

رئیس جمهور حضور داشتند کسانی که نزدیک به روزانه جلسات. اما همه آنها به پایان رسید اما در اواخر ماه مارس اندکی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گمانه زنی در مورد اینکه آیا ضد عفونی کننده می تواند تزریق برای درمان ویروس. او بعدها ادعا کرد که او تا به حال مطرح شده است که سوال sarcastically.

روز دوشنبه تهمت و اعلام کرد او از سرگیری جلسات. اما هیچ عضوی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار همراه او در شنبه شب در جلسه ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر