مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را از سر برگزاری کاخ سفید coronavirus جلسات مطبوعاتی به عنوان موارد افزایش

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در جولای 20, 2020.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او از سر گرفته خواهد شد برگزاری coronavirus جلسات مطبوعاتی در کاخ سفید به احتمال زیاد شروع روز سه شنبه به عنوان یک افزایش شدید موارد در سراسر کشور همزمان با کاهش نظرسنجی شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی خود در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “ما تا به حال این flare-up در فلوریدا تگزاس زن و شوهر از مکان های دیگر” در حالی که حفظ است که “تعداد زیادی از این کشور به خوبی انجام می دهند” در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“و بنابراین من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن به انجام این است که من درگیر و ما شروع به انجام جلسات که آیا این بعد از ظهر و یا فردا احتمالا فردا و من انجام جلسات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تصمیم به راه اندازی مجدد جلسات داخلی به دنبال نظرسنجی نشان کاخ سفید که برگ برنده دولت در پاسخ به همه گیر و آن پیام بودند نه از طریق شکستن, NBC News در گزارش به نقل از یک مقام ارشد دولت رسمی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به نظر می رسد برای تایید به فاکس نیوز بعد از دوشنبه که بعد از چنین توجیهی راه اندازی شد برای 5 p. m. و در روز سه شنبه.

او گفت: نقطه ای از این جلسات این است که “به اطمینان بخشی به مردم آمریکا که ما را در یک محل که در آن ما می بینیم این موارد رو به افزایش به عنوان ما را افزایش می دهد, تست ویژه — اما ما در یک محل که در آن ما در حال درمان مردم در مد بهتر است به دلیل درمان تهیه شده تحت این رئیس جمهور.”

این جلسات از coronavirus نیروی کار یک بار در نزدیکی-وقوع روزانه شده بود تا حد زیادی اوراق برای نزدیک به سه ماه. در حالی که این نیروی کار است که به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس در این جلسات بودند تحت سلطه تهمت که اغلب درگیر در طولانی مدت و مبارز مبادلات با خبرنگاران.

در یکی از آخرین حضور در جلسه اتاق تهمت و گمان در مورد اینکه آیا با خوردن مواد ضد عفونی کننده می تواند کار به عنوان یک درمان برای Covid-19 — لحظه ای که تولید وحشی انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی.

در ماه ژوئن اعضای این کارگروه برگزار شد اولین جلسه از اواخر ماه آوریل است. تهمت بود نه در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور کلی تایید اعتبار رفته بود تا در اولین ماه از بحران زمانی که نیروی کار جلسات به طور منظم در نظر گرفتن محل با توجه به megyn kelly را رای گیری ردیاب. اما در مارس رئیس جمهور را تصویب کرده بود شروع به اسلاید های ردیاب را نشان می دهد.

آن را همچنان به روند رو به پایین در ماه های بعدی به عنوان کشورهای مختلف دست و پنجه نرم کردن با شکستن رکورد خوشه در موارد. با کمتر از چهار ماه تا سال 2020 انتخابات presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن دارای یک ملاحظه و ثابت سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن RealClearPolitics’ رای گیری میانگین را نشان می دهد.

به عنوان انتخابات تساوی نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد یک کمپین لرزش بهره برداری لایحه Stepien به جای براد Parscale به عنوان مدیر کمپین. حرکت در آمد هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کیکآف تجمع در Tulsa, اوکلاهما بود که فرو رفته در جنجال و تسلیم underwhelming مشارکت مردم است. موارد در این شهرستان در حال افزایش بود قبل از تهمت وارد و کارشناسان بهداشت و درمان گفت: پس از آن که سنبله در موارد وجود دارد به احتمال زیاد مربوط به این تجمع است.

این تظاهرات یک ویژگی تعریف از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد شده بود برگزار شد و برای ماه ها در میان بحران بهداشت و درمان محروم رئیس جمهور از یکی از کلیدی سلاح در مبارزات انتخاباتی خود در آرسنال است. وجود ندارد و کسانی که در مقیاس بزرگ در شخص حوادث, تهمت استفاده کرده است سیستم عامل خود را در باغ گل رز و جاهای دیگر برای راه اندازی حملات در برابر بایدن و دیگر مخالفان سیاسی.

اعضای نیروی کار — به خصوص دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص مواجه اند انتقاد از درون کاخ سفید خود را به عنوان آنها همچنان به صحبت علنی در مورد ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک فاکس نیوز مصاحبه که پخش یکشنبه گفت: Fauci است “کمی از جنجال آفرینی” در حالی که با اضافه کردن “من رابطه خوبی با او.”

در آن مصاحبه تهمت نیز به عقب رانده سخنان از دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و عضو دیگری از نیروی کار که گفت که اگر “همه” ماسک عینک ویروس می تواند تحت کنترل در یک ماده از هفته.

“من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه می پوشد, ماسک, همه چیز از بین می رود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت روباه.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که ایالات متحده در حال حاضر در یک مکان بسیار بهتر در مورد واکسن و درمان از آن بود که در زمان این جلسات متوقف هنگامی که “ما هیچ جا.”

“من فکر می کنم این یک راه عالی برای بدست آوردن اطلاعات به عنوان به که در آن با واکسن با درمان و به طور کلی, که در آن ما هستند,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که به طور منظم مطبوعاتی کاخ سفید جلسات رهبری مطبوعاتی وزیر ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal