مغلوب ساختن پیشی جستن هل به بازگشایی مدارس می گوید: تعطیلی احتمالا علت بیشتر مرگ’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه خود را ادامه داد فشار برای مدارس برای بازگشایی به عنوان سقوط روش بدون در نظر گرفتن دولت ایالات متحده coronavirus شیوع اضافه کرد که نگه داشتن مدارس بسته “است باعث مرگ نیز می باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دموکرات ها برای کار با جمهوری خواهان به تصویب آخرین coronavirus امداد لایحه که در حال حاضر شامل $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس برای فرد در یادگیری در پاییز. دموکراتیک رهبری انتقاد کرده است این لایحه برای ترک کردن کمک های کلیدی اقدامات دموکرات ها شامل 3 تریلیون دلار بسته امداد آنها را تصویب کرده است.

در تماس خود را به بازگشایی مدارس و تهمت تصریح کرد که خطر Covid-19 بيمار شدن به شدت بیمار و در حال مرگ از بیماری می افتد با سن. اما یک بیماری زمینه ای مانند دیابت و چاقی را افزایش می دهد خطر مرگ ناشی از Covid-19 در بیماران در همه سنین از جمله بسیار جوان برتر کشور بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci هشدار میدهد. کودکان در ایالات متحده قبلا آلوده شده است با Covid-19 و برخی از آنها در بیمارستان بستری شده است و حتی درگذشت.

“پایین تر آنها در سن های پایین تر خطر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز پنج شنبه در یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید است. “ما باید به یاد داشته باشید که وجود دارد و طرف دیگر به این. نگه داشتن آنها را از مدرسه و نگه داشتن کار بسته است باعث مرگ نیز می باشد. اقتصادی آسیب, اما, این, باعث مرگ به دلایل مختلف اما مرگ. احتمالا بیشتر مرگ است.”

رئیس جمهور همچنین نشان داد که اگر برخی از دولت و یا مقامات محلی تصمیم به بازگشایی مدارس و او فکر می کند که بودجه مدارس باید مجددا اخذ به پدر و مادر است. در اوایل این ماه ناروا ساخته شده مشابه تهدید است که او ممکن است خودداری بودجه فدرال از مدارس که سر کلاس های حضوری پاییز امسال.

“ما می گویند اگر مدرسه نمی خواهید برای باز کردن و یا اگر یک فرماندار نمی خواهید برای باز کردن شاید به دلایل سیاسی و شاید نیست اما وجود دارد برخی از این رفتن پول را باید به پدر و مادر, به طوری که آنها می توانید با فرستادن فرزندان خود به مدرسه از انتخاب خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه. “اگر مدارس ماندن بسته پول باید به دنبال دانش آموزان بنابراین خانواده ها در کنترل تصمیم گیری در مورد پسران و دختران خود را در مورد فرزندان خود است.”

این موضوع است که آیا و چگونه به بازگشایی مدارس در آمریکا در پاییز امسال تبدیل به یک سر چشمه موضوع در هفته های اخیر. برخی از اپيدميولوژيستها از جمله دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا اشاره کرده اند که اگر حتی یک کودک می میرد Covid-19 به عنوان یک نتیجه از بازگشایی مدارس, این امر می تواند یک فاجعه است که باید به شکل سیاست. دیگران هشدار داده اند که حتی اگر خطر شدید بیماری و مرگ نسبتا کم برای کودکان, نقش جوان در گسترش این ویروس هنوز به وضوح قابل درک و آنها ممکن است به عنوان یک حامل است که جرقه تازه شیوع.

در مقاله منتشر شده در چهارشنبه, the New England Journal of Medicine, استاد آموزش در دانشگاه هاروارد Meira لوینسون همراه با بیماری های عفونی دانشمند دکتر Bücür ✌ Cevik و اپیدمیولوژی مارک Lipsitch می نویسد که بازگشایی مدارس, به خصوص برای دانش آموزان ابتدایی در آمریکا است که هر دو بسیار مهم و عملی. اما آنها اضافه کنید که برای انجام این کار با خیال راحت جوامع باید از هر تلاش برای آوردن شیوع بیماری تحت کنترل قبل از بازگشایی مدارس.

“هر منطقه دچار متوسط بالا و یا افزایش سطح جامعه انتقال باید همه چیز ممکن است به پایین تر انتقال” آنها نوشت و افزود که کشورهای دیگر بسته اند غیرضروری در محیط داخلی کسب و کار و فضاهای تفریحی به شیوع بیماری تحت کنترل است. “چنین اقدامات همراه با جهانی ماسک پوشیدن باید اجرا شود در حال حاضر در ایالات متحده اگر ما را به صورت اعداد پایین به سطح امن برای مدارس ابتدایی به بازگشایی این سقوط در سراسر کشور.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme