مغلوب ساختن پیشی جستن خلاصه بازی میزبان نمایش thefootprint را بی اساس ادعا می کنند که “هر کس دروغ است’ در مورد کوروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد پست توسط بازی میزبان نمایش thefootprint که baselessly ادعا کرد “همه دروغ است” در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در یک ممکن است تلاش برای خنثی کردن تهمت انتخابات شانس این سقوط آسیب رساندن به اقتصاد است.

محافظه کار Woolery که میزبانی را نشان می دهد مانند “اتصال به عشق” نوشت: در یکشنبه شب “ظالمانه ترین دروغ هستند در مورد Covid 19.”

“همه دروغ است. CDC [فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] رسانه دموکرات پزشکان ما نه همه اما بیشتر که به ما گفته شده به اعتماد” Woolery نوشت.

“من فکر می کنم این همه در مورد انتخابات و نگه داشتن اقتصاد از آینده است که در مورد انتخابات. من بیمار از آن,” او اضافه شده است.

Woolery نه استناد به هر گونه مدرکی برای ادعای خود و یا جزئیات هر گونه ادعا “دروغ” با اهداف خود را صدای جیر جیر که رئیس جمهور اعلان مجدد.

به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده در این پست از رئيس جمهور را بازتوییت کرد نظر دیگری توسط Woolery در مورد شیوع کروناویروس در ایالات متحده است.

“بسیاری وجود دارد و شواهد بله شواهد علمی که مدارس باید باز این پاییز. آن را در سراسر جهان و آن را قریب به اتفاق قربانیان. اما هیچ” نوشت: Woolery که نشان می دهد بازی رزومه همچنین شامل اقدام به عنوان اولین میزبان از “چرخ از فورچون” و helming “دستمالی کردن” “حرص و آز” و “Lingo.”

Woolery نظر بودند به شدت انتقاد توسط تعداد زیادی از مردم از جمله توسط بازیگر Rosanna Arquette که در توییتر پاسخ نوشت: “ظالمانه ترین دروغ بودن قاشق تغذیه به شهروندان آمریکایی توسط نژادپرستانه و وحشیانه بی رحمانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نادان کودن ها مانند خود را به دلیل سهل انگاری فاحش آمریکایی ها در حال مرگ هستند و منفور در سراسر جهان به دلیل استیضاح فردی مجرم است.”

روزنامه نگار Kurt Eichenwald نوشت: “اجازه دهید را ببینید. یک بازی میزبان نمایش یک سیاستمدار کسی که در رسانه های اجتماعی, یک پسر در, فاکس نیوز و یا یک فرد آموزش دیده در اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی. متعجب. حق با شماست. سخت به می دانم که یکی از کسانی که به اعتماد در مورد مسائل مربوط به اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی.”

پست آمد به عنوان ایالات متحده آمار پرونده های جدید برای coronavirus موارد به عنوان ویروس گسترش در جنوب و غرب با موارد جدید Covid-19 شکوه و یا نزدیک به 60,000 اضافی تشخیص هر روز برای هفته گذشته.

روز یکشنبه فلوریدا گزارش 15,299 موارد جدید Covid-19 در یک روز بسیار مخربی ایالت نیویورک فردی خارجه رکورد روزانه توسط بیش از 3000 موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی حمایت از Woolery نظرات نیز به عنوان مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال بی اعتبار Dr. Anthony Fauci بالا فدرال بیماری های عفونی رسمی. او در ادامه به موضوع استارک هشدار در مورد خطرات ناشی از بازگشایی این کشور در میان همه گیر.

روز دوشنبه مدیران ارشد در انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی با صدور بیانیه ای گفت این گروه “بسیار نگران و نگران تلاش برای بی اعتبار, Anthony Fauci.”

“دکتر Fauci شده است مستقل و صریح صدای حقیقت به عنوان کشور تلاش کرده است برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس” نوشت AAMC رئیس جمهور دکتر دیوید Skorton و افسر ارشد علمی دکتر راس میشن.

“همانطور که ما در حال دیدن از افزایش COVID-19 مورد در مناطق که بازگشایی علوم و حقایق — نه واهی و یا سیاست — باید راهنمای امریکا در پاسخ به این بیماری همه گیر” Skorton و مککیننی گفت.

در اوایل روز شنبه, ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش وزیر بتسی DeVos استدلال برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای بازگشایی مدارس در پاییز و حتی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به خشم.

“رهبران مدرسه در سراسر کشور نیاز به ساخت برنامه” به دانش آموزان در کلاس درس DeVos گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“وجود خواهد داشت استثنا برای این قانون است اما قانون باید بچه ها رفتن به مدرسه این سقوط” او گفت:.

روز دوشنبه دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه هشدار داد در برابر تصمیم گیری برای بازگشایی مدارس “در عین حال یکی دیگر از سیاسی فوتبال در این بازی است.”

“اگر ما سرکوب ویروس در جامعه ما در جوامع ما و سپس مدارس ما باز می توانید با خیال راحت” رایان گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه شب نیز ترجمه یک سوم پست توییتر از Woolery بود که در پاسخ به یک تهمت حامی که انتقاد دموکرات ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر