مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او خواهد بود ‘نگاه’ عفو برای راجر سنگ به عنوان زندان روش های تاریخ

راجر سنگ دیرین سیاسی متحد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, حرکت زیر یک وضعیت دادرسی در پرونده جنایی علیه او مطرح شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن, مارس 14 2019.

جاشوا رابرتز | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او خواهد بود “به دنبال” امکان عفو برای خود متحد دیرین راجر سنگ است که در تنظیم گزارش به زندان فدرال در کمتر از یک هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید قبل از خروج برای فلوریدا گفت که سنگ شده بود “بسیار ناعادلانه درمان عنوان شد بسیاری از مردم است.” مغلوب ساختن پیشی جستن از آنها خواسته شده بود اگر او را عفو سنگ با توجه به خبرنگاران در کاخ سفید است.

رئیس جمهور افزود که مردم دیگر او را متهم به ارتکاب جنایات از جمله presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن هنوز “راه رفتن در اطراف.”

“چه کسی بر این باور اند که یکی است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواست قبل از رفتن از مطبوعات ،

سنگ 67 که جنگ در دادگاه تجدید نظر فدرال برای به تاخیر انداختن شروع از 40-ماه حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و انسداد است. او در حال حاضر در حال تنظیم گزارش به یک زندان فدرال در فیتزجرالد, گرجستان روز سه شنبه.

خود وکلا استدلال می کنند که سنگ را به سلامت خواهد بود در معرض خطر قرار داده از coronavirus اگر او زندانی در حال حاضر.

قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون بود را تکذیب کرد سنگ را قبل از درخواست برای تمدید حکم او تا اوایل سپتامبر اشاره کرد که در تصمیم گیری است که وجود دارد هیچ تایید Covid-19 موارد در فیتزجرالد تسهیلات در زمان.

اما سنگ وکیل دیوید هاردکور, کون بزرگ با اشاره به CNBC در صبح روز جمعه است که وجود دارد در حال حاضر حداقل 20 مورد از این ویروس تایید شده که تنها 43 آزمون در میان صدها نفر از زندانیان در آنجا انجام شده است و با توجه به اداره فدرال زندانها. هاردکور, کون بزرگ بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست های اضافی برای اظهار نظر در مورد رئيس جمهور در تازه ترین اظهارات.

دادستان ها روز پنج شنبه گفت: ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار به رد سنگ پیشنهاد به تعویق انداختن تسلیم خود در تاریخ. سنگ وکلای تنظیم شده برای ارسال یک پاسخ رسمی ظهر جمعه.

رئیس جمهور به مدت طولانی اشاره کرد که او را با توجه به نوعی از بخشش برای سنگ یک جمهوری خواه از عمل بود که در خدمت به عنوان مشاور در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مبارزه دموکراتیک نامزد هیلاری کلینتون ،

نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها اخیرا گزارش شنوایی از منابع خود را که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به عفو سنگ و یا رفت و آمد دوران محکومیت خود را که می تواند او را از زندان است.

این در حال توسعه است ، لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر