مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در صورت ماسک ها ‘وطن’ پس از ماه ها تا حد زیادی مقاوم در برابر پوشیدن یک

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک به عنوان بازدیدکننده داشته است او والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Maryland در 11 ژوئیه سال 2020 است.

الکس Edelman | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه قویترین حمایت و در عین حال برای پوشیدن ماسک صورت در, به tweeting, جمعه که آن را “وطن پرست” عمل را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر اشاره به Covid-19 به عنوان “نامرئی چین ویروس” – یک نام برای بیماری او بارها انتقاد برای استفاده و ویژگی های سیاه و سفید عکس از او با پوشیدن ماسک.

“بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!”

صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود به تایید استفاده از پوشش صورت در مکان های عمومی, زیر سال از پیام های مخلوط در مورد اینکه آیا به اعتقاد او آنها یک ابزار ضروری برای کمک به جلوگیری از انتقال این بیماری است.

به عنوان کشورهای مختلف تجربه شکستن رکورد افزایش coronavirus موارد ماسک شده اند آغوش رهبران کسب و کار سیاستمداران هر دو حزب عمده و حتی تهمت دولت مقامات بهداشتی.

اما تا زمانی که خود را صدای جیر جیر دوشنبه تهمت گرفته شده کمتر full-بویژه رویکرد است.

در یک فاکس نیوز مصاحبه که پخش یکشنبه, مثلا, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه یک ماسک همه چیز از بین می رود.” رئیس جمهور بود در پاسخ به اظهارات دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و عضو مجلس coronavirus نیروی کار که گفت که اگر “همه” ماسک عینک ویروس می تواند تحت کنترل در یک ماده از هفته.

“همه از ناگهانی همه رو به پوشیدن یک ماسک و همانطور که می دانید ماسک باعث مشکلات بیش از حد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت روباه.

اما او افزود: “با این حال گفت: من معتقد به ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی حاضر به پوشیدن ماسک ، او اشاره می کند که لازم نیست برای او به عنوان رئیس جمهور چرا که تقریبا هر کس در نزدیکی تست شده است برای Covid-19 قبل از آنها به او نزدیک است. اما او کاهش یافته است به همین صورت در پوشش های متعدد تنظیمات عمومی در طول بحران از جمله در یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا است که تولید ماسک.

زمانی که CDC در اوایل ماه آوریل خود را تغییر ارشاد به توصیه با استفاده از یک چهره پوشش در مناطق که در آن اجتماعی فاصله گرفت خام تهمت اعلام ساخته شده خود را – اما در حالی که ارائه این خبر گفت: “من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شک و تردید نسبت به ماسک و همچنین گسترده خود را امتناع از پوشیدن یک حتی به عنوان یک حرکت نمادین باید نقش مهمی در این مسئله تقسیم آمریکایی همراه حزبی خطوط کارشناسان می گویند.

متاسفانه همانطور که با بسیاری از علوم و بهداشت این موضوع شد فوق العاده سیاسی [در طول همه گیر] و من فکر می کنم رئیس جمهور خرس بسیاری از مسئولیت است که گفت:” مایکل Sparer, استاد و صندلی بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در دانشگاه کلمبیا در مصاحبه ای با CNBC در روز دوشنبه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

تنها دو بار پس از همه گیر شروع به تهمت دیده شده است با پوشیدن یک ماسک و تنها یک بار او پوشیدن یک مشاهده کامل فشار دهید.

او آشکارا عینک, ماسک, برای اولین بار فقط در این ماه در طول سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی. قبل از ورود در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک مکان.”

اما آن باقی مانده است معلوم نیست در چه زمان و محل تهمت در نظر گرفته ماسک مناسب است.

“من فکر می کنم خود پیام است فوق العاده ناسازگار” Sparer گفت. این پیام ضمنی از مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن ماسک در بیمارستان و مصرف آن در دیگر تنظیمات عمومی استاد گفت این است که تصمیم گیری زمانی که و که در آن به پوشیدن ماسک توسط یک فرد انتخاب.

“ما همین را بگویم که مردم آنها را با آزادی انتخاب به پوشیدن کمربند ایمنی. ما همین را بگویم که مردم آنها را با آزادی انتخاب به پوشیدن کلاه ایمنی موتور سیکلت,” Sparer گفت. “وجود دارد برخی از اقدامات بهداشت عمومی است که ما را به نمایندگی از مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است برای عدم انتقاد نشان می دهد رهبری قوی اجازه می دهد متحده به بی اعتنایی دولت فدرال اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و مجموعه قوانین خود را در چگونه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

دولت نیز بارها و بارها رد فشار از دموکرات ها و گروه های دیگر به تصویب ملی, ماسک, ماموریت.

ماسک نمی شد و همیشه پشتیبانی توسط مقامات بهداشت عمومی. در مارس و آوریل زمانی که بیمارستان ها در نقطه داغ متحده مواجه وخیم کمبود تجهیزات حفاظت شخصی کارشناسان را به عقب رانده و در تهمت خود پیشنهاد که آمریکایی ها با استفاده از روسری برای پوشش چهره خود را در.

در آن زمان کمی وجود دارد شواهد تجربی برای حمایت از این ادعا که پارچه پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس. اما اطلاعات جدید در مورد بدون علامت انتقال باعث CDC و دیگران برای به روز رسانی و راهنمایی های خود را در مدت کوتاهی پس از.

از روز شنبه بیش از نیمی از تمام ایالات متحده را در محل قرار داده ایالت حکم نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک.

بیش از 140,000 نفر فوت کرده اند با توجه به کروناویروس در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. بیش از 3.8 میلیون نفر آلوده شده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نیز پس از خود اعلام کرد که او را از سر روزانه coronavirus جلسات در کاخ سفید به تصویب امتیاز برای دست زدن به بحران کاهش یافت و او دهکدهای از دست زمین قابل توجهی در انتخابات دموکراتیک به رقیب جو بایدن. بعدی جلسه توجیهی برگزار خواهد شد جمعه حدود 5 p. m. ET تهمت و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal