مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس می گوید chokeholds صدا ‘گناه’ و ‘کامل’ اما او باز است به ممنوعیت آنها

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک میزگرد بحث و گفتگو با اعضای جامعه ایمان, اجرای قانون و کسب و کار کوچک در دروازه کلیسا دالاس پردیس در دالاس, تگزاس, ایالات متحده 11 ژوئن 2020.

جاناتان ارنست | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان خطر پلیس chokeholds در روز جمعه حتی به او پیشنهاد کرد او می تواند حمایت از ممنوعیت این عمل در طی یک کشور اعتراض در برابر خشونت.

در یک فاکس نیوز مصاحبه رئیس جمهور گفت که “مفهوم chokeholds برای تلفن های موبایل بسیار معصوم و بنابراین کامل” در “یک در یک” مبارزات. او اضافه کرد که آن را تبدیل به “یک بیت از یک داستان متفاوت” اگر “این دو در یک.”

“با که می شود گفت آن خواهد بود من فکر می کنم یک چیز بسیار خوب است که به طور کلی باید آن را به پایان رسید,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. پرسید: در چه سطح از دولت ممنوعیت باید گفت که “در برخی موارد” قانون آمده می تواند از مقامات محلی اما دولت ایالات متحده می تواند “بسیار قوی توصیه های” مورد عمل.

کشتن جورج فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه, مردی که پس از پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس ماه گذشته را برانگیخته بیش از دو هفته از تظاهرات خواستار مقامات برای رسیدگی به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. فلوید را درخواست از “من نمی توانم نفس بکشم” تکرار کلمات اریک گارنر سیاه و جنایت در شهر نیویورک هنگامی که پلیس او را در یک ممنوع سبد در سال 2014.

به عنوان محلی و قانونگذاران ایالتی شروع به منع این عمل در پاسخ به Floyd مرگ دولت فدرال را نیز در نظر بگیرید که آیا به نوار chokeholds. دموکرات ها شامل ممنوعیت در گسترده پلیس اصلاحات قانون پرده برداری از این هفته هر چند معلوم نیست در حال حاضر اگر خواهان را به عقب ارائه.

دموکرات لایحه را منع chokeholds یک شرط برای دریافت پلیس فدرال کمک های مالی و یا کمک های مالی.

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا نشان داده است او می تواند پشتیبانی قطعات دموکراتیک لایحه. معلوم نیست که آیا توسعه جمهوری خواه مجلس سنا پلیس پیشنهاد اصلاحات را به صراحت نوار chokeholds.

شهرستانها در سراسر کشور یا پیشنهاد و یا تصویب سبد ممنوعیت در واکنش به تظاهرات اخیر. روز جمعه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو امضا لایحه پس از نام گارنر که جرم این عمل بخشی از یک سری از اصلاحات صورت گرفته توسط دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون نه متعهد به اصلی پلیس اصلاحات. در روز پنج شنبه گفت دولت او در حال نهایی اجرایی به منظور “تشویق” نیروهای پلیس را به اتخاذ ترین زمان استفاده-از-نیروی استانداردهای.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme