مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین ساخته شده یک ‘اشتباه’ و تلاش برای سرپوش گذاشتن coronavirus شیوع

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در یک زندگی Fox News Channel مجازی تاون هال به نام “امریکا با هم: بازگشت به کار” با میزبان Bret Baier و Martha MacCallum در مورد پاسخ به coronaviru بیماری همه گیر در حال پخش از داخل بنای یادبود آبراهام لینکلن در واشنگتن, ایالات متحده, مه 3 سال 2020 است.

جاشوا رابرتز | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه گفت که او معتقد بود که یک “اشتباه” در چین به علت گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند او در حال حاضر هیچ مدرکی برای این ادعا است.

“من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک و نمی خواهند به آن اعتراف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این دیدگاه که در طول یک فاکس نیوز تاون هال در یادبود لینکلن در واشنگتن آمد ساعت پس از وزیر خارجه مایک Pompeo گفت که “مقدار قابل توجهی از شواهد” نشان می دهد که ویروس پدید آمده از یک آزمایشگاه در ووهان.

“نظر من این است که آنها ساخته شده است یک اشتباه است. آنها سعی در پوشش آن آنها سعی در بیرون از آن قرار دهید. آن را مانند یک آتش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید, آن را واقعا مانند تلاش برای خاموش کردن آتش است. آنها نمی تواند خاموش کردن آتش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در کنار هم قرار دادن یک گزارش خواهد شد که “بسیار قطعی است.”

ملت جاسوسی آژانس روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال مشخص شد که این ویروس بود نه انسان ساخته شده بود اما هنوز بررسی این که آیا آن را ناشی از “یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

یک Department of Homeland Security intelligence report مورخ جمعه, اما, متوجه شد که مقامات در چین “عمدا پنهان به شدت” از سرایت به گزارش آسوشیتد پرس که گزارش شده در سند پنج شنبه. در این گزارش تاکید شده است که این کشور مخفی جزئیات بیشتر در مورد کوروناویروس در سفارش به گروه ترکان و مغولان تجهیزات پزشکی.

چین را رد کرد و ادعا می کند که این ویروس فرار یک مرکز تحقیقاتی در ووهان.

توجه را به خود معطوف داشته ووهان موسسه ویروس شناسی یک مرکز تحقیقاتی واقع در نزدیکی که در آن شیوع کروناویروس تصور پدید آمده اند هر چند دانشمندان گفت: برای هفته که آن را بسیار بعید است که این ویروس ایجاد شده در یک آزمایشگاه تنظیم.

مایکل Morell سابق سرپرست سازمان سیا هفته گذشته گفت که ایالات متحده تا به حال شده است بودجه این مرکز تحقیقات در coronaviruses آسوشیتد پرس گزارش داد.

“بنابراین اگر آن را فرار ما همه در این با هم” Morell گفت.

آمریکا و چین دو اقتصاد بزرگ شده اند به راه انداختن رقابت تبلیغات جنگ در میان بحران بهداشت عمومی با رهبران در هر کشور به دنبال پین سرزنش جاهای دیگر و ادعای گوشته از رهبری جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال یک رابطه پیچیده با رهبر چین, که او به مدت طولانی به عنوان یک دوست و حتی به عنوان تجارت تنش ها را گرفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme