رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به صحبت می کنند در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس تست در باغ گل رز کاخ سفید در مارس 11 سال 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنجشنبه گفت که این برداشت را از یکی دیگر از عمده معاهده بین المللی, یک تصمیم رود به برهم زدن اروپایی متحدان واشنگتن عقب نشینی بیشتر از سلاح جهانی تعهدات و معاهدات.

این پیمان آسمان های باز اجازه می دهد تا 35 ملل از جمله روسیه به رفتار غیر مسلح نظارت پروازهای بیش از هر یک از دیگر خاک به منظور اطمینان می دهم که سازمان ملل هستند در حال آماده شدن برای اقدام نظامی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا گفت که روسیه بارها نقض شرایط توافقنامه که با میانجیگری سه دهه پیش است. واشنگتن مدعی است که مسکو با استفاده از پروازهای به عنوان یک فرصت برای شناسایی زیرساخت های حیاتی به هدف طی یک درگیری بالقوه.

“رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که ایالات متحده باقی خواهد ماند یک حزب به موافقت نامه های بین المللی که در حال تجاوز توسط دیگر احزاب و دیگر در امریکا منافع” گفت: مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“ما مشتاقانه منتظر به مذاکره با روسیه و چین در جدید کنترل تسلیحات چارچوب حرکت می کند که فراتر از جنگ سرد سازه های گذشته و کمک می کند تا حفظ کل جهان امن” در این بیانیه اضافه شده است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد که ایالات متحده ممکن است تجدید نظر در خروج خود باید به روسیه بازگشت به انطباق کامل با این پیمان است.

“این یک داستان منحصر به فرد فقط به معاهده آسمان های باز متاسفانه برای روسیه شده است سریال ناقض بسیاری از آن کنترل تسلیحات تعهدات و تعهدات” Pompeo اضافه شده است.

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن پنجشنبه به خبرنگاران گفت که روسیه “پیاده سازی این پیمان در راه است که منجر به نظامی تهدید علیه ایالات متحده و متحدان ما و همکاران.”

“ما شده است روشن بر این نگرانی ها و سوال خود را از وزیر تا به حال گفتگو با متحدان و شرکای خود در مورد این نگرانی ها قبلا” او اضافه شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین دیده می شود در طول رهبران G20 در اجلاس بوئنوس آیرس, آرژانتین 30 نوامبر 2018.

مارکوس Brindicci | ایسنا

بر روی پاشنه از خروج اعلام دائم روسیه ماموریت نیروهای ناتو در افغانستان نوشت: در بیانیه ای که معاهده آسمان های باز “بسیار مهم برای حصول اطمینان از اعتماد متقابل در اروپا و در مقیاس بزرگتر.”

“اگر آن اتفاق می افتد, از آن خواهد شد بسیار تاسف. متاسفانه آن می رود با کلی سیاست کنونی دولت آمریکا برای منحرف کردن تمام کنترل تسلیحات توافق” در این بیانیه اضافه شده است.

رسمی خروج از این پیمان را در مدت شش ماه با توجه به این پیمان را از نظر.

حامیان توافق شد که در ابتدا پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور دوایت آیزنهاور در سال 1955 می گویند که ایالات متحده خروج مارس جسور روسیه است.

“ایالات متحده خروج جلوگیری می کند ایالات متحده از overflying روسیه را ترک روسیه هنوز هم قادر به عبور نظامی آمریکا فعالیت ها و تاسیسات در اروپا است. آمریکا خروج نیز بیشتر تضعیف بین المللی کنترل تسلیحات معماری می شود و بیشتر به هر جهانی حس ثبات” ارشد نظامی و مقامات دفاعی از سراسر اروپا نوشت: در بیانیه مشترک.

آخرین وحی ممکن است foreshadow خروج از تنها عمده سلاح پیمان باقی مانده با روسیه است. جدید کاهش سلاح های استراتژیک پیمان یا جدید شروع محدودیت تعداد مستقر موشک های هسته ای آمریکا و روسیه زرادخانه به 1,550. توافق این است که میله میله به پایان می رسد چند هفته پس از مراسم تحلیف ریاست جمهوری. رئیس جمهور خواهد شد و تا مارس سال 2021 برای تمدید قرارداد تا پنج سال.

غیر فعال Titan II هسته ای ICMB دیده می شود در یک سیلو در تیتان موشک موزه در مارس 12 2015 در گرین ولی آریزونا.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

خروج از پیمان آسمان های باز آخرین پیمان جهانی با متحدان که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یو بی اس در بازار است. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن حذف ایالات متحده از Intermediate-range Nuclear Forces یا INF پیمان با روسیه موجب نگرانی از جوانه زدن مسابقه تسلیحاتی بین دو تا از بزرگترین قدرت هسته ای.

این INF پیمان امضا شده در سال 1987 توسط رونالد ریگان رئیس جمهور و رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف ممنوع توسعه و استقرار زمین-راه اندازی موشک های هسته ای با محدوده 310 مایل به 3,420 مایل است. توافق اجباری هر کشور به از بین بردن بیش از 2500 پرتابه و نگهداری هسته ای-نوک موشک های کروز خاموش قاره اروپا برای سه دهه است.

در سال 2018 تهمت خارج از طرح جامع اقدام مشترک یا JCPOA برجسته ایران با میانجیگری دولت اوباما.

تا سال 2015 به توافق هسته ای لغو تحریم ها علیه ایران که اقتصاد آن را فلج و قطع صادرات نفت تقریبا به نصف. در ازای کاهش تحریم ها, ایران, پذیرش محدودیت در برنامه هسته ای خود و اجازه بازرسان بین المللی به امکانات آن است.

بسیار شبیه به آن دلایل ترک قرارداد آسمان باز را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا گفت که تصمیم خود را برای خروج از تعهدات جهانی مانند INF و JCPOA است زیرا یکی دیگر از حزب اتحاد نقض شرایط.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی