مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده-چین در رابطه است ” به شدت آسیب دیده,’ فاز 2 معامله تجاری نیست اولویت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او نمی فکر کردن در مورد یک ممکن است در مرحله بعدی از آمریکا معامله تجاری با چین گفت که روابط میان این دو کشور شده است “به شدت آسیب دیده” توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“می تواند آنها را متوقف کرده اند طاعون. می تواند آنها را متوقف کرده اند آن را. آنها نتوانستند آن را متوقف کند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیروی هوایی یک مسیر به فلوریدا به گفته خبرنگاران حاضر در هواپیما.

خواسته در صورتی که اصطکاک به معنای “مرحله دوم” در ایالات متحده-چین ایران دیگر نمی خواهد اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او حتی فکر کردن در مورد آن و که او تا به حال بسیاری از چیزهای دیگر در ذهن خود.

وضعیت موافقتنامه تجارت آزاد بین دو ابرقدرت اقتصادی فاز اول آن امضا شد و رفت به اثر در اوایل این سال را زیر سوال میان Covid-19 بحران است.

این ویروس که برای اولین بار مشاهده شده در چین در شهر ووهان در سراسر جهان گسترش یافته و ویرانگر تلفات در آمریکا در سلامت و اقتصاد است. بیش از 3 میلیون نفر و حداقل 133,291 مرگ و میر ناشی از Covid-19 گزارش شده در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مه گفت که او “بسیار torn” در مورد اینکه آیا به ضایعات فاز اول پیمان با پکن در حالی که مقامات در دولت او باید مطمئن باشید که هر دو کشور هنوز هم انتظار می رود به افتخار معامله.

فاز یک معامله به دنبال طولانی جنگ تجاری با چین آویزان است که بیش از حد از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول ، این توافقنامه صورت گرفت گام های اولیه در جهت پرداختن به مسائل از جمله مالکیت معنوی حمایت و مجبور تکنولوژی, نقل و انتقالات, در حالی که همچنین گفت که چین به خرید حداقل 200 $میلیارد دلار از آمریکا کالا بیش از دو سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر