مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دانشمندان برای توسعه واکسن ایدز است که وجود ندارد

ناصرو | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به دروغ پیشنهاد کرد که دانشمندان یک واکسن برای ایدز که مرحله آخر عفونت اچ آی وی است که در آن ویروس به شدت خسارت سیستم ایمنی بدن است.

“آنها می آیند تا با ایدز واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در دولت اصلاحات با اشاره به دانشمندان. “همانطور که شما می دانید وجود دارد چیزهای مختلف و در حال حاضر شرکت های مختلف درگیر هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن به نظر می رسد برای رد گم کردن کسانی که دیدگاه و گفت: “ایدز شد حکم اعدام و در حال حاضر مردم زندگی با یک قرص. این یک چیز باور نکردنی.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

آن را ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به روزانه داروهای ضد ویروسی که ثابت کرده اند که بسیار موثر در کنترل HIV یک بیماری است که در نظر گرفته شد حکم اعدام نزدیک به 40 سال پیش. چپ بدون کنترل ویروس ایدز وارد, ایدز یک شکل پیشرفته از این بیماری است.

افراد در معرض خطر HIV همچنین می توانید در حال حاضر پیشگیری از دارو همچنین به عنوان شناخته شده قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری یا دبستان. دبستان می تواند به کاهش خطر ابتلا به عفونت را حداقل تا 74 درصد در افرادی که مصرف دارو به طور مداوم با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

حدود 1.1 میلیون نفر در ایالات متحده در حال حاضر با HIV زندگی می کنند و تقریبا 40000 آمریکایی تبدیل شدن به آلوده به ویروس هر سال با توجه به دولت داده است.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به پایان دادن به اپیدمی اچ آی وی در ایالات متحده تا سال 2030 یک هدف است که بهداشت عمومی طرفداران را تشویق می کردند و در پی برای سال.

به نظر آمد که ایالات متحده نیز کار می کند به منظور توسعه یک واکسن برای مرگبار coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 2.1 میلیون آمریکایی و کشته شدن حداقل 116,341 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اوایل روز شنبه تهمت مقامات دولت گفت: coronavirus واکسن ارائه خواهد شد رایگان برای آمریکایی ها که می توانید آن را ندارند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>