رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او “قطعا نظر” الزامی فرمانداران برای تست همه ساکنان خانه سالمندان برای coronavirus.

“من به شما دستور آن را اگر شما مانند” مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک خبرنگار که پرسید: چرا کاخ سفید تا به حال نه با صدور چنین دستوری.

خانه های پرستاری در برخی از ایالت ها تبدیل به باغ برای گسترش این بیماری است.

در نیویورک دولت سخت ترین ضربه گیر بیش از 5,300 مردم ساکن در خانه های سالمندان فوت کرده اند از این ویروس با توجه به آسوشیتد پرس. در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور بیش از 26,000 که مردم از این ویروس AP گزارش شده است.

کسانی که تعداد مرگ و میر بیش از یک چهارم از تمام coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

فدرال دستور برای تست ساکنان خانه سالمندان را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ملی coronavirus سفارش. کارشناسان اشاره کرده اند که تلاش برای تحمیل coronavirus مربوط به محدودیت در سطح ملی ممکن است از نظر قانونی تیره است. کاخ سفید کاهش یافته است به ارائه اضافی دیدگاهها رئیس جمهور اظهارات.

“من فکر می کنم این مهم است” به تمام ساکنان خانه سالمندان آزمایش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی به معنای برجسته در سراسر کشور Covid-19 تلاش های تست.

“من فکر می کنم رک و پوست برخی از فرمانداران بسیار سهل انگاری با توجه به خانه های سالمندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “واضح بود از سمت راست شروع.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به یک خانه سالمندان در واشنگتن – دولت که در آن برای اولین بار coronavirus موارد تایید شد – که در آن ده ها تن از ساکنان کشته در اوایل بحران است. “و من می خواهم که گفت: “خانه سالمندان” و من می گویند, ‘خانه های پرستاری این چیزی است که آنها باید به [انجام],” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“در حال حاضر برخی از کشورهای بسیاری از کشورهای در حال انجام است. اما من فکر می کنم همه از دولت باید باشد. آنها ظرفیت آنها باید انجام دهند خانه های سالمندان. که یک آسیب پذیری” رئیس جمهور اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر گسترده دستورالعمل متحده در کند کردن روند گسترش ویروس و همچنین به عنوان یک طرح کلی برای دولت ها به دنبال به عنوان آنها شروع آرامش اجتماعی خود فاصله قوانین.

اما کسانی که دستورالعمل الزام آور نیست و دولت است و نه دخالت در زمانی که برخی از فرمانداران دولت شروع به بلند اجتماعی خود فاصله قوانین بدون ملاقات با معیارهای توصیه شده توسط کاخ سفید است.

تهمت و دیگر مقامات بالا را حفظ کرده اند که اجرای تواند به سمت چپ متحده با این استدلال که “یک اندازه متناسب با تمام” رویکرد به مبارزه با این ویروس نمی خواهد کار در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی