رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسد در طول یک نشست با فرماندار تگزاس گرگ ابوت در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19) پاسخ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مه 7 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تست برای coronavirus است “تا حدودی مبالغه” مدت کوتاهی پس از اعلام که او را آزمایش می شود برای این بیماری هر روز.

روزانه آزمون نیز برای انجام “هر کس که می آید در تماس با رئیس جمهور” معاون رئیس جمهور مایک پنس اضافه شده به خبرنگاران در کاخ سفید است.

جدید روزانه تست سیاست برای رئیس جمهور و کسانی که در دایره خود را می آید ساعت پس از کاخ سفید اذعان کرد که یک نوکر شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت برای Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس گرفته اند مجددا پس از آمدن به تماس با نوکر که در میان چیزهایی که در خدمت رئیس جمهور را در وعده های غذایی.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس تست منفی برای coronavirus کاخ سفید گفت.

“من تا به حال بسیار کمی تماس شخصی با این آقا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی در کنار پنس. “من می دانم که او چه کسی است فرد خوب است, اما من تا به حال بسیار کمی تماس بگیرید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ کیفیت و کمیت از ایالات متحده, آزمون که کارشناسان بهداشت می گویند که یک جزء مهم از ایالات متحده در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“اما من همیشه می گفت تست تا حدودی مبالغه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “از آنجا که چه اتفاقی می افتد پس از کسی طول می کشد یک آزمون چه خبر است وجود دارد؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نقد این ایده از تست به عنوان یک ابزار موثر در برابر ویروس های قبلی در اظهارات خود. “ما آزمایش شد یک بار در هفته در حال حاضر ما در حال رفتن به آزمایش یک بار در روز اما حتی زمانی که شما در آزمون یک بار در روز کسی می تواند چیزی اتفاق می افتد جایی که آنها گرفتن چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“چه اتفاق می افتد در بین زمانی که شما تست شده و فقط چند روز بعد؟”

پنس گفت: در دفتر بیضی است که “به عنوان رئیس جمهور نشان داد که کاخ سفید در حال حاضر آغاز یک تلاش است که رئیس جمهور و من نه تنها تست خواهد شد هر روز, اما من فکر می کنم هر کس که می آید در تماس با رئیس جمهور خواهد شد تست شده در هر روز است.”

— CNBC کریستینا Wilkie کمک گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی