بالا coronavirus متخصص بهداشت Dr. Anthony Fauci اخیر هشدار در مورد به طور بالقوه عواقب وخیم بازگشایی متحده و مدارس خیلی زود بود “نه یک پاسخ قابل قبول” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که او را “شگفت زده” توسط Fauci پاسخ آن در طول یکی از جلسات استماع مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها از آن پاسخ خاص از Fauci که او غیر قابل قبول است, اما اشاره Fauci را شهادت در مورد بازگشایی مدارس در پاییز.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو کاخ سفید نیروی کار گفت: در این جلسه که او شک دارد که موثر واکسن یا درمانی برای این ویروس در دسترس خواهد بود با سقوط زمانی که مدارس به بازگشایی شده است.

“در این مورد که ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است.”

وی افزود: “ما فقط باید برای دیدن یک گام به گام پایه ای که ما را به دوره ای از زمان با سقوط در مورد بازگشایی مدارس, دقیقا همان جایی که ما را در پویایی شیوع.

Fauci همچنین گفت که بازگشایی متحده بیش از حد به زودی در میان Covid-19 بحران می تواند حتی بیشتر از “درد و رنج و مرگ” است و او نگران بود که عجله برای بازگشایی “را تقریبا روشن کردن ساعت به عقب به جای رفتن به جلو است.”

شهادت او آمد و به عنوان بیشتر فرمانداران شروع به استراحت خود را سخت اجتماعی, فاصله, قوانین, که در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس اما باید در زمین اقتصاد ایالات متحده به مجازی توقف در روند. مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق برخی از رهبران دولت که در حال هل دادن به بازگشایی کسب و کار است که بسته شده بود پایین میان بحران است.

پرسید: اگر او موافقت با Fauci نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او می خواهد به بازی همه طرف معادله است.”

“من پاسخ خود را در واقع” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا برای روشن شدن. “من آن را یک پاسخ قابل قبول به خصوص وقتی که می آید به مدارس.”

“تنها چیزی که قابل قبول خواهد بود همانطور که گفتم خواهد بود و اساتید و معلمان و غیره بیش از یک سن خاص,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “از آنجا که این یک بیماری است که حملات سن و این حملات سلامت است.”

دانش آموزان و کودکان خردسال رئیس جمهور افزود: در حال آماری به مراتب کمتر در معرض این بیماری است.

که تمایلات همچنین برخورد با Fauci که گفت: در طول یک testy ارز با کنتاکی جمهوری خواه ایالت کنتاکی که “من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار” از Covid-19.

موضع رسمی کاخ سفید است که آن را باید از چپ به فرد فرمانداران آیا به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری که توصیف معیار است که دولت ها باید قبل از رسیدن به آنها شروع مرحله به مرحله بازگشایی.

این شامل یک سیر نزولی در این شماره از “آزمون مثبت” یا “موارد مستند” از coronavirus برای حداقل دو هفته متوالی. توصیه های دیگر عبارتند از بودن قادر به ارائه “قوی تماس با ردیابی” برای افرادی که تست مثبت و “نظارت” آزمون برای گروههای در معرض خطر. اما بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی با وجود نداشتن ملاقات این معیار یک حرکت است که کارشناسان مانند Fauci می گویند می تواند زندگی در خطر است.

تگزاس و کلرادو به عنوان مثال هنوز برای دیدن دو هفته متوالی به طور پیوسته کاهش موارد است اما آنها با این وجود در حال حرکت پیش رو با برنامه ای برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود و بازگشایی کسب و کار.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی