مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد اجتناب از ارتکاب به اصلی پلیس اصلاحات به عنوان معترضان از خشونت و نژادپرستی

ناصرو | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند سخنان او به عنوان شرکت در یک میزگرد با مقامات اجرای قانون در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید, ژوئن 8, 2020 در واشنگتن, DC.

داگ میلز | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرتکب نشده قابل توجهی به پلیس اصلاحات روز شنبه به عنوان ایالات متحده در برابر بزرگترین آن حساب در دهه بیش از خشونت و نژاد پرستی در اجرای قانون است.

در یک میزگرد رویداد در دالاس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال نهایی اجرایی به منظور “تشویق ادارات پلیس در سراسر کشور برای دیدار با جدیدترین استانداردهای حرفه ای از زور” و د تشدید.

او جزئیات چگونه دولت او خواهد نیاز به پلیس برای پاسخگویی به این استاندارد از اینکه او حمایت هر گونه اصلاحات عمده به عنوان قانونگذاران در محلی سطوح ایالتی و فدرال در نظر بگیرید که چگونه به تعمیرات اساسی انجام ندادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که کاخ سفید را “به شدت دنبال” توسعه اقتصادی در جوامع رنگ با افزایش دسترسی به سرمایه برای کسب و کارهای کوچک. او همچنین گفت دولت او خواهد کار به آدرس نژادی بهداشت و درمان-مراقبت از نابرابری و تماس در کنگره به تصویب برسانند مدرسه انتخاب شد.

در مقیاس بزرگ تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند را فرا گرفته و ملت از روز یادبود مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

دموکرات کنگره در حال حاضر به معرفی گسترده پلیس طرح اصلاحات اما تهمت مخالف عمده مفاد آن از جمله عقب “واجد شرایط ایمنی” برای حمایت از افسران که آن را سخت تر برای قربانیان نقض حقوق بشر به دریافت خسارت.

سناتور. Tim Scott, R-S. C. منجر بحث در یک جمهوری خواه مجلس سنا پیشنهاد. او ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در اوایل این هفته.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>