مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: برخی از آمریکایی ها پوشیدن coronavirus ماسک ‘به سیگنال و مخالفت با او را”

ناصرو | No comments

مردم منتظر در یک خط در اطراف بلوک به صورت یک پاپ آپ شربت خانه مواد غذایی در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در چلسی, ماساچوست, مارس 17 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از آمریکایی ها ممکن است پوشیدن ماسک صورت نه به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما به عنوان یک راه برای “سیگنال مخالفت از او.”

در گسترده مصاحبه با وال استریت ژورنال که پنج شنبه منتشر شده تهمت همچنین گفت: یک مسئله بزرگ او با ماسک این است که مردم بی قراری با آنها.

“آنها با قرار دادن انگشت خود را بر روی ماسک و آنها را خاموش و سپس آنها شروع به دست زدن به چشم ها و دست زدن به بینی و دهان خود را,” او گفت: مجله. “و سپس آنها نمی دانند که چگونه آنها گرفتار آن؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب دیده شده است بدون ماسک و با وجود توصیه هایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی است که مردم آنها را می پوشند به عنوان یک راه را به سرعت گسترش ویروس. دانشمندان می گویند این ویروس می تواند از طریق قطرات تنفسی است که با تصویب هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. مطالعات نشان می دهد این ماسک ممکن است به عنوان یک خدمت مفید سد.

این نظر توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش نزدیک به دو دوجین متحده از روز یادبود. کارشناسان بهداشت عمومی ترس آهسته سوختگی عفونت از طریق تابستان می تواند منجر به یک تجدید حیات در این پاییز در کنار آنفولانزای فصلی. مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب به عنوان ویروس گفتن ژورنال آمریکا با نزدیک شدن به پایان بیماری همه گیر.

جزئیات کامل مجله مصاحبه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>