مغلوب ساختن پیشی جستن در متهم اپستاین فیلم جنایات همدست Ghislaine ماکسول: “من او را آرزو’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ارائه شده و نوع کلمات به Ghislaine ماکسول انگلیسی مقتدر با عنوان جرم جنایی متهم با تهیه زیر سن قانونی دختران از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط این اواخر سرمایه گذار جفری اپستاین.

“من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ماکسول در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus بیماری همه گیر.

Maxwell, 58, هفته گذشته دستور داده شد برگزار شد و بدون قرار وثیقه در مورد جایی که او نیز به اتهام شهادت دروغ.

یکی از شاکیان بود فقط 14 سال سن در زمان که اپستاین اتهام آزار جنسی او در اواسط 1990s.

مغلوب ساختن پیشی جستن را از آرزوهای خوب برای ماکسول پس از یک خبرنگار از او پرسید اگر شما احساس می کنید که او را برای رفتن به نوبه خود در قدرتمند ،

ماکسول و اپستاین به حال اجتماعی با بسیاری از افراد شناخته شده از جمله تهمت و بریتانیا را از شاهزاده اندرو به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

زمانی که اپستاین دستگیر شد و در ماه ژوئیه گذشته در بازداشت-قاچاق اتهامات این گمان وجود دارد که او را به اطلاع مقامات در مورد امکان سوء رفتار جنسی توسط دیگران است. او از چه بود حکم زندان خودکشی یک ماه بعد.

“من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ [فلوریدا] و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ماکسول و اپستاین بود که یک دوست سابق مغلوب ساختن پیشی جستن.

از سمت چپ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دوست دختر خود را (و همسر آینده) مدل سابق Melania Knauss, سرمایه (و در آینده محکوم مجرم جنسی) جفری اپستین و مقتدر Ghislaine ماکسول مطرح هم در Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا در فوریه. 12, 2000.

Davidoff استودیو عکاسی | آرشيو عکس | گتی ایماژ

رئیس جمهور گفت که او تا به حال نشده است پس ماکسول مورد بسیار نزدیک است.

او افزود: “من نمی دانم که این وضعیت” در مورد اندرو. یکی از اپستین شاکیان ادعا کرده است که او تا به حال رابطه جنسی با اندرو که یک پسر ملکه الیزابت دوم در ماکسول جهت.

اندرو را رد کرده است که زن را به اتهام.

اما دادستان فدرال گفته اند که آنها می خواهند به سوال اندرو دوک یورک در مورد رابطه اش با اپستاین.

“فقط نمی دانم. نه از آن آگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اتهامات علیه اندرو که خارج از وظایف عمومی در بریتانیا در سال گذشته پس از یک فاجعه در آن مصاحبه او در مورد شکستن روابط با اپستاین.

ماکسول که قبلا مورخ اپستاین و موفق خود خواص دستگیر شده بود در روز 2 ژوئیه در حالی که پر از سوراخ در $1 میلیون خانه در 155 هکتار ملک در نیوهمپشایر. دختر از اواخر کج رسانه بارون رابرت ماکسول مانده بود و از چشم های عمومی پس از اپستاین بازداشت یک سال پیش از آن.

او التماس کرد گناه نیست در وثیقه دادرسی در دادگاه فدرال منهتن که در آن قاضی آلیسون ناتان گفت که ماکسول مطرح “یک خطر قابل توجهی از پرواز” به دلیل ثروت و با توجه به برگزاری تابعیت در فرانسه که نمی استرداد شهروندان خود در اتهامات جنایی.

ماکسول است که برگزار می شود در بروکلین فدرال زندان در انتظار محاکمه او در, که برنامه ریزی شده است برای شروع فصل تابستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد Maxwell آمد خود را در طول اولین جلسه توجیهی در coronavirus در نزدیک به سه ماه.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس و شامل هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, تا به حال به طور منظم برگزار می شود جلسات در Covid-19 در اوایل این سال است.

رئیس جمهور حضور داشتند کسانی که نزدیک به روزانه جلسات. اما همه آنها به پایان رسید اما در اواخر ماه مارس اندکی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گمانه زنی در مورد اینکه آیا ضد عفونی کننده می تواند تزریق به مردم برای درمان ویروس. او بعدها ادعا کرد که او تا به حال مطرح شده است که سوال sarcastically.

روز دوشنبه تهمت و اعلام کرد او از سرگیری جلسات.

اما هیچ عضوی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار همراه او در شنبه شب در جلسه ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme